4

@Kyonego miał dobre uderzenie po wrzutce z prawej strony i pierwsza bramka to jego groźny strzał bramkarz ledwo odbił i Eric miał darmową dobitkę

0

@AxelF akurat jak się zrobiło miejsce w pierwszym zespole dwóch Fernandezów łapie kontuzje, jak pech to pech

0

Czy to nie Guille powinien prędzej dostać swoją szansę? On radzi sobie zarówno jako 10, ale i w roli Pedriego najprędzej to on by mógł się odnaleźć odciążając czasem Pedriego przy dobrym wyniku, Casado Bernal czy Eric pasują bardziej do roli tego defensywniejszego pomocnika obok Pedriego czyli bardziej jako alternatywa Frenkiego a Toni jest alternatywą tylko dla tych ofensywnych roli jak ŚPO czy skrzydła lub fałszywa 9

3

mega talent, rok/dwa i pierwszy zespół

0

@SenoX Aruajo jedyny obrońca ponad 1.90m i skocznością też zjada każdego obrońcę w klubie

0

@Coveta z tą samą Valencią z którą poprzedni mecz wygrała 5:0 a jeszcze wcześniejszy 7:1 fakt miarodajny rywal, a przypomnij kiedy Barcelona w zeszłym sezonie miała jedyny poważny kryzys i systematycznie traciła punkty a no tak listopad grudzień 2024, ty popatrz dokładnie na ten okres przypadają kontuzje Yamala, dziwne co?

1

@Cules69 No w listopadzie grudniu to super miałeś rozegranie i wyniki jak Yamal miał problemy z kontuzjami a Pedri i Fermin byli dostępni

0

@Siwy88 jestem kibicem BARCELONY na stronie o Barcelonie nie na stronie Lewandowskiego więc jakie ma mieć znaczenie czy pochodzi z Polski czy z Hiszpanii czy z byle jakiego państwa, jeśli od młodzika z Hiszpanii można wszystkiego wymagać co do perfekcji to od Lewandowskiego tak samo a on tych dużych wad nie ma mniej

0

@Siwy88 z tragicznej techniki, tragicznego pressingu i tragicznego wyjścia na pozycję a raczej braku Lewego też nic nie mamy ale jest stary to mu wolno

0

@Coveta Yamal był NAJLEPSZYM piłkarzem Barcelony w dwumeczu z interem i jest ostatnią osobą do której można mieć zarzuty po półfinale

1

@Coveta Wiesz że jako napastnik oddaje strzały praktycznie tylko z okolicy 11 metra? Nie sztuką jest mieć lepszą skuteczność od skrzydłowego oddającego strzały spoza pola karnego

1

@Siwy88 a Yamal młodziak, a mimo to liczby napierdala mega imponujące, jeśli od młodzika wymagamy o wiele więcej niż samych suchych liczb to możemy też wymagać żeby dziadkowi nie odskakiwała piłka?

1

@Siwy88 Heh jak Lewy w grze wygląda tragicznie to zakaz krytyki bo strzela, jak Yamal notuje ponad 1 g/a na mecz to be bo to bo tamto, cudowna hipokryzja

1

@Borry ważne że Raphinha to taki poukładany w ogóle mu już teraz nie odpierdala prawda?

1

@Cules69 Ciekawe czy po Newcastle tak będziesz zachwalał że super wyglądamy bo Valencię to samymi rezerwami byśmy ojebali

0

21 bramek Yamala z zeszłego sezonu: 2x Francja, Holandia, 3x Real Madryt, 2x Athletic Bilbao, Real Betis, 2x Girona, Valencia, Atletico, Espanyol, Osasuna, Monaco, Atalanta, Borussia, Benfica, Inter, Villareal

0

@Cules69 Yamal nabijał na plackach?

0

@Malcom Raphinha wcale nie ma mniejszej sieczki w głowie a jest o wiele starszy od Yamala i u niego już na młodość się nie zrzuci

0

@Macior79 to że co mecz strzela bramkę albo asystuje to -?

1

@kanver_ mi też, myślałem że chociaż na stronie klubu opierającego się przez lata na finezji pięknej piłce nie spotkam wyznawców robotycznego typu piłkarzy bez żadnej finezji zaprogramowanych tylko i wyłącznie do liczb

1

@kanver_ czuję się jakbym rozmawiał z fanem Ronaldo w dyskusji o tym kto lepszy Messi czy Ronaldo

1

@kanver_ dziwne dryblujący biorący grę na siebie skrzydłowy ma najwięcej strat sprawdź sobie straty Messiego podczas gry w Barcelonie, pytanie jak Barcelonie idzie gorzej biją głową w mur to jaki jest jedyny pomysł na przebicie się?
odpowiedź A: podanie do Raphinhi
odpowiedź B: podanie do Yamala bo tylko on może zrobić coś z niczego
odpowiedź C: dalsze bicie głową w mur i taktyka tysiąca wrzutek jak to było za Xaviego

2

@kanver_ a nie przyszło ci czasem przez myśl coś takiego, że właśnie między innymi dzięki tym dryblingom braniu gry na siebie, ściąganiu 2-3 obrońców taki wykastrowany technicznie Raphinha ma wystarczająco miejsca żeby te bramki i asysty dokładać?

0

@Barcanajlepszyteam akurat to Rakitić ostatnio mówił że czuli się syci i nie chciało im się wygrać kolejnych LM

1

@kanver_ bo może nie wszyscy patrzą jedynie na g/a?

0

Oficjalny debiut już bardzo blisko, zwłaszcza z formą Olmo i Fermina

0

@partymaker według Fabrizio też już umowa zawarta a on zazwyczaj skuteczny

0

@fiszer według Fabrizio też już umowa zawarta a on zazwyczaj skuteczny

0

@Maoao według Fabrizio też już umowa zawarta a on zazwyczaj skuteczny

1

@addept Którego meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?