0

@Coveta Rozumiem, że się nie odniesiesz? Nic dziwnego cała twoja narracja upadła i to jeszcze obróciła się w stronę twojego ulubieńca, przykre nieprawdaż?

0

@heniusss z dobroci serca czy nie, swój niewątpliwy udział w tym transferze miał i bez tej rezygnacji z prowizji kto wie, czy ten deal doszedłby do skutku

1

@heniusss no i właśnie Deco miał swój udział, zrezygnował z prowizji, żeby podrównać ofertę Chelsea i przekonać Leeds do sprzedaży Barcelonie, trochę słabo przypisywać całą zasługę Alemanemu, nie sądzisz?

0

@heniusss tak wspominasz o agentach o "Alemanym załatwiającym Raphinhę" i tak możesz przy okazji przypomnieć kto był agentem Raphinhi działającym przy transferze Raphy do Barcelony

0

@Donio wciąż są to zawodnicy nie jacyś zniszczeni kontuzjami itp nie wpasowali się i tyle ale nadal są młodzi i mają już niezłe doświadczenie, takie kwoty to nic nie nadzwyczajnego

0

@DzizuSS to mają być jakkolwiek imponujące kwoty za ogranych piłkarzy w kwiecie wieku?

0

@Coveta Zapraszam do oglądania filmu pod tytułem "kto tracącym kurde był?"

brawa dla Robercika wyrzucił nas z LM

0

Prawdziwy kapitan

0

@Pedri16Future "sezonu" a to jedenastka roku

1

@Coveta 22 straty to bardzo mało dla skrzydłowych typu techniczni, rozumiem że Neymar to najgorszy skrzydłowy w historii Barcy jak co chwilę notował 30+ strat

0

@szymonekk Dembuś też zasłużył, trójka Mbappe Yamal Dembele byłaby optymalna ale odwalili z wrzucaniem Yamala do pomocy

0

Yamal ojebany, najlepsze liczby spośród wszystkich skrzydłowych do tego 3 trofea, finał turnieju z kadrą, Raphinhę od biedy też mogli dać ze względu na trofea

0

@Coveta pisał konkretnie w przyszłości, Raphinha traktował siebie jako aktualnego najlepszego na świecie to chyba oczekiwania powinny być wyższe niż gol bądź asysta

0

@Coveta super to ty sobie słuchaj sklerotyków a ja ci przypomnę że Yamal oddał strzał piłka odbiła się od słupka i zawodnik Interu wykopał w panice piłkę na aut boczny, co się wydarzyło po aucie bocznym? Robercik stracił piłkę, i po stracie poszła akcja bramkowa :)

0

@Coveta końcówka z interem? chodzi o tą sytuację co Robercik stracił piłkę i poszła akcja bramkowa? Po co o tym mówić to niedobra jest, bo to Lewy spierdzielił

0

@Coveta po czym twierdzisz, że to Yamal oczekiwał zdobycia złotej piłki? z dwójki Yamal Raphinha to Raphinha był tym co się popłakał w mediach napieprzając kilkadziesiąt storek ze swoimi osiągnięciami po gali a nie Yamal, który normalnie pogratulował Ousmanowi

0

@Huck odwrotnie

7

"Wydaje się, że niższa ocena od kibiców jest wynikiem olbrzymich oczekiwań wobec tego przebojowego 18 latka." i to jest zabawne, Pedri i Raphinha są uznawani za tych najlepszych piłkarzy Barcelony, ale to od Yamala ludzie mają oczekiwania z kosmosu, gdy Raphinhi wystarczy gol bądź asysta i już jest to z automatu "masterclass"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Krzyniu efektywności brakuje skrzydłowemu co w tym sezonie najebał już ponad 20 g/a, jedynie Olise ma minimalnie więcej ze skrzydłowych

1

@Metalowy14 Co ja ci Wąski poradzę, że piszesz głupoty, co najlepsze robisz to regularnie

1

@Kapitan hawk miał już złoto olimpijskie

0

@Metalowy14 7. metalowemu sufit na łeb się spadł

0

@MesQueUnClub_87 tak jak ludzie szukają w Yamalu tak ja mam prawo zarzucić coś Raphinhi, którego ocena przy podobnym incydentach jest zupełnie inna, a to też dla dobra drużyny?

0

@Eto'o9 R10 wymieniłem argumenty

0

@Lordzi jego teksty przed meczem z Argentyną, bycie narwańcem oraz odklejka z galą ZP i najebaniem kilkudziesięciu storek z płaczem o nagrodę trochę temu przeczą

0

@Lordzi Jeszcze Raphinha

0

@clyde Kiedy ludzie tu kochają Yamala? jakiekolwiek niecelne podanie czy nieudany drybling to po 10 wiadomości jadących po Yamalu, najlepsze było wczoraj jak Yamal posłał kosmiczne podanie do Raphinhi na sam na sam, Rapha zjebał koncertowo i nie dostał nawet 10% dojazdu co dostaje Yamal za jakąkolwiek stratę, a podanie doceniła chyba 1 osoba

0

@dzefrej234 Bellingham akurat już był bucem w czasach Borussi

13

@pride1899 nom, nie sądziłem że ludzie tutaj są takimi głąbami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?