SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie jest posiadanie piłki? Będzie już 90 procent ? :p
0
Brawo alexis jakby tak leo pomagał....
0
Zamknij paszcze bo dobrze uderzyl tylko ma pecha
0
Baa mialy byc po 2 transfery na kazda pozycje... ah alexis ma pecha dzis
0
z tak myśle. Może City nas upokorzy jak to się mówi do x3 sztuka i moe sie cos zmieni
0
Pikej jak R10 :p
0
Hahaha alexis pokazuje sedziemy zeby wlozyl okulary ahaha
0
A co to bylo przed tym jak prawie nam bramke wbili... bo na pewno nie messi
0
Boże jaki ten Leo teraz słaby.... aż się serce kroi :( Busi jak z Chelsea. Komentator mówi że się będzie lepiej grać ahaha jeszcze większy jumbo jet będzie
0
Jak pech to pech ale pamiętajcie że niewykorzystane sytuacje się mszczą...
0
3. Zapomniałeś o fenomenalnych wrzutkach Alvesa.
0
Kurde niech wala z tego dystansu... przeciez 5 chlopa stoi w linii obrony a do tego jeszcze ze 2 DM to co my mamy grać. A takie klepnie to z wolne bo rywal ma czas sie ustawić. Ale by sie przydał w takich momentach magik Zlatan... przecież on w P$G im tm robi cała grę
0
My też straciliśmy lidera... ale co z tego jak CIty z ich grą wygrają BPL a Barca z taką grą jak aktualnie prezentuje to zawalczy ale o 3 miejsce żeby chociaż awans do LM był...
0
Pewnie pokazywał im swoją najnowszą kolekcję ubrań na wiosnę/lato 2014 :D
0
Oczywiście Leo po co podawać.... i tak już nie odrobi straty do Ronaldo a takim zachowaniem tylko psuje ducha drużyny ...
0
Kurcze taką Barcę chciałbym zawsze oglądać... Dominującą, myślącą na boisku i oddającą strzały z daleka... i żeby się jeszcze ruszali tak cały czas na boisku bo już powili siada tempo a dopiero 30 minuta... jeżeli utrzymamy taką formę to będę spokojny o dwumecz z City...
0
Roberto ?? komentatorze srly ???
0
Martin ciśnie bokiem a Alexis mu pokazuje, skacze, że jest a piłka źle zagrana na skrzydło do Pedro.. przecież jakby był Leo to od razu z zamkniętymi oczami by mu grali... trochę niesprawiedliwie traktują Alexisa...
0
Ktokolwiek dopadnie to i tak będzie ciężko... ostatnio nawet Yaya ma chyba 7 goli w 9 meczach
0
Ale przecież Levante > Totki ..... ;P
0
No i dobrze... chcą mu wstydu oszczędzić :D
0
Tia teraz hejterzy będą pisać, że dobija... Cesc to nawet by nie wystartował do tych piłek... albo na 5 metrze by podawał do innego zawodnika niż sam by strzelił... cesc tylko i wyłącznie na rozegranie
0
I takiego lisa pola karnego nam trzeba :D Btw... Alexis gra na szpicy ale tylu piłek nie dostaje co np. Leo gry gra na tej pozycji
0
Dawać Afellaya za Tello :D
0
TOCO TOCO TOCO PILLANO :D
0
Alexis na szpicy ?? Zawsze gry tam grał to się dobrze spisywał :)
0
Do czego to doszło, że wystarczy oddać Barcy piłkę, ustawić się autobusem na 20-16 metrze można wywieźć dobry wynik ???? Przecież aż się prosi, żeby strzelać petardy z daleka nikt nie podchodzi można się rozpędzić i dobrze przymierzyć ... chyba czas na jakiegoś trenera obytego z ligą angielską
0
Tello crack... szkoda słów... myślałem, że jak nie ma Leo i Xaviego to Alexis będzie bił wolne
0
I znowu nie możemy zdominować Levante... po City to w LM będą grać ale na konsoli ....
0
I znowu Vyntra .... może Barca coś ruszy... oglądałem chwile City i wydawało mi się, że nawet CIty operuje piłką lepiej niż my co jest niemożliwe :D