SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hummels to drugi Pique... jak jest w formie to można tylko podziwiać i klaskać ale jak już zejdzie pod kreskę to tylko się włosy z głowy rwie i rzuca mięsem... Chociaż nie powiem mieć x2 wieżowce na środku obrony to dobra rzecz. Lecz niestety Pique ostatnio słabo gra głową we własnym polu karnym...
0
Dla mnie całą pomoc do wymiany oprócz magika Iniesty.
Tak apropo to Real na początku sezonu też miał problemy (również pokazało to braki w Realu) gdy Carlo wystawiał 2 ofensywnych pomocników zamiast 2 DM.
0
Jest słaby bo jego dynamika wynosi 0. ile to ostatnio widziałem jak zamiast dojść szybko do piłki to on tracił ją na rzecz rywala po czym nie mogąc go dogonić bezmyślnie fauluje a potem pyskuje... Czy robi wgl jakieś dryblingi ? Popatrz na klasowych pomocników w Europie jak potrafią wbijać się w obronę rywala. a teraz jak tego nie zrobią napastnicy to już nikt i w tym sęk. Cesc z taką grą nie miałby co szukać w najlepszym okresie Pep Teamu ale teraz na ślamazarną i bezproduktywną Tiki-Takę (jak jeszcze można to tak nazywać) jest idealny... Coś tam niby robi ale jak przyjdzie co do czego to rywal jest szybszy. Ah tak ale ma kluczowe podania tylko, że ile z nich ostatnio wykorzystujemy ?? Kiedyś cała pomoc miała ok. ~20 asyst. Cesc ma te gole i podania ale co to były za mecze ? Jak rywal się nam poddaje to możemy tak grać i się cieszyć ale jak przyjdą najważniejsze mecze albo jakiś autobus to nasza gra ofensywna jest żenująca i mamy problemy z kreowaniem sytuacji. Pisałem już kiedyś nasza pomoc pomagała w bronieniu i kreowała akcje ofensywne aż do samej bramki a teraz jak napastnicy coś nie zrobią to już nikt inny tego nie zrobi a jak przyjdzie bronić to taki Xavi czy Cesc przejdą sobie obok rywala (a zamiast szarpnąć gdzieś, dołożyć nogi, uprzykrzyć prowadzenie piłki) a jak jeszcze Busi gdzieś się zapędzi do przodu albo zacznie się bawić w obronie to pokazują się nasze braki na środku obrony.. kiedyś cała pomoc broniła to i stoperzy mieli łatwiejsze życie. Tak samo z teraźniejszym pressingiem.. Co to ma być wgl ? Kiedyś Pep miał zasadę bodajże 8 sekund i piłka miała być odebrana po stracie a teraz dolatują do rywala i nic więcej przez co rywal może spokojnie podać do wychodzącego kolegi i akcja idzie dalej więc co to ma być za pressing w naszym wykonaniu. Jak się im nie chce biegać to niech chociaż się dobrze ustawiają.
0
Eriksen ma to że stara się ciągnąć Spurs i reprezentację Danii i coś zaczyna znaczyć w światowym futbolu (wydaje mi się, że opuści Totki na rzecz lepszego klubu) ... a Rafinhia przyjdzie i zostanie zjedzony przez święte krowy i albo będzie grzał ławę albo znów odejdzie na wypożyczenie... Pogódźcie się z tym, że oddaliśmy perłę... a młodszy Alcantara będzie może nieco lepszy niż Roberto (którego poziom jest gówniany).
Żeby było jasne... do Andresa nic nie mam bo gość jest niesamowity czy w formie czy bez bo daje z siebie 200% nawet w obliczu rodzinnej tragedii ale Xavi już powinien zrobić to co postanowił Puzi a Cesc (pomimo statystyk bo pewnie zaraz o tym będziecie pisać) jest za słaby na Barcelonę. Rusza się gorzej niż staruszek Xavi, popełnia głupie faule i jeszcze pyskuje do sędziego za nie. Ok raz na czas rzuci genialne podanie ale takiego pomocnika co nam stoi na boisku nie potrzeba. Cesc w 1 sezonie był genialny (ten "wigor" i zgranie z Messim) ale teraz jest po prostu słaby... Zobaczcie jak w innych klubach pomoc zapieprza... I aktywnie bronią i kreują do przodu a w ostatnich miesiącach w tych gorszych meczach jak Leo i inni napastnicy nie zrobią nic do przodu to pomoc im w tym nie pomoże (a kiedy to oni praktycznie robili akcje Leo i pomagali obronie o czym jakiś czas temu mówił Valdes, że ofensywna pomoc za mało stara się w odbiorze i sam Busi nie ogrnie wszystkiego.) A taki Vidal pomocnik ma więcej goli niż nie jeden napastnik w tym sezonie. Jak dla mnie czas na czystki w pomocy bo z atakiem nie jest najgorzej ale sami widzicie, że jak gramy z autobusami to nasza niemoc w tworzeniu sytuacji jest zatrważająca :(
0
Jak już go wyeksploatują i się skończy era Xaviego i Iniesty to będziemy w czarnej dupie (bo oddaliśmy talent a zatrzymaliśmy parodie piłkarza) a za takiego piłkarza trzeba będzie wydać masę kasy ale co to was teraz obchodzi... teraz dziadek Xavi ma propsy bo wygrali mecz z City a jak przyjdzie x2 Real V. to przejrzycie na oczy... Eriksen, Pogba albo Koke strasznie by się nam przydali... Ta świeżość i szybkość :)
0
Eriksen ^^ Strasznie chciałbym gościa w Barcelonie ale niestety mu dalej musimy trzymać w podstawowej 11 dziadka Xaviego...
0
To obejrzyj jeszcze raz powtórki... Roberto podaje do Alexisa a dopiero on uruchamia Iniestę
0
Tak przewidując w przyszłość to dam sobie głowę uciąć, że trafimy na Bayern albo PSG chociaż bardzo bym chciał trafić na BVB... po fazie grupowej typowałem City więc teraz typuję BVB oby się spełniło.
0
Hmm kto genialnie uruchomił Iniestę przy golu Alvesa ? Jakby to Dani podawał ze skrzydła to podanie kierowane by było do Leo nie Andresa... dzięki temu padł x2 gol :) Nie wszedł dobrze w mecz i chyba trochę żałował że tylko 10 min ale i tak zrobił więcej niż Neymar
0
- od początku kadencji Guardioli, Messi strzelił 299 goli w 300 spotkaniach.
- licząc także mecze towarzyskie, Messiemu brakuje tylko 1 gola do rekordu Alcantary. Leo ma 368 goli.
- Messi pobił rekord bramek w LM dla jednego klubu (67) pokonał Raula (66).
- W fazie pucharowej LM Messi ma 31 bramek. Tylko 11 zawodników ma więcej goli we wszystkich fazach LM łącznie, niż Messi w fazie pucharowej
Takie tam :D
0
Dalej się śmiejcie z Alexisa :D Pięknie wyprowadził Andresa :D
0
No i cały misterny plan w pizdu ....
0
Ajajaj zapatrzył się na Leo, nie podał i zaraz go Messi zaczarował :D
0
Alexis wychodzi i pokazuje ale prostopadłej piłki nie ma... u Guardioli to z zawiązanymi oczami by szło takie podanie
0
O 80 minut za późno Alexis... ale to musi znaczyć że zagra z Realem
0
Ku*** zmiany Martino !!! Nie daj Boże jakaś kontuzja ....
0
Ku*** co on w Smudę się bawi ??? Mecz z Realem a on zamiast zmienić ludzi to czeka... za chwile och drwale z manchesteru połamią
0
Zmiany Martino zmiany !!!!
0
Przydałby się teraz Song i Alexis :)
0
Zmiany Tata zmiany....
0
No i spokój.... chociaż Leo powinien mieć już x2 gole
0
Po co niby ?? Mamy grać do przodu a nie oddawać piłkę do tyłu
0
Leo jak za dawnych lat i nawet tacy obrońcy go nie zatrzymują ale co z tego jak goli nie ma
0
Boże Alves jakie głupie straty.... po cholerę grają w dziadka na każdym treningu jak na pare metrów nie potrafią dokładnie podać
0
Po 1 wybieganej połowie Barca spuchnęła i do głosu doszło City... szkoda tej zepsutej akcji przez sędziego i głupi słupek :(
0
Jak coś nie zrobimy to za chwile nam wpakują kartofla... kurde myślałem, że Messi wsadzi tą piłkę i będzie spokój :(
0
Co zepsuł Leo a co zrobił VV ! Klasa mistrzu !
0
Bedzie cienko w tej polowie. Wybiegalismy sie w 1 polowie
0
Tak myslalem ze wejdzie Dzeko... poszukaja stalych fragmentow
0
Kurde bylby ten gol i mielibysmy spokoj :( niech jeszcze raz zobacze jak zasrany madrista napiszeuefalona to zamorduje