3

@prodigy nie jest w ogóle tańszy.

0

@mkl87 Od początku Bilbao odsyła do klauzuli i oczywistym jest, że na żadne ustępstwa nie pójdą

0

@BezglutenowyPedri Nie jest. płatność klauzuli dużo bardziej ogranicza budżety niż transfery na raty a pensja też znacznie niższa w przypadku wymagań Nico

1

@dariooo według tego wykresu to raczej w 3 na 7 w łatwiejszej lidze

0

@Criell a pensja dużo wyższa i nagle po sekundzie transfer Nico jest znacznie mniej opłacalny a dodając do tego konieczność płatności całej klauzuli na raz to jeszcze gorzej

4

@xavi890 jakie 29 jak on 28 urodziny miał w tym roku

0

@mkl87 kwota transferu też za Diazem, możliwość rozbicia transferu na raty zamiast jednorazowej płatności pełnej klauzuli do tego znacznie niższa pensja według doniesień

0

@ShawnC liga to nie jedyne rozgrywki, Pedri łącznie 14 g/a 4430 minut i nikt nie narzeka, a Gavi 6 g/a w 1500 minut i narzekanie

0

@ShawnC 6 g/a dla środkowego pomocnika przy rozegraniu 1500 minut to raz na rok?

0

Ofensywnych pomocników w pierwszym zespole nie brakuje a wkrótce mogą wchodzić w obieg talenty z najwyższej półki jak Guille czy Tunkara, raczej niewielka strata jakby odszedł

0

@krzakov Barcy większa

3

@krzakov Oczywiste, że Neymar to legenda Barcelony

0

@Czarny_ck Za to w obronie pokazał, że z nim na boisku mogą nam wrócić wspomnienia z sytuacji Bale vs Bartra i to nawet nie potrzeba do tego wybitnie szybkich skrzydłowych

3

@krefi10 setkę Yamalowi też wystawił

1

@ShawnC No i co po wypłaceniu miliona, w momencie gdy ma rozegrane 10 takich meczów blokują mu grę w meczu jedenastym? To nie ma żadnego sensu

1

@norbi77 na groźniejsze kontry narażał w tym meczu Pedri i jakoś nikt na ocenę nie narzeka

0

No to pora powalczyć o potrójną koronę

3

@elcoloredo dobra madryciok zjeżdżaj tam pracować nad główką waszego viniego rudigera belisia czy carvajala bo tam gorzej się dzieje

3

@danijacek setka xD

1

@kanver_ Barcelona Celta 2:2 Hugo Alvarez markuje strzał a Fort leci na raz, Alvarez przekłada piłkę na drugą nogę i spokojnie strzela przy słupku, Barcelona Las Palmas 1:2 Fort daje sobie wbiec przed siebie Fabio Silvie, Silva wychodzi sam na sam i strzela przy słupku

4

@kanver_ zawsze to znaczy kiedy? jak dał się zawinąć w meczu z Celtą po czym padła bramka na remis zabierająca 2 punkty, czy jak z Las Palmas dał sobie wbiec napastnikowi rywala przez co Las Palmas wygrało zabierając Barcy punkt?

4

Martin z jedną z najniższych ocen? Leczcie się.

0

@MagdJanko Kto podawał do Lewego jak ten wypuścił Raphinhę? Kto dawał tamtą mocną wrzutkę po ziemii co poklepali dwójkowo na linii pola karnego?

3

@Kapitan9 David Oduro, adaptuje się dopiero do Europejskiej piłki, chwilę to pewnie potrwa

9

@Yoshi94 Jeszcze Adam Aznou i Grimaldo

0

@addept ale tutaj to kompilka z 230 minut w rezerwach, po prostu taki ma styl gry i dużą skuteczność, tak samo we wczorajszym meczu zanotował 8/8 skutecznych dryblingów

0

@kamiVeB Gerardem Martinem, który jest zdecydowanie lepszy od Forta w chwili obecnej

0

@kamiVeB nie, nie trzeba

0

@spyke na moje psychofan Lewego, ale takich niestety dużo zwłaszcza na twitterze

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?