1

@Comentateiro Mam wrażenie, że ludzie cały czas mają przed oczami Yamal vs Inter gdzie wszedł na poziom kosmiczny, i nagle oczekują że ciągle będzie grał tak jak z Interem

3

@kpiarz a co prezentował w zeszłym sezonie a nie prezentuje w tym?

1

@Romario1994 dziwne bo jakoś Raphinha Ferran i Rashford są rotowani i jakoś ich to do lepszej gry nie pobudziło, każdy dwa poziomy gorszy od Yamala w tym meczu

1

@Murazor bzdety? dziś dostał ocenę 6 względem 5 Yamala, co dał? nie wykorzystał podania od Yamala, czy był faulowany w tej sytuacji można dyskutować, ale jednak nie wykorzystał, prostopadłe podanie z dwóch metrów wywalił na aut bo za daleko podał, prosty przerzut walnął 3 metry za plecy adresata i był aut dla Espanyolu, a co takiego dał żeby na pozytywną ocenę zasłużyć?

3

@tomasthc dwie wystawione sytuacje sam na sam i wypuszczenie Fermina za plecy obrony przy akcji bramkowej Lewego, Pedri by za takie coś dostał 8+ z miejsca

7

@kaczy1989 wystawione sam na sam Ferranowi co nie opanował piłki, wystawione sam na sam Pedriemu w tej sytuacji co mógł być karny, wypuszczenie Fermina za plecy obrony w sytuacji co asystował Lewemu, i trochę pomniejszych zagrań jak np do Kounde za plecy obrony gdy ścinał do środka w pierwszej połowie, czy groźny strzał tuż obok słupka, a co tamta trójka zrobiła teraz możesz napisać

0

@APTAPT to zsyłka do rezerw? bo jak Yamal na ławkę a zagrał kilka razy lepiej niż tamta trójka razem wzięta to trzeba poważnych kroków

5

Raphinha Ferran i Rashford dziadostwa totalne? co z tego lepiej jebać po Yamalu który jako jedyny coś robił z tej czwórki

0

@APTAPT Raphinha Rashford i Ferran rzecz jasna na liście transferowej?

0

@bart_azz włącz czasem mecz

0

Ooooo Dani Olmo

0

@Krystiansigma2734 halo City 150 za Pedriego to dalej aktualne?

0

@FanBarcy22 nieironicznie najbliższy tego jest Araujo gdy go stawiają na napadzie

0

@derus Robercika?

0

Pedri do City zanim wartość spadnie

2

@FioletoweOczy lepsze to niż podać Ferranowi żeby nie opanował

0

@catalanian09 jak każdy z jego kolegów gra piach to co ma w pojedynkę zrobić, objechać 5 i strzelić jak prime Messi? dał Ferranowi setkę to ten piłki nie opanował

0

@Andromega a i tak tego "niedocenionego' Raphinhę w tym meczu zjada na śniadanie, a to podobno on ten lepszy

0

@catalanian09 jedyny ofensywny do którego nie bardzo jest się dziś o co przyczepić

0

@Kitek1640 wyłożona setka Ferranowi co nie opanował piłki, grożny strzał przy słupku, napędzony obiegający Kounde co wbiegał za linię obrony i przekładał obrońcę w polu karnym, i dobra wcinka do Frenkiego co obrońca ledwo musnął, co zrobili inni ofensywni słucham

0

Komentarz usunięty

0

@Andromega Yamala widać bardziej niż kogokolwiek innego z ofensywy

0

@derus fajne przykłady, jedna różnica Yamal nie musi odpalać bo już jest na topowym poziomie

0

Komentarz usunięty

0

@derus nie leszcza a najlepszego młodego piłkarza świata, oraz jednego z najlepszych ogólnie na ten moment, a skoro to ojcowie mają być wyznacznikiem kariery to z syna Jorga też nic nie wyjdzie

0

@FioletoweOczy Szkoda, że Messiego nie sprzedaliśmy wcześniej, z takim ojcem jak Jorge to Leo daleko nie zajedzie

0

@Coveta i tacy kibice niczym nie różnią się od Polskich januszy jebiących o wszystko Lewego i łykającymi każde plotki na jego temat to ci też pasuje?

1

@europejczyk ty natomiast wiesz lepiej niż sam Yamal, to dopiero sztuka

2

@europejczyk czytaj ze zrozumieniem, grypa i alko to nie jedyne opcje, równie dobrze mógł mieć jakiś ból nogi czy czegoś innego

2

@europejczyk czemu jedynymi opcjami ma być albo grypa albo alko? każdy dziennikarz podawał coś innego, inny dziennikarz dał np dyskomfort mięśniowy, każdy wali ślepakami a nie znaczy od razu, że musiało to być alko w przypadku chłopaka który otwarcie twierdzi, że alkoholu nie tknie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?