SiempreCule10
Dołączył/a: marzec 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@karci0 to on jest na boisku w ogole?
0
Lamine gdzie ty grasz
0
Tego Romero na lewej obronie to ja bym w Barcy widział
1
@Comentateiro w defensywnie też szału nie ma
0
@tbas dobry grajek to jest w tym sezonie w lidze ma już 3 gole I 2 asysty w 16 meczach i gra naprawde dobrze
0
Co my dziś gramy to ja nie mam pytań, ta obrona wyglada jak w drugiej lidze, lepszy rywal i nawet Joan nam nie pomoże
1
Joan bohater meczu
1
Fajnie że na Varze sprawdził przynajmniej
0
Penalti moim zdaniem
0
Jak to nie jest gol
0
@CPuyol belgijski judasz hahahahah
0
Joan MVP jak na razie bez konkurencyjnie
1
I on jest niby słabszy od Unai Simona? Co to kurwa za uniwersum w tej kadrze ?
1
JAOANNN kocham cię ja cię kurwa kocham
0
Jakby nie patrzec to ten Carlos Romero dobry grajek nawet
0
@malypuzon niestety zawsze jak coś wrzuca na insta to gra gowno, to samo bylo w klasyku
3
Ale fart co ta obrona odwala
9
Kurwa Cubarsi z tą fryzurą wyglada jakby z łagru wyszedł
0
Frankie do bazy na już
0
Rapha na 10 dziś średnio sobie radzi
7
Boże jak ja jestem wdzięczny Laporcie za Joana, najlepszy transfer od lat
1
Moim zdaniem na drugą połowę od razu Pedri za De Jonga, na chuj on cofa każdą akcję i aby spowalnia
5
Ter Statua może sie powoli żegnać z posadą I oby sie stalo tak
0
Pedri sie grzeje
0
@Filipem a jest dopiero 3 stycznia a chlop ma formę
1
@masa11 nie no podskoczył by I potem by wyjął z sieci
2
W koncu mamy bramkarza
0
Ależ jebany wyjął brawo JOANNN
0
Batman w tej masce to do konca roku ma zamiar grać?
3
Joan to jest kurwa bramkarz top