9

@malicinho Kiedy wreszcie sobie uświadomicie że Xavi chce balansu, i mocno defensywnego prawego obrońcy jak właśnie Fresneda czy jego wymarzony Juan Foyth przy bardzo ofensywnym Balde na lewej

0

@qbuteq Relevo tier ile? :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@bernardFCB Abde ani nie jest lepszym piłkarzem od Ansu, ani nie ma większego potencjału

1

@johny11 Kto w tym meczu nie był ciałem obcym?

0

@Sewren122 Nie napisałem że ten, ale jak wiesz już raz Qatar Airways było sponsorem

5

@Sewren122 Qatar Airways mówi ci coś?

6

@Bajson gdyby.... gdyby fakt jest taki że za Koemana Balde zagrał zaledwie 100 minut, u Xaviego został niekwestionowanym starterem

0

@udarpawarotam Fati na wylocie? Otóż nie

0

Korn za 3.. 2... 1...

0

@Sewren122 Działanie zgodnie z tradycją jest kompromitacją?

4

@Uukasz_93 Powiesz co jest nie tak z Faye za 1.5 miliona wyróżniającym się na tyle że bierze udzial w presezonie z pierwszą drużyną i jest utalentowanym młodym chłopakiem?

6

@Kamazinho Czyli co powinni zrobić? Jak postawią na utalentowanych młodych to praktycznie bez szans na awans ze względu na różnice fizyczne i rozwojowe, jak postawią na zapychaczy żeby walczyć o awans to ci młodzi praktycznie nie będą grać, jak po awansie pozbędą się zapychaczy to ci młodzi nie utrzymają się w drugiej lidze

4

@Andy83 a potem szok że bramek brak, ty to ekspert jesteś, korn v2

1

@Macio93 Roberto to ma pensję na poziomie rezerw

0

@David_Martin a potem publicznie zrzucał na niego winę

2

@Bajson Dziwne, w Realu nikt nie płacze, że pierwszym kapitanem jest rezerwowy Nacho, tylko tutaj zawsze wszystko be i podważanie decyzji zawodników i klubu

4

@Faro gole zależą od niego, asysty nie bardzo zobacz sobie jakie statystyki ma w rozegraniu albo na youtube filmy typu Why Pedri has 1 assist i zobacz ile i jakich sytuacji wykreował w tym sezonie a koledzy marnowali

0

@Barca2022 Kiedy do was dotrze że De Jong jest beznadziejny jako samotny pivot bez kogoś co będzie pracował w odbiorze obok niego

1

@Barca2022 Daj lepsze opcje w przystępnej cenie, poczytamy

3

@tomek1656 Czyli da się? Da się, ale trzeba na to zapracować, jakby chciał betonować to i Balde by nie grał a Alba też spokojnie wybroniłby się w jedenastce

1

@Bajson Przy okazji co powiesz o Kante w nowoczesnym futbolu? Chyba całkiem nieźle się spisał

1

@Bajson Między Primem a Casado jest 1/2 cm różnicy zależnie od źródeł a nie jest powiedziane że na 100% jeszcze urośnie

0

@Barca1922 W czym jest lepszy od choćby Dembele?

1

Aleixa Garrido brakuje w artykule

4

@partymaker Nie da się dłuższego dla zawodnika przed 18 rokiem życia

0

@zibiku Mamy w zespole 6 stoperów, a potem w pucharach wpiernicz za wpierniczem bo nikt poza podstawowymi obrońcami nie potrafi bronić

2

@MOLESTA Dokładnie Balde już spakowany do MLSu a Jordi będzie grał od deski do deski

0

@ini_barca konkurentem w lidze był Real Madryt, więc nie było to takie łatwe nie sądzisz?

1

@Barca2022 oraz strzelił bramkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?