0

I przydałby mu się dobry sztab ludzi odpowiedzialnych za motorykę i sprawność fizyczną naszych piłkarzy a potem jeszcze sztab medyczny bo od paru sezonów mamy męki z kontuzjami naszych zawodników

0

Ja tam wolę Suareza niż jego

0

Po co nam takie drewno ??

4

Tak jest niech odejście nasz najlepszy napastnik zaraz po Messim i jedyny zawodnik któremu w obecnym sezonie się chce cokolwiek robić i walczyć na boisku. Tak jest zostaniemy z Pedro i Tello :) Co wy myślicie, że Szejki puszczą Aguero bo Messi tak chce ? I co z Sergio zrobimy skrzydłowego tak samo jak z Villi i paru innych byłych napastników Barcy... a Leo dalej będzie grał jako pomocnik a nie 9.

0

Nawet jakby Rasiaka ściągnął to też bym się cieszył bo jak na razie nie wiem od czego jest ten gość w klubie.

7

Co z tego, że mamy prawie 100 goli jak mistrzostwa nie będzie... Wystarczyło by z 60 czy 70 byle by było mistrzostwo... W sezonie z Tito mieliśmy 100 pkt a jak teraz zarządowi wystarczy 100 goli to nie ma o czym gadać

4

Za 10 mln to jeszcze z pocałowaniem ręki. Osobiście nie dałbym nawet miliona za takie drewno. Ale nie przepraszam to, że piłka odbija mu się od nogi to wina Taty, że daje mu tylko po 5 min w meczu :)

2

Luiz zły ?? Zasrane polaczki.. to zostańcie z Masche i Bartrą na obronie, ewentualnie jeszcze Adriano może zagrać na ŚO jak chcecie... Gość oddaje serce do gry i jest mega pozytywny. Może nie jest idealny ale wytrzymuje tempo angielskiej piłki ale w hiszpanii nie atakujemy od bramki do bramki... Wystarczy że raz na czas zatrzyma jakiś kontratak przeciwnika i wygra parę główek przy stałych fragmentach. Pique + Luiz mogą się uzupełniać. Hummels to drugi Piket a dwóch żółwi nam nie potrzeba. Wiadomo jest jeszcze Benatia czy Mangala ale liga włoska już niedługo nie będzie włączana do 5 największych lig a drugi ostatnio cieniuje w Porto.
Luiz będzie dobry zobaczycie. Chociaż ja poszukałbym jeszcze jednego stopera ale we Francji. Jak szukać stopera na lata to tylko tam.

0

Jakie szaleje za Barcą ? Człowieku nie wierz tym pismakom z Katalonii a tym bardziej z Madrytu... nie od dziś wiadomo, że Thibaut ma w głowie tylko Chelsea i Ligę Angielską . A takie pisanie prasy ma związek z tym, że Muł nie chce jeszcze ściągać go do Anglii mimo, że Czech nie jest już najmłodszy a jeszcze, że teraz ma kontuzję.

1

Jasne wywalmy pół składu bo Tello jest lepszy tylko nie ma kiedy tego pokazać. Jak grywał dłużej to nawet piłki nie potrafił przyjąć tylko się odbijała jak od drewna... To też wina tego, że gra po 5 minut czy tego że nie ma techniki Messiego czy Neymara ??

0

A przecież z Valdesem tak samo było... Wtedy gdy graliśmy bajkę miał mało roboty to go chwalili a potem jak przyszły gorsze dni to i wpuszczał szmaty i każdy modlił się bo co strzał w bramkę to padał gol... Ten i może poprzedni sezon to byłby chyba jego najlepsze bo on sam wiedział, że chce odejść z drużyny. Dajmy szansę Markowi... żadnego lepszego młodego bramkarza aktualnie nie znajdziemy. Thibaut sami wiecie jest związany kontraktem z Chelsea czy mu się to podoba czy nie, De Gea w Man Utd, Szczęsny w Arsenalu itp ... albo Barca szuka kogoś na lata albo staruszka ale z doświadczeniem. Ja wolę kogoś na lata, kto może stać się dla nas legendą. A ma potencjał by być taki jak Khan czy Neuer:D

0

Jakie marzenie od dziecka gry w Barcelonie ?? CO te gazety pieprzą... nie od dziś wiadomo, że on ma w głowie tylko ligę angielską i chelsea.... A poza tym trzeba było najpierw działać o Thibauta a jak się nie uda to wtedy Marca a nie zaklepać jednego a potem się starać o jeszcze innego ... zarząd w Barcy i ci co się zajmują transferami to totalne dno....

0

Ville kupili za 40 mln ... jeszcze przed mundialem jak dobrze kojarzę a po nim to by było jeszcze więcej.

0

Panie ale nie z takim zarządem i trenerem bez jaj... oni ciągle powtarzają że potrzeba ociupinkę ewolucji a to trzeba przynajmniej rewolucji jak za Guardioli jak nie czegoś więcej.

0

Znowu przepłacimy za zawodnika nie na swoją pozycję ale ci z tego jest "uniwersalny"... ten klub już zakończył swoją erę i przyjdzie nam długo poczekać aż odbije się od dna.

0

Już tak raz zrobiliśmy z obrońcami, że graliśmy na dwa fronty a potem się okazało, że nie mamy żadnego stopera. Teraz się pojawia informacja, że Chelsea bo chce sprzedać, że Muł jest zły na niego a jutro będzie, że Atleti & Chelsea tylko w jego sercu i zostanie w Hiszpanii dopóki Chelsea go nie będzie potrzebować.

0

A ja pamiętam to jakby to było wczoraj. Coś niesamowitego. Ten mecz i manita na CN to było coś niesamowitego. Na następny taki Dream Team poczekamy jeszcze bardzo długo. Ale przynajmniej będziemy mieć piękne wspomnienia i każdy nam będzie zazdrościł, że mogliśmy oglądać tą wielką Barcelone.

0

Niech Messiemu dadzą nawet 30 mln za sezon to na pewno nam braknie pieniędzy. Niech jeszcze porobią jakieś machlojki (typu transfer Neymara) a potem znów zapłacą kary to na pewno będziemy mieć nowych piłkarzy.

1

Za słaby na Barcelonę. Kiedyś się także "napaliłem" na niego ale Barca to za wysokie progi :D

0

"Zubizarreta jest świadomy, że mając Neymara i Messiego w składzie, nowy napastnik nie może być zbyt kosztowny" a niby czemu nie może ? Wyjdą im gały jak Real w lecie ściągnie Suareza do Bale'a i Ronaldo...

1

Mam takie same zdanie... Tiki Taka to nie ślamazarne poruszanie się na boisku, przetrzymywanie za długo piłek i przerzucanie nich ze skrzydła na skrzydło. To jest jedynie zwykłe klepanie a robi się jeszcze gorsze gdy Barcy trafi się lepszy przeciwnik. Tiki taka to były te niesamowite podania na pełnej szybkości gdzie zawodnik dostając piłką oddawał ją natychmiast bez przyjęcia do kolegi i ruszał dalej do przodu by po raz kolejny otrzymać piłkę. Nie było stania i bezmyślnego klepania w środku boiska.
Do tej gry również zaliczany był piekielnie szybki i mocny pressing zaraz po stracie piłki. A czy teraz ktoś tak goni za piłką ? Xavi, messi, iniesta itd sobie przechodzą obok piłki bo przecież Busi pokryje wszystkich piłkarzy przeciwnika przy kontrataku. Jedynie Alexis czy Pedro jak stracą piłkę to momentalnie gonią za nią by ją odebrać u nikogo innego nie widzę już takich chęci.
Dalej gdzie są te prostopadłe długie piłki górą czy dołem Barcy, gdzie takimi zagraniami rozmontowywała Real czy inne wielkie firmy ? Gdzie te długie piłki górą za plecy obrońców do których dopadali Messi i spółka ? A o wrzutkach Alvesa nie wspomnę bo teraz nawet z tego korzyści nie ma jedynie same straty. Barcy się nie chce wysilać i sami sobie doprowadzili to tego, że kluby przeciwko nim wystawiają autobus. Przeciwnik się nie męczy a i wynik korzystny mogą wywieźć. Barca straciła tą iskrę, chęci i zapał. Jeżeli ktoś tego nie naprawi i nie ogarnie gwiazdeczek to możemy poczekać długi okres czasu zanim znów cokolwiek będziemy znaczyć w piłce.

0

15-20 mln i niech go biorą :D

0

To niech dodadzą czat na forum i po kłopocie.

1

Ciekawe czy Pep też ucieknie z Bayernu bo "nie będzie umiał zmotywować swoich zawodników" ?

5

Ulubiony kanał Bayernu ? 4fun TV !

0

Patrz Leo i podziwiaj bo jak się nie weźmiesz za siebie to nawet w x3 najlepszych piłkarzy do ZP nie będziesz.
Bajamynśen 0-5 Real :)

0

Ale to nie mój wymysł... takie coś znalazłem na ich "największej stronie fanatyków Bayernu" którzy są tak naprawdę kibicami BvB a zakochali się w Bayernie jak ci przerwali w 2012 dominację polskiej borussi :D

0

No może jeszcze Real coś wsadzi bo drewno Benzema schodzi :)

11

Kibice Bayernu zapowiadają rewolucję w składzie Bayernu :D
Oto ich wizja wielkiego Frajernu !
Neuer - Alaba, Dante, Hummels, Lahm - Martinez, Schweinsteiger - Reus, Ozil, Gozte - Lewandowski
PS. Oczywiście wykupiona cała Borussia + chcą Kloppa :D

0

Jeszcze teraz momentami Real ośmiesza Bayern ich własną grą ... kurde są w gazie... ale może chociaż po udanym sezonie Perez odpuści szalenie na rynku transferowym :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?