0

Za dużo rozpęd i trafił niefortunnie w piłkę, która aż tak się podbiła do góry :( A wystarczyło lekko dołożyć nogę

0

Czo ten Neymar ????

0

Ajjj Leo po co uderzasz ? I tak rzucą się na ciebie we czterech żeby zablokować lepiej odebrać komuś lepiej ustawionemu

0

Boże jak się tam rzucają na Messiego w polu karnym... jak sępy na padlinę...

0

Złe przeczucia co do tego meczu... Espanyol dziwnie naładowany energią i chętny by popsuć na humor a u nas druga linia niepewna i gramy tylko z x2 w ataku (wiadomo mam na myśli Neymara i Leo)

0

Jasne i będziemy grać w 10 z Pedro... znowu będzie wycofywał do tyłu zamiast ciągnąć na bramkę. Jedyny + że będzie się podkładał Messiemu i ten może podgoni Ronaldo.

0

Polityką Porto się nie interesuję :D Oglądam tylko zawodników. Hmm Hummels to kopia Pique... raz możemy go wychwalać a później przez długi okres czasu będziemy rzucać mięsem itd... Osobiście postawiłbym na Benatię albo Luiza chociaż nie ukrywam, że moim marzeniem zawsze był T. Silva (i raczej już się nie spełni ze względu na cenę, pensję oraz wiek).... Mangala trochę zniżył loty a Verti jak dla mnie przereklamowany. Tak czy siak obroną trzeba się zająć a będziemy mieli na jakiś czas spokój bo o przód nie ma co się martwić Neymar - Leo - Alexis jeźdźcy z Ameryki Płd są fantastyczni. Co do PO to nazwisko kojarzę ale nie wiedziałem, że mamy na niego pierwokup.

0

Podobno możemy mieć nawet do 120 mln transfery według naszego kochanego prezydenta... Ja bym jednak wolał Danilo... po prostu więcej oglądam Porto niż Milan. A ludzie którzy oglądają mecze ACM piszą, że nie jest to jeszcze piłkarz na miarę Barcelony. A poza tym teraz to bramkarz to priorytet i na pewno co najmniej 1 obrońca (jeżeli zamierzamy dać większe szanse Bartrze)....

0

Oddać go do Napoli i wziąć w zamian Zunige... pozbędziemy się kłopotu a przy okazji zyskamy dobrego prawego obrońcę... bo inny wybór to jedynie Danilo....

0

Interes życia :D w styczniu 2013 Dinamo sprzedało Kovačić'ia do Interu za 11 mln + zmienne a my teraz kupujemy być może następce Leo za grosze ? Jak tak to podziwiam nasz zarząd no chyba, że będzie AlenGate za chwile to wtedy co innego :D

0

Po zamknieciu okienka klub moze kupic nowego zawodnika w miejsce innego kontuzjownego na dlugi okres czasu. Ale moze byc to tylko zawodnik z tej samej ligi.

0

No i po nadziei... jeszcze Ronaldo sfarcił tego wolnego agrrrrr

0

TO ty chyba meczu nie oglądasz.... usłyszałeś gdzieś, że Sevilla może urwie pkt Realowi i się teraz jarasz. Włącz C+ Sport Real ciśnie i zaraz pewnie coś wepchają do bramki

0

Nie ma co liczyć na wpadkę Realu... zaraz z niczego coś trafią i będzie po nadziei. Niestety ale Real nie sfrajerzy tak jak my z Realem V.

0

Boże człowieku czy mi chodzi o gole Messiego ??

0

Alexis najlepszy :) Oby tak zawsze grał... Myślałem, że dołoży trafienie ale Messi był dziś zbyt samolubny...a jak Benzyna strzeli to go przegoni w klasyfikacji :(

0

To kolano za bardzo się wygięło. Coś mi się wydaje, że to był ostatni mecz Valdesa w barwach Barcy...

0

Ajajaja minął się z piłką ale i tak spalony

0

Jak to to stał na boisku a teraz tak się rwie do gry, że łapie spalone :D

0

Alexis

0

Co teraz przeszedł Neymar... dawać powtórkę :D

0

Wcześniej Leo nie podał do Alexisa i nie strzeliliśmy gola a teraz Toco nie był chciwy i oddał piłkę Neyowi -> gol :)

0

Za bardzo wychodzimy do przodu... Celta nas może skarać... teraz w akcji Celty na obronie został tylko Bartra i Masche który był daleko od akcji

0

No i pierwszy oraz drugi napastnik Celty na ławce...

0

Trzej muszkieterowie z Ameryki Płd. do boju ! :D

0

Podobno nasz kochany prezydent powiedzial ze Barca bedzie miec 120 mln na transfery. Bylo tutaj juz jakies info o tym?

0

Hahaha Webb bylby niby lepszy... prosze Cie a kto przyznawal karne z kapelusza dla Man Utd Fergusona? Jakby ten angol prowadzil to wtedy by sobie real pozwolil na brutalnosc itd

0

Borek madryckie scierwo tez ma bol dupy po meczu

0

Wzmocnic obrone w lecie, kupic jakiego mlodego pomocnika w lecie i wracamy na tron... tak czy siak i tak nie mamy lidera a pod koniec sezonu mecz z atletico

0

Ludzie ale z kim ma sie jeszcze potknac real? A my mamy mecz z atletico pod koniec sezonu. Boze panowie broncie to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?