Soetie
Dołączył/a: lipiec 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Puziol Raphinha najgorszy mecz w historii klubu, ale mu siadło raz z dystansu i raz mu rywale podali do pustej i nagle "okradziony z MVP"
0
@JUNIORcom nieco przykrył największego stinkera tego sezonu spośród wszystkich piłkarzy Barcy
3
@JUNIORcom jeśli Yamal jest tragiczny to jaki jest Raphinha będący 3 półki gorszy w tym meczu?
0
@xavi890 Raphinha jest po transferze do Osasuny? bo jedyne co robi to na korzyść Osasuny
10
@xavi890 w dzisiejszym odcinku kącika statystycznego Lewandowski którego to był bardzo dobry mecz zdaniem Xaviego890 vs Yamal zasługujący na 1 za mecz bo tyle strat piłki i złych podań, kontakty z piłką Lewandowskiego 19, strat 5 co daje 0.26 straty na kontakt z piłką, celne podania 10/13 co daje 77% celności podań, Yamal kontakty z piłką 110 straty 26 co daje 0.23 straty na kontakt z piłką, celne podania 69/75 co daje 92% celności podań warto wspomnieć o tym jak argumentowałeś u Lewego jako plus kluczowe podanie w sytuacji 3 na bramkarza, jak wyglądała tamta akcja? poszła kontra 3 na samego bramkarza, a Lewandowski zamiast wypuścić w tempo Rashforda holował piłkę aż obrońca mający 2 metry straty zdołał go dogonić i panicznie Lewy wycofał piłkę do Rashforda który został zmuszony do strzału w sytuacji, gdzie obrońca zdążył już odbudować pozycję i zdołał zablokować strzał
0
@MesQueUnClub_87 to skoro już zadziałał co sądzisz chyba claro czerwo?
0
@MesQueUnClub_87 chyba, że uważasz że takie coś nie powinno być bezpośrednią czerwoną?
0
@MesQueUnClub_87 nie wiem czy Yamal miał pecha bo żółta kartka to nic nadzwyczajnego jak np jest faul taktyczny ale to, że Raphinha trafia na pobłażliwych to akurat żadna kontrowersja, za zwyzywanie sędziego od kupy gówna też czerwonej nie zarobił
6
@Cules69 najlepsze było jak w 58 minucie była kontra praktycznie 3 na bramkarza a Lewy tak holował że obrońca 2 metry z tyłu zdążył go dogonić i Lewy musiał panicznie wycofywać Rashfordowi gdy już obrońca mógł blokować strzał zamiast od razu wypuścić szybszego Rashforda ale to pewnie też wina kolegów?
0
@MesQueUnClub_87 poprzednie żółte to były normalne walki o piłki, problemów z frustracją upatrywałbym jednak u Raphinhi jak się wpierdalał wślizgiem dwiema nogami od tyłu co powinien zarobić z miejsca czerwo, albo jak łokciem traktował piłkarza Getafe
0
@mint to napastnik może sobie stać nieruchomo i jak nie dostanie podań bo nie będzie się ruszał to wina będzie skrzydłowych? czemu Ferran wchodząc na 25 minut znajduje sobie więcej sytuacji strzeleckich? bo jest mobilny szuka przestrzeni wbiega za plecy obrońców a później fani Lewandowskiego piszą no skrzydłowi mają kompleks Lewego Ferranowi to podają, podają bo robi ruch do gry
0
@MesQueUnClub_87 bez sensu? brakowało mu jednej żółtej do zawieszenia, i wolałbyś żeby to zawieszenie zrobił na mecz ze słabą Slavią, czy żeby nie faulował i ryzykował zawieszenie na któryś z meczów fazy pucharowej przeciwko jakiemuś poważnemu rywalowi?
0
@europejczyk No ciężko żeby go powołał na LM jak pauzuje za żółte
0
@Coveta obiektywnie Robercik z jedynką czy wina kolegów?
24
@Azazel_Pazuzu króciutko? przeczytałeś coś ponad tytuł?
1
@Bykunn a na skrzydle zostawią mu tyle miejsca? Obecnie każdy silniejszy rywal stawia lewego obrońcę wręcz przyklejonego do Yamala i co chwila 1-2 kolejnych schodzi do niego jak tylko dostaje piłkę, gdy gra centralnie takie coś nie zadziała bo będą się robiły luki w defensywie, co da się wykorzystać
4
Ta pozycja to przeznaczenie Yamala, prędzej czy później, oby prędzej, gdy gra na skrzydle w większości to wygląda tak, że musi minąć 2-3 rywali żeby w ogóle zbliżyć się do pola karnego czy wywalczyć pozycję do swobodnego dogrania piłki, grając centralnie rywale i tak idą w 2-3 za nim a to otwiera praktycznie autostradę po prawej stronie
0
@Rupert_Haubica a to już kwestia sportowa że tyle minut ma a nie zdrowotna
3
@Rupert_Haubica gorsze opuszczając tylko 1 mecz, Yamal stracił 5 z powodu kontuzji także próbuj dalej kubico z temu
1
Yamal zdobył zawodnika miesiąca La Liga za Listopad, wszystkie topowe konta leakerskie FC 26 już to podają
1
@michalgajdek ja raczej skierowałbym pytanie na jakiej podstawie Yamal dostał 5.5 od redakcji, zawalił tamto jedno sam na sam ale poza tym zanotował: 9/16 skutecznych dryblingów, 10/18 naziemnych pojedynków, po objechaniu 3 rywali wyłożył świetną sytuację do Raphinhi, którą powinien był skończyć a walnął szczura z półtora metra obok bramki, wyłożył praktycznie na szósty metr czystą piłkę na główkę Lewemu co też powinno być asystą, do tego 9 razy odzyskał piłkę
11
@Filipem Aston Martin to akurat sympatyczna ksywka bez jakiejś złośliwości
0
@rodineusz zdecydowanie tak łatwo go przeczytać że kręci najlepsze liczby spośród skrzydłowych, ponad 1 g/a na mecz
1
@czarny20 który fragment dla ciebie oznacza, że uważa że siedzi przy jednym stoliku z Messim? bo chyba widzisz rzeczy, których inni nie widzą
0
@gohan77 spoko trollu, straty oszacowano na 0
1
@gohan77 gdzie ja coś napisałem o formie Barcelony? to ty piszesz coś o statystykach Yamala i nagle odbijasz w formę klubu bo ci odbiłem głupią narrację na temat statystyk Yamala, to ty chyba żyjesz w bańce że do ZP to trzeba nie wiem 40 goli i 30 asyst bo u Messiego czy Ronaldo to była norma, teraz piłka wróciła do normalności, statystyki Yamala są fantastyczne w tym sezonie.
2
@gohan77 2 g/a, 15/22 wygranych pojedynków, 9/15 skutecznych dryblingów to jest ZA MAŁO dla kandydata do złotej piłki? to chwila moment, Yamal w tym sezonie ma 18 g/a w 16 meczach, średnia ponad 1 na mecz, w zeszłym sezonie o Raphinhi i Dembele mówiło się jakie to mieli kosmiczne i legendarne sezony, żaden z nich nie dobił do 1 g/a na mecz średniej.
13
@Rupert_Haubica Ferran dosłownie 2 razy obronił piłkę żeby nie wpadła a Kounde i tak to dobił, ale wina Ferrana i chuj
0
@MesQueUnClub_87 fakty są też takie, że w klasyku wystawił w ostatniej minucie sam na sam Kounde a wczoraj sam na sam Ferranowi, nawet w najgorszej formie albo produkuje liczby, albo tworzy przynajmniej jedną perfekcyjną sytuację komuś z zespołu
0
@Herbert Pechem Yamala jest to, że drugą asystę zanotował po zamknięciu głosowania na MVP, co jest nieco głupie, że tak to działa ale w teorii w trakcie głosowania obaj mieli po 1 g/a choć dla mnie osobiście i w momencie gdy Yamal miał 1 asystę a Fermin 1 gola to tym lepszym był Yamal