4

Co oglądam ostatnio mecz to się śmieje jak odbierają piłkę Messiemu jakby grać co najwyżej w okręgówce. Zero błysku, zaangażowania po stracie i tej dawnej magii. Jakoś ostatnio nie strzela a miał szanse jeszcze wyprzedzić Ronaldo, a jeszcze wcześniej wszyscy się śmiali, że szuka tylko goli z karnych (tzn że jest z nim jeszcze gorzej niż z Ronaldo który jakiś czas temu także zdobywał gole po karnych tylko). Messiemu od dłuższego czasu się nie chce. Zobaczymy czy się mu zachce za 17h w najważniejszym meczu sezonu. Jak po raz kolejny jego gra nic nie przyniesie a co więcej będzie przeszkadzać to niech zejdzie na ławkę a potem niech jedzie na ten mundial i nie wraca. Wielu pisze, że się oszczędza na mundial... guzik prawda inni jakoś grają na 100% a także mają w głowie mistrzostwa. A Leo się po prostu wypalił więc dziwi mnie taki ruch ze strony zarządu bo kontrakt miał do 2018 więc nie widzę potrzeby przedłużania go co sezon. A najlepiej zarabiającym piłkarzem powinien być ktoś kto się stara i chce dać 200% od siebie dla klubu a nie osoba która zlewa na zaangażowanie, ustawia wszystkich pod siebie i jeszcze szuka pieniędzy żeby zapłacić karę dla hiszpańskiego fiskusa.

5

Jutro ostatni mecz sezonu.. Chyba najważniejszy... jak dalej zobaczę, że Messi stoi i nic nie robi albo truchta i traci piłkę jak amator z okręgówki to będzie znaczyło, że nie oszczędza się na mundial tylko po prostu się wypałił. A takie pieniądze dla gościa któremu się nie chce to kpina... za 20 mln + premie za sezon to kupilibyśmy młodego napastnika który by dawał z siebie 200% a nie uważał, że skoro on wygrał x4 ZP to może już nic więcej nie robić tylko odcinać kupony.

0

Hummels - Pique a to znaczy że mamy przesrane... oni są jak klony a my potrzebujemy kogoś żeby się uzupełniał z Gerardem i łatał jego błędy jak dawniej Pique - Puyol

0

No to nie kupimy nikogo porządnego... nie rozumiem tych co chcą postawić na Inigo Martineza i Laporte gdy mamy młodego Bartrę a nam potrzeba kogoś doświadczonego z dobrej i mocnej ligi żeby ogarnął nam obronę .

0

Wszędzie w metrykach pisze, że ma 189-190cm wzrostu.... a poza tym to Valdes ma 182 cm

6

Wiedzą nawet wcześniej niż Barca o transferze :D Tacy komentatorzy to skarb :)

0

Ter Stegen jak Neuer z Realem wychodzi daleko od bramki :D

0

Co robi Celta... bombardują Lopeza aż miło... jeszcze teraz sklepienie szkoda, że to oni nie grają z Atleti

0

Malaga w 10 a Atleti szaleje... będziemy robić szpaler na CN

0

Tyle przegranych finałów co miała Barca w tym sezonie to chyba jeszcze nigdy tyle nie przegrała. W następnej kolejce robimy szpaler Atletico i to jeszcze na CN

0

Jpdl Fabregas... on wgl biega ?? Taka sytuacje mu Alexis zrobił

0

Alves Boże dlaczego nie strzelasz jak pan bóg nakazał tylko odpier****** takie maniany

0

Jezu cuda... Malaga wygrywa z Atletico

0

Jezu jaka szkoda, że Celta nie gra z Atletico :( Brawo Enrique ale trzeba było zmotywować piłkarzy na mecz z Atletico

0

Oni w ćwierćfinale LM "walczyli" o awans w taki sposób że 15 min do końca a Busi sobie powoli wraca po piłkę żeby rzucić z autu i jeszcze się zastanawia komu ją podać to o jakiej motywacji my gadamy. Elche dziś serce zostawia byle by wyrwać pkt i się utrzymać w La Liga

4

Trzeba pogratulować Atletico mistrza... z taką grą to oni nas kolejny raz upokorzą... do czego to doszło, że Barca musi drżeć przed ogórkami i beniaminkami. Dostaliśmy kolejną fartowną okazję żeby się zrehabilitować a tu dalej wielkie gó***

2

Brawo Leo... chyba już wszyscy widzą, że ten magik już się skończył...

0

Pytaj Taty chociaż Alexis powinien grać na szpicy a Messi niech wróci na skrzydło...

0

I tak nie zdobędzie... nie należy mu się... z taką grą może pomarzyć o Pichichi, króla strzelców LM i rekordu też już nie ma i o kolejnej ZP może zapomnieć. A Mundial ?? Hahahah co chce wygrać stojąc na boisku ??

6

Pedro... aż mi się płakać chce jak myślę, że on zostanie w tym klubie na kolejny sezon... o 3 sezon za długo

0

Brawo Enrique :D Zmotywowałeś swoich chłopaków przeciwko Realowi.. Szkoda, że to Celta nie gra z Atletico

0

Szkoda tej poprzeczki Andresa... jak zwykle tylko bramkarz przeciwnika może się pokazać w meczu z Barcą

0

Ale on i drewno Tello zostaną w Barcelonie....

0

A oni chcą właśnie kupić na tą pozycję Cuadrado który gra tak samo... Nie wiem co Messi robi na środku ataku... przecież tam go wgl nie ma. Stoperzy Elche kryją powietrze... to ruchliwy Alexis powinien być na szpicy

5

Alexis fantastycznie dzisiaj kręci. Szkoda, że z tych x2 sytuacji gola nie strzelił :/ Widać komu zależy żeby zdobyć mistrzostwo a kto odcina tylko kupony od pensji

1

Morda jak na razie najlepiej gra... Pedro się zabije o własne nogi a Pan Leń dalej stoi...

0

Sprzedaż Alexisa a Pedro zostaje hahahah nie ma to jak strzelić sobie w kolano :D Ale to tylko Barca potrafi

1

Ale po jaką cholerę nam on potrzebny ?? Nie rozumie... kupiliśmy Songa, który w Arsenalu wymiatał i miał dobrą technikę a teraz go zmarnowaliśmy i gra jak drewno to teraz chcemy kupić kolejne drewno ? Co my na zimę zapasy robimy ??

0

Wystarczy dać Alexisa na szpicę i pokaże Panu L(eńowi)eo jak się gra. A tak jako prawonożny piłkarz gra na prawej stronie co go strasznie ogranicza. Ale sprzedajcie Alexisa a co tam.. zostaniemy z Pedro (który nie wiem co jeszcze robi w takim klubie jak Barca) i Tello. Co wy myślicie, że Barca ściągnie Aguero, Hazarda i Reusa bo tak gazety piszą ? Od 2 sezonów nie potrafią kupić stopera od byle jakiego klubu a mają kupić gwiazdeczki od szejków ??

0

Nie od dziś wiadomo, że Thibautowi w głowie Chelsea i Liga Angielska. A to co piszą pismaki to sobie można w dupę wsadzić. Ostatnio było dużo o tym, że Muł nie zamierza ściągać do Chelsea Belga a przecież ostatnio Czech miał parę kontuzji a młody też nie jest. Więc zaczęły się szerzyć ploty, że Thibaut jest niezadowolony. Zobaczymy ile w tym prawdy. Nie wiecie czy ter Stegen nie chce np. iść do ligi włoskiej czy np do PSG bo oni chcięli zmienić Sirigu a może do nas przyjdzie Thibaut. Nie wiadomo poczekajcie do rozpoczęcia okienka transferowego i wszystko będzie jasne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?