3

Mats ?? Chyba Marc... a to na koniec to skrót ... Marc Andre ter Stegen nawet ładnie pokazał, że imiona i nazwisko większymi literami

0

0

I były zawodnik Barcy na którym się nie poznali bo mięli Roo10... szkoda bo to był taki hmm pierwszy CR w Europie :D

0

Ja pamiętam jakby to było dziś :) Mega szczęśliwy chodziłem... mój ulubiony zawodnik z włoskiej ligi w ulubionej drużynie. Druga taka radość spotkała mnie dopiero na prezentacji Neymara :)

2

Ja bym się zastanowił nad licznikiem przebiegniętych km na koszulce :) Skoro można już sprawdzać na kartach bankomatowych ile zostało gotówki to czemu nie wprowadzić czegoś takiego na koszulki :) Messi czułby się zawstydzony :)

0

To był pic na wodę, fotomontaż :D Gdzie by sam Zubi chciał odejść od korytka :)

1

I jak zwykle strzelą sobie w stopę :) Yaya, Zlatan, Thiago (chociaż osobiście leję na niego za tą jego niby miłość do Barcy a jak zjawił się Pepuś ze szwabami to zaraz poleciał do niego) teraz nawet Villa i jeszcze by można było wielu wymieniać których Barca oddała a oni później pokazywali, że to był błąd. Tak czy siak będę oglądał Alexisa gdziekolwiek pójdzie bo wiem jak będzie mógł grać w innym klubie niż Barca bo to pokazuje w reprezentacji. A Neymara też zmarnują i na prawdę go szkoda... zły klub obrał jako swój pierwszy w Europie. A klub dalej się będzie kisił z Wąsaczem który po każdej sPEDROlonej akcji będzie się tylko cieszył i Tello który nie potrafi piłki przyjąć żeby ta nie odskoczyła na metr (ale tak wiem.. to przez to, że grywa po 10 minut).

0

Damn nie mam o co się sprzeczać :) Ale co tam z Messim ja się cieszę, że mogę oglądać w Barcy Alexisa i Neymara :D

1

Chyba raczej wspomnień z tymi koszulkami związane a dokładniej SB i gol Andresa :) Strasznie oczojebne były ale ładne :)

4

Pistacjowe polo było modne zanim przyszedł do nas Tata :D

1

I jeszcze przydałaby się bomba newsowa przed północą.... "Zubi podał się do dymisji" z powodu tego, iż odpi****** manianę od x2 sezonów i nie nadaje się do niczego.

2

Przecież to nie oryginał... Messi z 20 mln za sezon wstydziłby się taką włożyć... na 100% piłkarze będą mieć taką jak na zdjęciach z galerii a taką jak ty wstawiłeś to kupisz podróbę na Allegro

3

Piękna :) Bez zbędnych dodatków, prosta i ładna. Podoba mi się ta Senyera pod szyją :) Już wiem, że na pewno ją kupię. Moja ostatnia koszulka Barcy to ta z sezonu 2011/12. A ta na przyszły sezon oczywiście z numerem 9 albo 11 :)

0

Zauważyliście, że do pewnego momentu ładnie szło Tacie ? Były rotacje gdzie każdy z ważniejszych zawodników siadał na trybunach, były różne warianty ustawienia w ataku, pomocy i korzystał z młodych jak Montoya, Roberto a potem wszystko siadło. A wiecie kiedy ? Wtedy gdy Barca w jednym z meczy miała jakieś 40% posiadania a ogórek miał więcej i jeszcze Xavi siedział na ławce wtedy. Komuś się to nie spodobało i Tatuś dostał burę... później już czegoś takiego samego nie były tylko zawsze grały te same nazwiska mimo że bez formy i jakiegokolwiek zaangażowania. Nawet wywiady i poglądy Taty się zmieniły i zaczął uważać, że Tiki taka przyniosła Barcy tyle trofeów to tego się będzie trzymał... ktoś mieszał w tym palce. Nie chcę już nawet nikogo oskarżać ale ten klub coraz bardziej idzie na dno.

0

Ojj chyba Lucho nie wie na co się porywa... ale jak chce być tylko administratorem drużyny a nie jej trenerem to pozdro :) Messi, reszta krasnoludków i ten śmieszny "zarząd" zaraz go ustawią i będzie to samo co z Tatą.. ale niech mu się wiedzie jak najlepiej... i oby coś wymyślił na te autobusy i ruszył dupska naszym spaślakom bo przygotowanie fizyczne w Barcy to dno... piłkarze Atletico czy Realu są lepiej przygotowani i dłużej mogą biegać przez co nawet w końcówkach meczy wyszarpywali pkt a my w 2 połowach siadamy...

0

A Marc-Andre ??

0

Spóźniłem się 20 sekund :D

0

Oj żebyś się boleśnie nie przeliczył... wszystkiego dowiemy się na mistrzostwach. Jeżeli również i tam będzie grał to samo co obecnie to będzie znaczyło, że mamy ogromny problem... a jeżeli zagra z taką magią jak jeszcze 2 sezony temu to będzie można mieć nadzieję, że stary Leo jeszcze powróci. Na razie jestem zdania, że Leo się wypalił tak jak kiedyś R10. A my do tego chcemy sprzedać Alexisa któremu jedynemu z ataku (no może jeszcze Neymarowi) się coś chce pokazać i walczyć z sercem.

1

Hmm nie ma to jak przepłacać za piłkarza wypalonego... za 250 mln i jego pensję to moglibyśmy kupił paru świetnych piłkarzy, którym dodatkowo chciałoby się biegać...

0

16 bramek w 34 spotkaniach, 6 z karnych ..... Alexis ma 19 goli i 0 z karnych + jeszcze chyba z jakieś 12 asyst....

2

Powiem wam tyle. Z obecną formą i zaangażowaniem to lepiej dla Argentyny żeby Leo nie pojechał na mundial bo im będzie tylko przeszkadzał niż wiódł do zwycięstwa. I trzeba będzie się przyglądać Leo. Bo jeżeli na mundialu wróci stary dobry Leo to będzie znaczyło, że odpuścił sobie sezon by osiągnąć sukces na mundialu ale jeżeli w Brazyli będzie to samo co teraz a potem wróci i początek sezonu też będzie wyglądał tak samo to znaczy, że niestety Messi się wypalił i już nic z tego nie będzie (tak jak swego czasu z R10) a to już byłaby tragedia dla nas. Ja liczę, że po MŚ wróci nasz kochany magik.

3

Jakbyś oglądał dokładnie ten sezon to byś zobaczył, że Messi gra zupełnie inaczej niż dawniej. Zero błysku, magii a jego dryblingi nie są już takie same. Jest dużo wolniejszy, że nawet obrońcy rywala go doganiają i jeszcze odbierają piłkę jak jakiemuś amatorowi z okręgówki. I tak nieskuteczność od dłuższego czasu... widziałeś ile piłek zmarnował w połówce tego sezonu Leo? Kiedyś takie okazje/(prezenty od obrońców jak z Elche co dostał podanie od przeciwnika i mimo to sam sie zakrecił i nie strzelił gola) wykorzystałby z zamkniętymi oczami. Co z tych 28 goli jak strzelił jeszcze więcej karnych niż Ronaldo gdy bił się z nim o Pichichi przez ostatnie sezony. Gdyby nie to wszystko to pobiłby te swoje 50 goli w lidze. Leo już nie jest ten sam. Nie wiem czy rzeczywiście się oszczędza na mundial ale jak w nowym sezonie będzie grał tak samo to znaczy że to o mundialu było bujdą a on sam jest wypalony.

18

Do pewnego momentu wszystko było ładnie... a potem coś siadło. Wydaje mi się że to po tym meczu w którym Barca miała tylko jakieś 40% posiadania a Xavi i ktoś tam jeszcze usiedli na ławce. Komuś to przeszkodziło i Tatuś dostał burę. Potem poszły się je*** rotacje, nowe warianty taktyki i ogólnie wypowiedzi Taty w mediach. Niestety to po raz kolejny potwierdza, że Barca idzie na dno. Zarząd to jakaś jedna wielka kpina, Zubi po kolejnym blamażu dalej się ośmiesza mi mówi że jest ok, klubem i trenerem dyryguje jeden albo grupka paru piłkarzy bo oni są kimś a rywale tylko zacierają ręce. Jak dla mnie jest jeszcze gorzej niż w ostatnim sezonie z Rijkaardem ale teraz nie będzie takiego drugiego Guardioli, który by wyciągnął nas z gówna. A Messi się wypalił jak kiedyś Ronaldinho.

0

Nie życzę Realowi Decimy tylko po prostu stwierdzam fakt... początkowe spotkania Atletico-Real były na korzyść czerwono-białych ale potem Real pokazał, że ma sposób i potrafi wygrać z Atletico i tak będzie tym razem. Perez za dużo kasy wpompował w klub, żeby z taką łatwością przyjmować porażki jak robi to nasz zarząd i Zubi który po raz kolejny się ośmiesza po kolejnym zawalonym meczu/tytule/finale jak kto woli.

1

Chyba pan Lacho(ciąg)z wam pomógł a nie.... niech się cieszą z tego mistrzostwa. Następne za 18 lat a LM i tak wygra Real. Po sezonie jego banda się rozpadnie (Costa, Courtois, może Koke i Turan odejdą) i zobaczymy co pokarzą... jeszcze w 2012 bodajże dostawali od nas po 5:0 na CN i to jeszcze z belgiem na bramce.

1

Orange Sport na NC+ to kanał 119

1

Jak to ktoś ostatnio napisał Barca gra aktualnie ofensywne Catenaccio w którym gra sie o remis by mieć jak najdłużej piłkę ale co niekoniecznie da gole i by nie tracić za dużo bramek

0

Nie rozumiem co się stało z tą Barcą ??? Jeszcze w 2012 gromiliśmy Atletico po 5-0 na Camp Nou i Leo ośmieszał pół obrony + Thibauta a teraz ? Po raz kolejny dostaliśmy po pysku od nich...

1

Ja tam jestem za tym, żeby każdemu z piłkarzy który grał dziś z Atletico podnieść pensję o co najmniej 5 mln.... a Messiemu szczególnie po mundialu musimy z nim jeszcze raz przedłużyć umowę

1

Tak samo jak w LM też z Atletico... 15 min do końca a Busi po woli na luzie podchodzi sobie po piłkę by wyrzucić ją z autu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?