SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A my cenimy Alexisa na nieco ponad 20 mln... kosmiczne jaja
4
Jedno jest pewne Peralta po mundialu znajdzie jakiś lepszy klub... pięknie tam wozi Marcelo...
Ajjj wyciągnął Neymarowi tą głowkę z samej linii...
0
Nie wiem czy ciągle rozchodzi wam się o mnie ale chyba każdy może mieć swój transfer marzenie... ja np. chciałbym zobaczyć w Barcelonie kogoś z tej 4:
Marchisio, Ozil, Eriksen (!), Oscar....
0
Kurcze szkoda, że Neymar nie gra aż tak efektownie w klubie... ładnie się tam z nimi bawi... Ciekawe czy przebije tę swoją akcje z Pucharu Konfederacji ->
0
Właśnie wiem :) Dlatego my oddaliśmy Mułowi Cesca za 33 mln i jeszcze musimy dopłacić Arsenalowi... to się w dupie nie mieści...A poza tym Chelsea będzie miała niezła pakę... dobrze tylko, że Muł ich wszystkich zniszczy :)
0
Za Xaviego tylko i wyłącznie Oscar.... świetnie gra tylko ciekawe czy to tylko taka forma na mundial bo w Chelsea ostatnio grał słabiej...
1
A Juve za Alexisa daje 18 mln 3 mln zmienne... niech się w łeb pier***** :D
0
Nie ma to jak uciec z klubu po tym jak się wygryzło ze składu 2 swoich naturalnych zastępców... mówię tu o niedopuszczeniu do gry Thiago a potem zmuszenie by Cesc grał na 9 zamiast w miejsce Creusa... Będzie najgorsze okienko w historii.. już lepiej by było jakby Fifa podtrzymała sankcje...
2
Nasza pomoc powinna wyglądać właśnie Rakitić - Cesc - Iniesta no ale niestety nasz zarząd wodzi to inaczej...
0
Nie tylko Luis... przecież jeszcze Costa i podobno jednak Thibaut powędruje na bramkę bo Czech ma odejść do Monaco czy jakoś tak... a odszedł jeszcze Villa, Koke może przyjdzie za Xaviego i Mirande też by chcieli do nas. Turana może ktoś wychaczy i się okaże, że AM kolejne mistrzostwo znów będzie świętować za 18 lat
0
Za 35 tylko nie wiem czy wiesz ale dopiero od 2015... a wtedy to nie tylko Barca rzuci na niego swoje zasieki... pasowałoby już teraz mieć z nim jakąś dżentelmeńską umowę, że zaczeka sezon a potem Barca wyłoży klauzulę 35 mln a on odchodzi do nas nie patrząc na oferty z innych klubów..
1
Nie mówię, że Reus jest zachłanny na kasę itd... to inteligentny i świetny piłkarz ale mówię jak jest... jeżeli już BvB nie będzie miało sukcesów i ogólnie będzie zła atmosfera i będzie chciał odejść to dużo klubów się po niego zgłosi i BvB wybierze najkorzystniejszą finansowo opcję. I na prawdę lubię BvB i życzę im jak najlepiej ale jednak B(fr)ayern za bardzo zdominował tą ligę.
No i co jest oczywiste to Klopp jest jest dużo lepszym trenerem... z garstki piłkarzy zrobił drużynę która biła bogate Monachium i nawet walczyła o trofeum LM... No i liczę, że kluby w Bundeslidze zastosują w końcu autobus i nie dadzą sobą pomiatać :)
4
To i tak mniej niż za Aguero który jest szklany i w ostatnim sezonie słaby... Igła to byłby dobry ruch. Mega napastnik a prześcieradłom by taki gul skoczył bo to sam Real się na niego wypiął. Jeden z niewielu piłkarzy Realu którego lubiłem. Nigdy nic nie miał do Barcy
0
Prędzej czy później i tak odejdzie tylko, że niestety tam gdzie więcej zaoferują pieniążków BvB... niestety Bayern za bardzo zdominował tą ligę i ciężko im będzie teraz z nimi konkurować
0
Mam do was takie pytanie... zna ktoś może stronkę która ładnie podaje wszystkie transfery, kwoty, wartość piłkarzy itd ?? Dawniej dobry był transfermarkt ale teraz porobili je**** komerchę i nic nie mogę z tego bałaganu wyczytać odnośnie transferów. Byłbym wdzięczny za pomoc. Stronka nie musi być po PL wystarczy że będzie mieć ładnie wszystko poukładane i sprawdzone info
0
Zobaczymy co dalej z Leo ale to nie jest też nasz magiczny chłopak co kiedyś... niestety ale zaczynam się obawiać, że Leo na prawdę się wypalił tak jak R10 kiedyś :(
1
Najpierw przepędził z klubu Thiago, potem Cesca (naturalnych jego zastępców) a teraz sam chce odejść ?? Dobre sobie... jak chce więcej kasy to już dawno mógł odejść a nasza pomoc miałaby świetnego Thiago i Cesca w końcu na swojej pozycji.. a teraz wie, że Lucho nie będzie się z nim pier***** i nie będzie miał już statusu świętej krowy to ucieka.
0
Lepszy on niż słaby Llorente albo Soriano... ja bym się tam cieszył z tego transferu
1
Tylko że w Barcy nic by nie pokazał... ten klub już za dużo zawodników zniszczył... trzeba się cieszyć, że powoli Alexis wychodzi z takiego stanu i już jest 4 strzelcem La Liga (a co by było jakby strzelał wszystkie karne i wolne ??) a nie pierd**** że jest niepotrzebny.
0
Niech ten Liverpool się zdecyduje... raz chcą Alexisa, raz Shaqiriego a potem jeszcze innego zawodnika
0
Raczej z Pedro zrobić PO... będzie taki sam pożytek jak z Alvesa a Juana w miejsce Pedro na skrzydle... No gość jest świetny ale nie na obronę dla nas... chyba, że ma na tyle sił aby gonić od bramki do bramki
2
Potwierdzam i tak jeszcze trochę ospały grał i zdarzały mu się głupie decyzje. Oby się rozkręcił na Hiszpanię i posłał ich do domu :)
0
Jagielka co wyciągnął... A Mario jest prze... szkoda, że nie jest w naszej drużynie... przydałby nam się napastnik, który nie boi się uderzyć z każdej pozycji na boisku i każdą częścią ciała... on albo RvP byli by świetni.... ah te marzenia z Zubim to jest niemożliwe do zrealizowania
4
Nie wiem czy ja mam coś z oczami ale co którą reprezentacje oglądam to wydaje mi się, że mają takie motorki w tyłkach ale tylko Hiszpanie "stali" na boisku
0
Piękny mecz... aż chce się oglądać nie to co ostatnio padaka Barcy
0
Marchisio też by się nam przydał... świetny pomocnik... oglądam dużo Juve i strasznie mi się podoba jego gra... to on albo Ozil powinni zastąpić Cesca...
1
Pirlo zawsze spoko :) I pomyśleć, że mógł grać dla nas... Pep bardzo go chciał kupić do Barcy... ale nie wyszło niestety... a teraz u nas męczy dziadek Xavi, który przegonił z klubu x2 młodszych dobrych playmakerów (jeden poszedł do Bayernu a drugi do Chelsea) chociaż już powinien sobie dać spokój i następca by się przydał a Pirlo aktualnie pokazuje magię w każdym meczu.
0
Niezłe tempo gry :D Obie drużyny grają pięknie. Jak klasyk to klasyk.... tylko Hiszpania się wyfrajerzyła i praktycznie nie są przygotowani fizycznie a inne reprezentacje mają takie motorki w tyłkach że masakra
0
Strasznie się cieszę, że wrócili... szkoda jedynie, że nie ma z nami brata Rafiego... Taka 3 mogłaby być naszą przyszłością. Liczę, że kiedyś i Thiago wykupimy z powrotem do domu
0
A Bravo dobrze gra nogami... gdyby był tylko nieco młodszy to mógłby być nawet naszym nr 1