0

@karci0 to on jest na boisku w ogole?

0

Lamine gdzie ty grasz

0

Tego Romero na lewej obronie to ja bym w Barcy widział

1

@Comentateiro w defensywnie też szału nie ma

0

@tbas dobry grajek to jest w tym sezonie w lidze ma już 3 gole I 2 asysty w 16 meczach i gra naprawde dobrze

0

Co my dziś gramy to ja nie mam pytań, ta obrona wyglada jak w drugiej lidze, lepszy rywal i nawet Joan nam nie pomoże

1

Joan bohater meczu

1

Fajnie że na Varze sprawdził przynajmniej

0

Penalti moim zdaniem

0

Jak to nie jest gol

0

@CPuyol belgijski judasz hahahahah

0

Joan MVP jak na razie bez konkurencyjnie

1

I on jest niby słabszy od Unai Simona? Co to kurwa za uniwersum w tej kadrze ?

1

JAOANNN kocham cię ja cię kurwa kocham

0

Jakby nie patrzec to ten Carlos Romero dobry grajek nawet

0

@malypuzon niestety zawsze jak coś wrzuca na insta to gra gowno, to samo bylo w klasyku

3

Ale fart co ta obrona odwala

9

Kurwa Cubarsi z tą fryzurą wyglada jakby z łagru wyszedł

0

Frankie do bazy na już

0

Rapha na 10 dziś średnio sobie radzi

7

Boże jak ja jestem wdzięczny Laporcie za Joana, najlepszy transfer od lat

1

Moim zdaniem na drugą połowę od razu Pedri za De Jonga, na chuj on cofa każdą akcję i aby spowalnia

5

Ter Statua może sie powoli żegnać z posadą I oby sie stalo tak

0

Pedri sie grzeje

0

@Filipem a jest dopiero 3 stycznia a chlop ma formę

1

@masa11 nie no podskoczył by I potem by wyjął z sieci

2

W koncu mamy bramkarza

0

Ależ jebany wyjął brawo JOANNN

0

Batman w tej masce to do konca roku ma zamiar grać?

3

Joan to jest kurwa bramkarz top

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?