Soetie
Dołączył/a: lipiec 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@preemo trener, jedna z największych legend klubu wygrywa w pierwszym pełnym sezonie La Ligę i superpuchar, ale nie daje szansy 21 letniemu zawodnikowi nieradzącemu sobie na poziomie Valencii- OUT!!
0
@Edgemoon Czemu niby
0
Były już informacje o proponowaniu przez Currego, ale pozycjami nakłada się z Yamalem
1
@zodiak_10 Wysłałem ci na pw zdjęcie sprzed 2 tygodni, na vlogu Barcelony też widać że jest mega szczupły w dodatku skrócił swoją przerwę żeby potrenować na siłowni
1
@zodiak_10 Ty chyba Fatiego ostatni raz widziałeś z pół roku temu
7
Drybling Abde nie zadziała w Barcelonie, to gość dryblujący na dużych przestrzeniach, których w Barcelonie po prostu nie ma przy murujących się ekipach ze środka i dołu tabeli, w Osasunie to zadziała bo z nimi każdy gra otwartą piłkę
1
@panczo Słabej Girony? 58 bramek strzelonych, 5 ekipa pod tym względem z zaledwie 12 bramkami straty do Barcelony wygrywającej ligę, bardzo ofensywna ekipa
4
@BordowyPtak Weź przykład odejdź i oszczędź sobie wstydu madrycki kolego
2
@ElTomas Szok, że młody zawodnik po jednej z najcięższych możliwych kontuzji obniża loty, zresztą nadal ma dopiero 20 lat
0
@mkord więc czemu porównujesz do Turka niemającego nic wspólnego z Barcą zamiast do nich? Zresztą z Yamalem wszystko jest praktycznie gotowe, Laporta z Mendesem już od dawna pracowali nad przedłużeniem i wszystko jest przygotowane
0
@mkord porównywanie wychowanka do Turka xD
0
@Hadim Jak Bernardo Silvę sprzedają to też jest słaby? Nawet jeśli nie do Barcy to do PSG czy innej ekipy
0
@Hadim Całkiem solidnym, w minutach zbytnio nie odstawał od aktualnego Juliana
0
@Magicc89PL To ciekawe, bo Ferran właśnie trafił od Pepa i był tam dosyć silnym punktem
7
@bary teraz już 28 lat to dom spokojnej starości, pozostaje czekać aż 22 latki będą starcami nazywani
7
@Pako96 To teraz wyobraź sobie jakby było gdyby Alvarez trafił bezpośrednio do Barcy a Ferran został u Pepa i był przez niego ogrywany
1
Już się zaczyna płacz, a nawet sezon się nie zaczął, tak płaczcie za Ndicką, który z pewnością chciałby w wieku 23 lat być głębokim rezerwowym, idealne to by było dla jego rozwoju
0
@Artysta9 Będą go próbowali zatrzymać na siłę, to pójdzie klauzula w ruch i tyle
1
@Mroziu Każdy piłkarz świata może doznać kontuzji
9
@Bogan To będą mieli poważny problem, gdyż chłopak generuje 50% ich goli w lidze
0
@Barcabarca3562157 Głębia na ŚO może większe, ale podstawa to już kłóciłbym się, z wszystkich środkowych obrońców Realu i Barcy to Araujo był najlepszym obrońcą w ostatnim czasie,a Christensen jest bardzo solidny
0
@misieq96 To byłby tani transfer do rezerw, tak samo jak przyszedł Faye czy niedługo prawdopodobnie przyjdzie Trilli 20 letni prawy obrońca z Deportivo
0
Jeśli chodziłoby o samą wyjściową 11 to byłoby bardzo blisko i dyskusyjnie, na bramce Ter Stegen prezentuje obecnie wyższy poziom, boki obrony przewaga Barcy, środek wyrównanie z lekkim wskazaniem na Barcę, środek pola Real, skrzydła Real i 9 Barca
0
@Lisek RogerTorello podał identyczne informacje co Romero, też się musi Cruyffem pożytkować,a przypomnę tylko że to właśnie Torello był najlepiej poinformowanym dziennikarzem przez całe trwanie sagi z Vitorem
0
@45 Ferran w tym sezonie zagrał 60 minut więcej od Fatiego, w liczbach Fati wygrał 3 bramkami i asystą, no ale to Ferran potrzebuje poważnej szansy a Fati to niespełniony talent
1
@michal1899 Koeman napieprzał w piłkarzy- ale głupek demotywuje piłkarzy i psuje atmosferę, Xavi staje po stronie zawodników i dba o atmosferę w zespole - ale głupek głupoty wygaduje, no nie dogodzi
0
@Rewolucja123 Diaz nie jest jakimś mega talentem, Pau Prim potencjałem nie odstaje
0
@Rewolucja123 Masz 30 podstawy w dodatku rozłożone na 4 lata, jakiego dobrego dostępnego pivota masz w tej cenie?
0
@Harnas2 Chyba jednak nie ;)
2
@Artysta9 Lepszym poglądem są mecze w rezerwach, a tam nie wyróżnia się ani trochę