Soetie
Dołączył/a: lipiec 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@prodigy nie jest w ogóle tańszy.
0
@mkl87 Od początku Bilbao odsyła do klauzuli i oczywistym jest, że na żadne ustępstwa nie pójdą
0
@BezglutenowyPedri Nie jest. płatność klauzuli dużo bardziej ogranicza budżety niż transfery na raty a pensja też znacznie niższa w przypadku wymagań Nico
1
@dariooo według tego wykresu to raczej w 3 na 7 w łatwiejszej lidze
0
@Criell a pensja dużo wyższa i nagle po sekundzie transfer Nico jest znacznie mniej opłacalny a dodając do tego konieczność płatności całej klauzuli na raz to jeszcze gorzej
4
@xavi890 jakie 29 jak on 28 urodziny miał w tym roku
0
@mkl87 kwota transferu też za Diazem, możliwość rozbicia transferu na raty zamiast jednorazowej płatności pełnej klauzuli do tego znacznie niższa pensja według doniesień
0
@ShawnC liga to nie jedyne rozgrywki, Pedri łącznie 14 g/a 4430 minut i nikt nie narzeka, a Gavi 6 g/a w 1500 minut i narzekanie
0
@ShawnC 6 g/a dla środkowego pomocnika przy rozegraniu 1500 minut to raz na rok?
0
Ofensywnych pomocników w pierwszym zespole nie brakuje a wkrótce mogą wchodzić w obieg talenty z najwyższej półki jak Guille czy Tunkara, raczej niewielka strata jakby odszedł
0
@krzakov Barcy większa
3
@krzakov Oczywiste, że Neymar to legenda Barcelony
0
@Czarny_ck Za to w obronie pokazał, że z nim na boisku mogą nam wrócić wspomnienia z sytuacji Bale vs Bartra i to nawet nie potrzeba do tego wybitnie szybkich skrzydłowych
3
@krefi10 setkę Yamalowi też wystawił
1
@ShawnC No i co po wypłaceniu miliona, w momencie gdy ma rozegrane 10 takich meczów blokują mu grę w meczu jedenastym? To nie ma żadnego sensu
1
@norbi77 na groźniejsze kontry narażał w tym meczu Pedri i jakoś nikt na ocenę nie narzeka
0
No to pora powalczyć o potrójną koronę
3
@elcoloredo dobra madryciok zjeżdżaj tam pracować nad główką waszego viniego rudigera belisia czy carvajala bo tam gorzej się dzieje
3
@danijacek setka xD
1
@kanver_ Barcelona Celta 2:2 Hugo Alvarez markuje strzał a Fort leci na raz, Alvarez przekłada piłkę na drugą nogę i spokojnie strzela przy słupku, Barcelona Las Palmas 1:2 Fort daje sobie wbiec przed siebie Fabio Silvie, Silva wychodzi sam na sam i strzela przy słupku
4
@kanver_ zawsze to znaczy kiedy? jak dał się zawinąć w meczu z Celtą po czym padła bramka na remis zabierająca 2 punkty, czy jak z Las Palmas dał sobie wbiec napastnikowi rywala przez co Las Palmas wygrało zabierając Barcy punkt?
4
Martin z jedną z najniższych ocen? Leczcie się.
0
@MagdJanko Kto podawał do Lewego jak ten wypuścił Raphinhę? Kto dawał tamtą mocną wrzutkę po ziemii co poklepali dwójkowo na linii pola karnego?
3
@Kapitan9 David Oduro, adaptuje się dopiero do Europejskiej piłki, chwilę to pewnie potrwa
9
@Yoshi94 Jeszcze Adam Aznou i Grimaldo
0
@addept ale tutaj to kompilka z 230 minut w rezerwach, po prostu taki ma styl gry i dużą skuteczność, tak samo we wczorajszym meczu zanotował 8/8 skutecznych dryblingów
0
@kamiVeB Gerardem Martinem, który jest zdecydowanie lepszy od Forta w chwili obecnej
0
@kamiVeB nie, nie trzeba
0
@spyke na moje psychofan Lewego, ale takich niestety dużo zwłaszcza na twitterze
1
Komentarz usunięty