Soetie
Dołączył/a: lipiec 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bulo no jak to jak podpisać CVC, oczywiście po tym jak się okazało to wałkiem to stwierdził, że tak naprawdę nie chciał podpisać CVC
0
Do gry z Rashfordem o wiele lepiej pasowałby Martin, Balde i Rashford to sprinterzy, Balde i tak ma mało sytuacji gdzie obiega Rashforda i ta współpraca słabo wygląda, a Rashford mało pomaga w obronie, gdzie defensywnie Martin zjada Balde na śniadanie, przy szybkim Rashfordzie nie ma potrzeby do obiegania przez lewego obrońcę więc bardziej statyczny Martin nie byłby przeszkodą a i jego wrzutki są 10 razy lepsze niż Balde co do tego chyba nie ma wątpliwości
1
@bimbher najlepszą opcją jest najmniej zamortyzowany transfer?
8
"Wydaje mi się, że sekretem jeszcze lepszych relacji między obiema stronami jest dialog, informacja i ułatwianie dostępu do tej informacji." Hej siema Yamal grał na zastrzyku przeciwbólowym w kręgosłup, no ten informujemy was przecież o fakcie dokonanym
0
@Gacu95 ten troll już tak ma, nie oczekuj od niego nic więcej
0
@Chudini123 Nie tylko o nim
0
@Chudini123 nie jest
0
@Mateuszek2199 dorośnij dzieciaku
0
@Mateuszek2199 a okej czyli po prostu dla picu ściągali największego fachowca z Belgii przeprowadzali zabieg dla wymówki no i fajnie trollu
0
@Mateuszek2199 W ogóle jak to możliwe że przeprowadzają zabieg jak on tak naprawdę nie ma kontuzji bo to wymysł mediów, prawda trollu? Mateuszek21992 listopada 2025, 23:19 Naprawdę nie widzicie tego ,że kontuzja Yamala to wymysł na potrzebę podtrzymywania dobrego PRu zawodnika ,który na dzień dzisiejszy trzęsie szatnią i władzami klubu ? Chlopak się pogubił w sławie i pieniądzach. Nie ma się co dziwić , że wszystkie te modelki i inne chcą przez chwilę się przy nim pokazać dla wzrostu popularności , a on niestety marnuje swój talent , bo jego przyrodzenie i chęć imprez jest niestety przed graniem w piłkę. Do tego otoczenie mu nie pomaga. Więc kto wierzy w narracje o kontuzje niech się dobrze nad tym zastanowi.
1
@Herbert co mówił? Jedynie mówił, że te teksty o tym że jest smutny to kłamstwa a nie o kontuzji
0
@Greenalley Raphinha znacznie mniej biega przy posiadaniu piłki więc ma więcej energii do pressowania bez piłki, raz że większość akcji idzie przez Yamala to jeszcze jego styl opiera się w dużej mierze na dryblingu i rajdach z piłką, Raphinha jest bardziej bezpośredni dostać piłkę i oddać czy to strzał czy od razu szukać podania, a w pressingu Yamala pressing może nie jest tak częstotliwy ale jest znacznie bardziej skuteczny, gdy Yamal już doskakuje to w większości kończy się to odbiorem, statystyki defensywne praktycznie wszystkie jak odbiory przechwyty wygrywał Yamal czy to w tym czy w zeszłym sezonie
0
@Greenalley obejrzyj ten filmik, leniwy?
0
@malypuzon Yamal to dostałby 7.5
0
@Marcys11 a co jest złego w ściąganiu też tych młodych dobrze zapowiadających się? czemu dobry transfer to ma być transfer za grube kwoty, skoro niżej też się da wyłapać jak np Pedriego, Araujo i w innych klubach też wiele różnych okazji łapią?
3
@SirBobby No ten z Chelsea to bardziej w szpitalu niż na boisku
1
i nagle mówi „źle przyjąłeś piłkę” Yamal wlatuj z reverse uno bo okazji do tego masz co niemiara
1
Na miejscu dziennikarzy spytałbym Flicka czy woli wygrać 4:3, czy 3:0 bo to bardzo dużo by rozjaśniło w kwestii przyszłości
20
Nie ma co iść od ściany do ściany, Bayern City itp nie siedzą obroną na środku boiska a strzelają masę bramek
3
@Hogart czyli jego alternatywa co też tylko stoi ale bramki nie dała jest lepsza? (Robert)
0
@Qaz123 6:0 Valencia, 3:0 Mallorca 3:0 Getafe, 3 mecze
0
@Alfie w ofensywie weszli Olmo Roony i Lewy, mało?
0
@Xonar kibice zacierają ręce
2
o piłka sama wpadła do bramki, bo przecież to nie Yamal strzelił
0
@4Fabregas4 a bije na głowę resztę zawodników
0
@kajoj12 Najlepszy zawodnik Barcy w tym meczu
1
@Marusek Yamal dojechał, ale tego nie przyznacie
5
@4Fabregas4 Yamal to akurat jest 1 man army w tym meczu w ofensywie a ty takie coś piszesz?
0
@Xonar klasycznie
1
Nikt o Yamalu nie pisze czyli dobrze mu idzie, bo o Yamalu to źle, albo wcale