0

Alba tak jest Little Ferrari :) Akcja i zaraz powrót i odbiór nie jak Alves

0

Bartra :D Forma wraca tak jest młody

0

Dobrze Ci ch*** !!!!

0

Czemu my tak nie potrafimy bronić ?? Jeżeli przeciwko nam ktoś taką piłkę rzuca to prawie zawsze to strata gola a w Atletico ktoś się znajduje i pomaga bramkarzowi

0

Ku*** Alves z taką siłą to się wali na bramkę a nie podaje do kolegów.... boże

0

Ja się dziwię, że taki klub jak Barca wgl nie potrafi bronić... no po prostu jak dzieci we mgle.. rozumiem, że trenujemy tylko ofensywę ale co z tej ofensywy jak bijemy głową w mur a bronić się trzeba... Iniesta wgl nie umie grać na lewym skrzydle mamy tam tylko dziurę a Alba sam nie pokryje x2 pozycji

0

Nawet nie mamy kim rozciągnąć obrony Atleti ?? Sam Neymar nic nie zrobi... Leo się cofa, Andres też i mogą łatwo nas przykryć... Gdzie Alexis ?

0

Kurde prawie pomyliłem zakładki :D

0

Nie no nie potrzebowaliśmy stopera... naszym transferem był dziadek Puzi .....

0

Busket niech się więcej bawi na własnej połowie... zero ruchu myślą, że wygrają mecz na stojąco

0

Hehehe uwierzyłbym gdyby to nie był 1 kwietnia... Idolami Leo są Maradona i Aimar :)

0

Raczej krowy bo stoją zamiast się pokazywać do gry... już nigdy wiecej nie będzie prawdziwej Tiki Taki w wykonaniu Barcy... wtedy to nikt piłki nie przyjmował tylko od razu podawał i pokazywał się dalej do gry.

0

jakie głupie straty ?? Dostał piłkę a to, że nie ma komu podać a biegnie do niego x3 przeciwników to co miał zrobić ? Musimy się szybciej ruszać i pokazywać do piłek a na razie zapowiada się bezsensowne klepanie

0

Co się dzieje Atleti na nas siedzi i miażdży.... czemu nie Xavi i Iniesta w środku a Alexis i Ney na ataku ?? A Alves niech mi się nie waży wychodzić dalej niż do połowy boiska... on ma bronić a nie grać jako napastnik

0

Gdzie jest Bartra i Alexis ?? No i co mówiłem, że nie ma co się srać Costą bo i tak zagra...

0

Jakby grał na swojej nominalnej pozycji (przypominam, że to naturalny następca Xaviego) to by błyszczał i posyłał magiczne piłki jak w Arsenalu. A tak raczej wolny POMOCNIK zmuszony jest grać jako fałszywa 9, skrzydłowy albo ofensywny pomocnik... Pep nie mógł znaleźć dla niego miejsca, Tito zaczął ustawiać go źle byle by grał i to samo robi teraz Tata (chociaż czasami Fabs gra na swojej pozycji ale wtedy jest w cieniu 3 innych pomocników). Po prostu czas żeby Generał przekazał pałeczkę i będzie po sprawie... Cesc inaczej gra w reprezentacji a inaczej w klubie pooglądajcie sobie :)
a tak IMO Barcy przydałby się D. SIlva albo Eriksen :)

0

Polać panu :)

0

Benzema też miał nie zagrać w GD a był i strzelił nam x2 gole... jedyną pewną informacją by było to, że Simeone zamienia go w kadrze na mecz kimś innym.

0

Ale co wy się tak sracie tą oceną użytkowników ? I tak jest najważniejsza gwiazdka od redakcji... to, że dzieciaczki wchodzą o głosują na Leo nawet nie oglądając meczu to nie nasza wina... To samo było nawet jak Leo stał na boisku jak krowa i nic nie robił. A jak nie było Leo to pałeczkę przejmował Neymar.... właśnie widać jak reszta piłkarzy jest doceniana przez użytkowników.

0

Co to za hejty redakcji w stronę Alexisa ?? Nawet przy wejściu w końcówce meczu był aktywniejszy i bardziej widoczny niż Pedro przez cały mecz. W 1 sytuacji fakt miał trudną sytuację i wypadało lepiej podać komuś piłkę ale w drugiej okazji zrobił wszystko tak jak na leży... nie jego wina, że gość zastępujący bramkarza zdołał się wyciągnąć jak struna i końcami palców jeszcze musnąć piłkę i zmienić jej tor lotu... Jakby podciął mocniej to byście pisali, że posłał piłkę w kosmos jak Ramos.... A tak wgl to wy nawet jak grając jako napastnik i próbujecie pobawić się w bramkarza to nie dacie rady nie wiem wypiąstkować jakiejś piłki albo ją parować? To umiał ten pomocnik. Jedynie jakieś robinsonady czy rzuty bramkarza mógł nie umieć bo przecież tego nie trenował a podstawy łapania/piąstkowania itd każdy piłkarz powinien znać....

0

A wie ktos moze ktory to bramkarz wychowanek odszedl z barcy jak byl jeszcze pep czy tam juz tito? bo nie moge sobie przypomniec.

0

Gundi jest dobry no ale ta koszmarna i dziwna kontuzja może mu popsuć karierę... Co do pomocy to chciałbym zobaczyć w Barcelonie Eriksena (szkoda, że nie wyciągnęliśmy go z Ajaxu... Spurs teraz sobie policzą drogo za niego) albo Philippe Coutinho z Liverpoolu (to jak ten gościu się porusza na boisku i jaką ma wizję gry jest obłędne)

0

Ale macie wszyscy problem z tym karnym .... kibice Realu będą mówić, że nie było karnego, kibice Barcy, że zasłużony a reszta będzie mieć w dupie bo za niedługo mecz Arsenal-City... jak dla mnie karny bardziej zasłużony niż ten co "wywalczył" (a raczej przerzucił jak w zapasach) Pepe z Elche... także ten koniec imprezy i dobranoc :)

0

Ajajaja końcami palców to wygarnął....

0

Dlaczego oni nie walą z dystansu ??

0

Ajajja ułamek sekundy a Alexis wpakowałby gola

0

Głupi Kiko... piłka wcale mogła nie wpaść do bramki...

0

jak niesłuszny karny ? Neymar grał piłkę klatką tam gdzie ma naszyty herb a nie... byle by się o coś przyczepić

0

Gdzie jest Alexis ku*** ??? Niby jak ma strzelać na wyjazdach jak mu wgl szans nie daje ??

0

Gdzie ten Pedro co miał nas zbawić ?? Gdzie zmiany gdzie Alexis ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?