Soetie
Dołączył/a: lipiec 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lewangoooolsky Jakby nie ten szczyl to Lewandowski schodziłby dziś bez żadnej bramki także zamilcz już grzecznie
4
Yamal kluczowy przy 3 golach i jeszcze sporo innych dobrych zagrań, mógłby spokojnie dostać MVP
0
@xavi890 jaka deklaracja? Mogą wygrać i to jest fakt, brakiem pokory by było jakby powiedział, że wygrają, a nie, że mogą wygrać
0
@David_Martin 6 milionów to adekwatna klauzula dla talentu? jaki problem było dać nawet głupie 15 milionów
0
@David_Martin ale pamiętasz, że klauzula została zawarta za czasów Alemanego, i podczas negocjacji nowego kontraktu przyszła po prostu Chelsea wpłacając klauzulę?
1
@Who_you_mam Totalny amator potrafi za półtora miliona sprowadzić do klubu obiecującego Faye którego klub po chwili zdołał sprzedać za ponad 10 milionów z dodatkowymi procentami od przyszłej sprzedaży, znikąd wyciąga za 5 milionów Julka Araujo którego niedługo później sprzedaje do Premier League za 10 milionów, skutecznie przedłuża obiecujących wychowanków, inwestuje w kolejne młode talenty wydając grosze jak np Ibrahim Diarra co niesamowicie zachwycał na mundialu u17, ale zły bo kupił Roque na życzenie Laporty co mu się wymarzyła odpowiedź na Endricka i nie zdołał kupić innych obiecujących talentów bo sytuacja finansowa jest jaka jest i nie było szans licytować się z klubami Premier League czy Realem w kwestii Gulera bo dorzucili bonusy ojcu
0
@Fake69 Pamiętam, nie radził sobie, teraz sobie radzi, najwyraźniej Flick na treningach widział, że Martin ma umiejętności i czekał aż przeniesie je na mecze, i zrobił to, najwyraźniej Fort go nie przekonuje ani na treningach
0
@Fake69 Martin od jakichś 2-3 miesięcy prezentuje bardzo fajny poziom, Fort od sezonu z Xavim nie prezentował nic dobrego
0
@Coveta dobrze, że masz chociaż zdolność do samokrytyki
3
@Coveta To z Pedriego w sumie mały pożytek bo sprowadzamy wszystko do goli i asyst? jak się ogląda mecze na flashscore to tak to wygląda
1
Hmm ciekawe kto po meczu dostaje większy dojazd w komentarzach, Yamal co dał asystę, stworzył najwięcej sytuacji i zjebał jedną super sytuację nie podając do Robercika, czy Raphinha co nie zrobił dosłownie nic dobrego i też zjebał jedną super sytuację ale do Ferrana, czasem po komentarzach mam wrażenie, że nie jestem na fcbarca.com tylko fclewy.com
0
@Persempretito Po prostu dali tamtemu bramkarzowi grać puchar króla
0
@Misiek22 czyli na kogo, bo trener Barcelony jedynego młodego prawego obrońcy w kadrze ewidentnie nie ceni jako wartościową opcję
0
@Kismeth jak 25 goli z ponad 23xG to genialna skuteczność to Ferran z 9 ligowymi golami z 6xG bije chyba prime R9
0
@krol211 i Flick na niego postawił, ten sam Flick postawił na Martina, a o pozostałych co powiesz?
0
@krol211 piszesz, że dawno nie czytałeś głupszego komentarza, po czym dajesz jeszcze bardziej kretyński, co za znaczenie ma, że w wieku 22 lat grał w 3 lidze? Araujo do 21 roku życia grał w tych samych rezerwach, Lewandowski 21 lat ekstraklapa, Raphinha 21 lat średniak ligi Portugalskiej, Casado do 20 roku życia też 3 liga, Fermin do 20 roku życia też 3 liga w dodatku odrzucony przez te same rezerwy Barcelony, Modrić do 22 roku życia liga Chorwacka, Vardy do 25 roku życia 3 liga Angielska to co same dziady bez potencjału i talentu prawda?
4
@Comentateiro Pedri biegał od bramki do bramki, Yamal raczej większość czasu się oszczędza w czasie meczu
3
@Elvisek Nie, to był Torre
0
@Maker0 Barca ma chyba 50% przynajmniej takie informacje były jak tam przechodził
0
@pasjonat Ja tobie przypomnę tylko jedną kwestię, Raphinha sezon temu wykręcił 23 g/a przy niepełnych 2000 minut, będąc trenowanym przez kastrującego ofensywnych piłkarzy Xaviego, i uważasz, że u tak ofensywnie usposobionego Flicka Raphinha ma małe szanse w ogóle nawiązać do aktualnych liczb w przyszłym sezonie?
4
Szkoda, że to Van Der Vaart a nie ktoś ze sztabu, bo czuję, że byłaby kolejna cieszynka powtarzana i tym razem padłoby na Messi vs Van Gaal
1
@Bajson Dlaczego? Liczby defensywne ma świetne
0
@Ares! Typ co jest bardziej znany z komentarza w Polskiej wersji fify, niż z gry w piłkę
3
@Rupert_Haubica na podstawie miasta hostującego turniej? Mam pewne wątpliwości
0
@Kuba_6 sportowo jest poziom wyżej niż pozostali defensywni pomocnicy, a przypomnę ci jeszcze, że to Bernal i Casado są obecnie kontuzjowani na dłuższy czas
6
@DawidekFCB a wiesz jak zaszkodziłby sportowo narażając piłkarzy na dużo więcej kontuzji
0
@Kuba_6 De Jong to obecnie wybór numer 1 Flicka, Fermin to gość z rotacji mający jeszcze wartość sprzedażową
1
Araujo z najniższą oceną w defensywie bo mu Lewandowski piłkę wybił, piękne
0
@Faro No nie przebił się, i w sumie co z tego, parę milionów wpadło, a Chelsea znalazła okazję i też może jeszcze parę milionów profitu na tym zyskać, nie każdy wyłapany za grosze musi być gwiazdą czy chociaż przebić się do pierwszego zespołu, ale nawet jak da zyskać kilka/kilkanaście milionów jak np Faye to jest to po prostu świetny biznes
1
@Bernard777 No zapewne nie dadzą, bo Putellas też kręci genialne liczby i do tego reprezentuje Hiszpanię z którą ma duże szanse na wygranie EURO, Pajor ma minimalne szanse na wyjście z grupy na EURO