SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Boże nawet w Castoramie mają lepsze drewno... to jawna kpina z kibiców i klubu... A w gazetach podają, że zarząd chce zrobić jakiś mega transfer żeby wynagrodzić kibicom nieudany sezon (oczywiście mowa o Higuainie zamiast Reusa albo Suareza) ale jak domkną ten transfer to wszystkich zatka z wrażenia i nie trzeba będzie wydawać więcej niż za Bale'a... Quo vadis Barcelono ??
Tylu wspaniałych obrońców... Hummels, Benatia, Mangala, Balanta czy nawet ten młody Laporte... to już nawet Real zrobi lepszy interes bo chcą Inigo Martineza...Śmialiście się z PSG ale oni przynajmniej wyłożyli kasę na stół i będą mieć teraz mega parę Luiz - Silva
0
Najpierw przez niego z klubu odchodzi Thiago potem Cesc, który nie może grać na swojej nominalnej pozycji a potem sam Xavi odchodzi i jeszcze mamy mu dopłacić ??
4 mln dla Xaviego + 3 mln dla Arsenalu za transfer Cesca + 5 mln które podobno mamy zwrócić Cescowi za to, że się dołożył do transferu i przepłacenie transferu Bravo o conajmniej 5 mln = 17 mln które moglibyśmy dołożyć do transferu jakiegoś porządnego stopera bo nawet już tego Marquinhosa nie kupimy a wizja mega transferu Mathieu to jakaś parodia
0
A co tu komentować ? Hiszpania pokazała to co pokazała... teraz jest najważniejsze, żeby wzmocnić Barcę na kolejny sezon żeby chociaż zdobyć cokolwiek
0
Grałem tyle, że panowie fioletowi za wszelką cenę nie chcą dopuścić do sowich małych móżdżków, że wielką padakę zagrali także ich zawodnicy (zresztą reszta ich z innych reprezentacji tak samo) ale mimo to wszystko zwalają na graczy Barcy i styl gry Barcy (a przecież nikt nie kazał grać Del Bosque w takim stylu)
2
Ze strony fioletowych :D
"Jestem kibicem Realu od 2002 roku, nie jestem kibicem reprzenttacji Hiszpanii, ale Sfinks mogl naprawde nie powolywac graczy barki, widzac, co robilo rpzez caly sezon. Carvajal..Mata, Negredo, Navas, Arbeloa ni epojechali, za to sa pedro, zlamas busquets, i reszta pupili."
Jakby nie patrzeć to oba mecze zawalił Hiszpanii Casillas na spółkę z Ramosem. No i do tego Alonso też się nie popisał ale oni za wszelką cenę muszą wywyższyć, że to piłkarze Barcy grali słabo...
0
Cazorla drybling godny Pedro :)
1
Oooooeeee !!! Oooooeeee !!! Chileee !!! Chileee :)
1
Pomieszali w tym ataku a nawet uderzenia nie ma....
0
Do przewidzenia... trzeba będzie postawić na Bartrę i dobrać kogoś z Barcy B
1
Po prostu ciężkie treningi w Juve... nasze panienki jakby miały takie treningi jak we włoszech są to nie wytrzymaliby pre-sezonu... Nawet gracze Barcy B przyznawali, że zdziwieni są, że na treningach pierwszej drużyny nie ma takiego zapi***** i harówki
1
Hahah mały Medel ośmiesza w główce Torresa ahahah
0
Aj Alexis mógł sam uderzać....
1
Jpdl.... mogło być po meczu... a Szpaku jeszcze że Vidal nie trafił...
0
Ale i tak jeszcze będzie dawał z siebie wszystko :) Może nie idealny ale crack :)
0
Jakie walczaki z przodu :D Vargas, Vidal, Alexis :) Muszą jeszcze się postarać szarpnąć w tym meczu a potem mogą sobie odpuścić
1
Była nawet piękna reklama-motywator dla La Roja od tych właśnie górników :)
0
Kurde ciągle mi przypisuje odpowiedzi nie tam gdzie trzeba...
0
Ciekawe jak bardzo ich zhejtują :)
2
"Łan Men Szoł" - Iker Casillas... jak to powiada pewien komentator :D
0
Ale Złotą Piłkę chce wygrać :)
0
Ważne, że wynik mają :)
1
I tak też będzie jak odejdzie Xavi + Cesc.... ja ciągle po cichu liczę, żę Lucho wprowadzi 4-2-3-1 i Busi będzie grał z Masche jako dwaj DM
0
Odebrał piłkę Andresowi :) Teraz już bez faulu
1
Jpdl.... może i Hiszpania gra słabo ale status mistrza im zostaje bo sędziowie ciągle na ich korzyść gwizdają
1
Jemu bardziej te nogi chodzą niż Neymarowi przy najbardziej ekwilibrystycznej sztuczce :D
4
Pedro... i ten głupi uśmiech jak sPEDROli akcję,,,,
0
Oooooeeee !!! Ooooeeee !!! Chileee !!! Chileee :)
2
Chileno !!!! Alexis ładnie pomyślał nad rozpracowaniem akcji :D
0
A czy ja mówię, że na ławkę ?? Chciałbym takiej rywalizacji u nas jak jest w Realu... Pamiętacie co było z Valdesem?? Kiedyś go przekilnialiśmy bo nie miał rywala i nic nie musiał się starać... lepiej dla Matsa jak będzie miał porządnego rywala a nie dziadka
0
Na DK.plTransfer Claudio Bravo kwestią godzin (AS, 21:08)
Transfer Claudio Bravo dokonany - 12 milionów euro 1 milion euro zmiennych. Nie jest włączony Dos Santos. Oficjalne potwierdzenie w ciągu kilku najbliższych godzin. Osobiście jestem załamany... tylu jest innych fajnych bramkarzy a szczególnie magiczny Keylor Navas...