0

Pressing Alexisa i Vidala już na 16 australii.. jakby tak wszyscy z barcy grali w tym sezonie

0

Chile pięknie gra już chyba tak od 3 lat się rozwijają ... na poprzednim mundialu też byli czarnym koniem szkoda, że wtedy szybko trafili na Brazylię w 1/8

1

Alexis magia :D drybling i mega asysta

3

Alexis gol !

1

La Roja do boju ! Piękny hymn a capello :D

0

Torres podsumował wszystko... był w bramce i nie strzelił gola... Hiszpania się skończyła tak samo jak Barcelona.. oby tylko nikt nie przegonił Neymara w golach.

0

Luiz pala sciagnal pilke neymarowi

1

Ney x2 ! Dawaj panie jeszcze jedna i pokaz Baleowi jak sie zostaje legenda na mundialu

0

Rakitic takie same glupie straty jak cesc

1

Tak na prawde chwalicie go bo zal dupe sciska ze cesc idzie do mula i zatryumfuje a my znow bedziemy sie bic o 2 miejsce la ligi i ledwo o cwiercfinal LM. Zadna rewolucja tylko jeszcze wieksza kompromitacja

0

Pisze cos o sprzedaniu.. ja go nawet jako transfer nie widze a ty wyjezdzasz ze sprzedaza. Tyle ze my potrzebujemy ofensywnego pomocnika a nie kogos na pozycji busiego. A znow modric gra tak w realu a teraz wyzej...

0

Tak patrze na ta Chorwacje i nic nie widze tego rakiticia ale widac modricia i on jest mega.... to luka albo oezil powinni zastapic cesca

0

Neymar!!! A gdzie jest Bale na tych mistrzostwach?

0

Cesc w arsenalu tez byl genialny i szybki a co sie z nim stalo u nas kazdy wie.... mamy zle przygotowanie motoryczne i fizyczne

0

Marcelo... akcja jak zwykle strona alvesa... a rakitic.. przy tym jaki motorek ma modric to ivan jest amatorem...

9

Nie wierzę w ten klub... zarząd ściągnął go już tak nisko że bardziej się upaść chyba nie da... Najpierw odchodzi Thiago bo jest Cesc a teraz on odchodzi bo co ? A frajer Muł pewnie leje ze śmiechu jaką transakcję zrobiła Barca... to już trzeba było oddać Cesca i wziąć za mian jakiegoś zawodnika... nie będzie żadnej rewolucji tylko będzie jeszcze więcej wstydu i jeszcze mniejsza jakość w pomocy.... po tak beznadziejnym dniu taka informacja... aż mi się wszystkiego odniechciało i tego zakichanego mundialu... myślałem, że po MŚ przekonają Cesca do zostania albo Lucho z nim pogada a tu nic... przecież nawet nie widział go na treningu żeby oceniać czy go potrzebuje czy nie... Już lepiej jakby nam został ten zakaz transferowy.... Zubi i ty cw*** Bartolomeu wypier***** !!!!

1

Widać, że dupa z ciebie a nie kibic Barcy skoro pragniesz osłabienia klubu... znając życie pewnie fanboy Pedro/Tello albo chcesz Aguero tudzież inny wymysł

0

Ale skąd wiesz, że to 100% słowa prezydenta, ze zostaje ? Było na oficjalnej stronie Barcy czy w tych wszystkich hiszpańskich szmatławcach ??

2

Przecież wiesz o co mi chodzi... że w tym klubie na siłę jest forsowana zasada, że bardziej "ważni" są wychowankowie.. W pierwszym sezonie jeszcze z Pepem Alexis klimatyzował się w hiszpanii a w drugim był już Tito który stawiał na Pedro a ten co marnował setkę to się śmiał jak głupi a Tito mu jeszcze przyklaskiwał a teraz był Tata i to on odblokował Nino Maraville. Pooglądaj sobie jak on gra w reprezentacji... oglądałeś mecz jak niszczył Anglię ?? Oby Lucho go zostawił i przesunął na środek a Leo ewentualnie za nim albo na skrzydle.

4

I dlatego właśnie go sprzedadzą... bo Pedro i Tello są lepsi (według Zubiego).... oby Alexis na mundialu zamknął usta wszystkim i poprowadził Chile do wyjścia z grupy.

1

A ty nie chciałbyś chociaż przebywać w najlepszym klubie na świecie, zarabiać szmal za nic, dzielić szatnię z Messi, Neymarem itd a do tego wozić się najnowszym Audi od sponsora klubu i jeszcze dużo by wymieniać ?? Pewnie że byś chciał dlatego trzyma się rękami i nogami żeby go nie wywalili z klubu.

0

Nie ma to jak chęć kupna skrzydłowego napastnika na prawą obronę... Zubi i zarząd upadli na głowę... tylko i wyłącznie Piszczek albo Danilo....

0

Zubiemu pewnie wpada % od kwoty transferu dlatego zawsze przepłaca :D

19

Za Bravo 10 mln i dos Santos ?? Wolne żarty.... przecież to jest słaby staruszek. Nie ma lepszych bramkarzy w hiszpanii ?? A dos Santosa moglibyśmy opchnąć za jakieś dodatkowe pare mln a tak mamy go oddać za darmo ?? Zubi wypier**** !

0

Marquinhios jak chcą to chyba tylko na prawą obronę bo ja nie wiedzę go na stoperze...

3

Niech lepiej idzie do Anglii tam się na coś przyda. Ja tam wolę Gerarda Deulofeu.

3

A Tello ? Zamiast wynegocjować po jakie 5 mln za każdego to oddadzą ich za darmo...

0

Fajnie że wrócili... szczególnie Rafi :) To on powinien być zastępcą Leo na 9 a nie Cesc... A Gerard ? Hmm moje zdanie jest takie, że powinien jeszcze spędzić rok w Evertonie i dopiero wrócić ale jak chce go trener to co zrobić... ciekawe gdzie go upchnie bo jeszcze nie pozbyli się szrotu w postaci Tello, Kłenki, Afellaya i Bojana. No i nie rozumiem co tak się wszyscy srają nad tym Gerardem. Nic wielkiego w Evertonie nie pokazał... na was działa chyba tylko to, że nazywają go Barcelońskim CR7....

4

Właśnie myślę tak samo... że to winny jest Xavi... Młodszy ani szybszy już nie będzie a to przez nie go odszedł Thiago i teraz Cesc bo nie mogli grać na swoich pozycjach. Ile Xavi miał asyst czy strzelonych goli ? Bardzo mało, podobnie jak Iniesta. To ta 2 zgasła i dlatego Messi nie gra tego co zawsze. Kiedy ostatnio Xavi rzucał jakieś magiczne podanie ? Coraz mniej Barca gra długimi piłkami za obronę czy do naszych zawodników. Dawniej jednym podaniem potrafili rozmontować obronę rywala czy ułatwić dojście do bramki. A teraz klepią między sobą albo krew mnie zalewa jak Xavi co chwile robi te swoje kółeczka i zwalnia akcję zamiast rzucić szybkie podanie do Neymara czy Alexisa aby ci mogli wykorzystać swoją szybkość. Ostatnio tylko Cesc miał odwagę rzucać dobre podania.... Muł i The Bus już zacierają ręce i się śmieją z Barcy.

1

Juve buduje pake na Ligę Mistrzów... Serie A jest teraz słabe i zdominowali te rozgrywki jak Bayern Bundesligę to teraz chcą się pokazać w Europie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?