SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja ciągle myślę, że po tym nieszczęsnym mundialu Leo i Barca wezmą się do gry i znowu pokarzą to na co ich stać. A jeżeli nic się nie zmieni to znaczy, że trzeba zwijać ten cyrk bo ta pamiętna Barca się już skończyła.
2
Nie chce nic mówić ale podziwiajcie dzisiaj Real... Genialna taktyka... zostawiają reżyserowanie meczu Bayernowi by zadać im 3 bolesne ciosy. Widać, że mają prezesa z jajami, kasę, trenera który ustawia piłkarzy (a nie oni trenera) i lidera (a raczej paru) którzy nie odstawiają nogi. Real niestety stał się strasznie elastyczny. Potrafią grać piękną klepę aby w następnym meczu zagrać totalny autobus a mimo to wygrywają i ciągle są w formie i mają świeżość mimo, że sezon już się kończy. Szkoda, że nasza Barca nie jest w takiej dyspozycji. Musimy zrobić totalną rewolucję Zarząd -> trener - zespół bo inaczej czeka nas los "ogórka".
Ja tam jestem ucieszony, że ktoś utarł nosa B(F)rajernowi i jestem pełen nadziei, że Real trafi w finale na autobus Muła który pstryknie w nos Pereza i wygra trofeum.
2
Bale hahaha... wystarczyło lekko przymierzyć
1
Fajnie, że chcemy ściągnąć do klubu młodego dobrze rokującego piłkarza ale jednak potrzebujemy jakiejś siły i doświadczenia na stoperze. Bartra -Laporte to jednak jeszcze nie ta klasa co kiedyś Pique-Puyol
0
Hmmm chyba drobna pomyłka... pogrzeb już chyba był a to jest msza żałobna za Tito ale mogę się mylić.
0
Btw. transmisja na żywo z pogrzebu Tito
http://www.esport3.cat/directes/esport3/
0
Oni stoją murem ale na boisku a nie za trenerem. Zero iskry, szybkości, motoryki itd... Messi wyprzedzany przez większość obrońców La Liga i nawet Pepe był zwrotniejszy od Lep w ostatnich klasykach więc o czym my mówimy. Jeżeli chcecie żeby wróciła dawna gra która nazywała się Tiki-Taka to musimy wpuścić masę świeżości do drużyny i wymyślić coś na autobusy które to stawia już prawie każda drużyna grająca przeciw nam.
A Tata to nie jest odpowiedni trener dla Barcy. Jak on po kolejnym przegranym meczu drużyny mówi że nie ma nic do zarzucenia zawodnikom to jest coś nie halo.. a ta bezradność w takich meczach jak wczoraj ? Powinien wrzeszczeć i dyrygować zespołem a on się przygląda i zero reakcji. Ktoś musi przewietrzyć te zastane tyłki naszych gwiazdeczek.
0
Nie stać nas na porządnego trenera z doświadczeniem i jakąś renomą na arenie światowej ? Weźmiemy kolejnego pionka byle by mu mało płacić. Nie każdy piłkarz będzie dobrym trenerem. Mimo, że pewnie wielu z was się z tym nie zgodzi to ja bardzo chciałbym zobaczyć na naszej ławce trenerskiej Scolari'ego i może to on ruszyłby nasze zastane gwiazdeczki Messiego & Neymara.
0
Graliście z ogniem tylko, że to Villarreal musiał strzelać gole żebyście wygrali....
1
Gordon ma rację :D Oni przynajmniej w tym sezonie wygrali jakieś trofeum :)
1
Nie wymagam już niczego od drużyny. Niech po prostu wygrają dla Tito. Sezon już zakończyliśmy. Nie ma złudzeń na jakikolwiek tytuł. W lecie niech się zajmą przebudową drużyny a nam zostanie w pamięci wygrana La Liga 100 pkt. Dzięki Tito za wszystko !
2
Taa proszą go o pozostanie bo wiedzą, że i tak nikogo lepszego (mówię tu o Kloppie i Simeone) nie są w stanie sprowadzić do klubu. A Martino nie jest drogi więc będą chcieli żeby został.
0
Nawet 15 mln by za niego nie dali.... Zresztą i tak by go oddali jak prawie wszystkich za marne grosze
0
medalu nie odebrał*
1
Po co nam Reus jak i tak będzie grał Fabregas. Szkoda tylko chłopaka bo byśmy go zniszczyli jak Alexisa i wiele innych piłkarzy. Marco pójdzie do Man Utd i tam zostanie liderem i wyciągnie Diabły z dołka.
4
Nawet jeśli kłótnia była fikcją wymyśloną przez prasę to i tak medalu nie obiecał. I bardzo dobrze zrobił Alexis. A Martino jak coś obiecał to niech się z tego wywiązuje a nie robi z ryja trampek ....
0
Zmienimy ale już bez ciebie i tego śmiesznego zarządu....
2
Boże do czego to doszło, że nawet nie ma co świętować po zakończeniu sezonu na CN.... Jak ktoś nie przyjmował tego do wiadomości to niech w końcu przyjmie - Barcelona skończyła się jak odszedł Pep i jak Leo zaczął pokazywać swoją drugą stronę i beznadziejne fochy. Do końca sezonu obejrzę już tylko mecz z Atletico... szkoda sobie psuć nerwy i wierzyć w ich słowa, że każdy mecz to finał i, że będą facetami do końca. Dobrej nocy i oby leki na uspokojenie dobrze działały.
0
Pepe mija nasza obronę... nie nie mogę po prostu na to patrzeć :(
0
Najlepszy piłkarz na świecie... nawet stałymi fragmentami nie podratujemy wyniku....
0
Adriano O.O
0
No i również Pichichi, Złotego Buta i Złotej Piłki...
0
My wgl mamy w składzie tego najlepszego zawodnika na świecie ?? Za to jego stanie i fochy nie wygra nic w tym sezonie... ani w klubie ani w reprezentacji...
0
Ku*** Alves komu te je*** piłki wrzucasz ???
0
Powinno być już 0-2.... Adios Martino :)
0
A ja od dłuższego czasu piszę, że nie mamy siły i pomysłu w pomocy. Dawniej pomoc obsługiwała naszych napastników i pomagała bronić a teraz ? Jak Messi albo Neymar sami czegoś nie zrobią to nie mają nic i to samo w obronie... piłka na środku boiska a Xavi sobie obok niej przechodzi zamiast dołożyć nogę... Busket sam wszystkich nie pokryje. Już w poprzednim sezonie Valdes wkurzał się i mówił, że linia pomocy za mało pomaga. I teraz wychodzą nasze błędy w obronie a niemoc w ataku.
0
Spokojnie, powoli układajcie atak a real szybko skontruje na 0-2 a my dalej będziemy się męczyć klepaniem i będziemy walić głową w mur.
0
Messi ladnie tam zapuszcza korzenie na srodku. Brawo alves i pinto
0
x2 ostrzezenia realu nastepne i stracimy gola
0
I to byla tiki taka. 4 piekne podania a nie stanie na srodku jak zolwie