0

Jude i Winicjusz jak się gotują już hahaha

1

Ale bedzie jazda jeśli real tu punkty straci, nawet jak remis bedzie

0

@Arden Niby prawda ale co do Viniego to sam na to zapracował wpisami w mediach, jego się po prostu nie da lubić, nawet wlasny klub go nie lubi

0

Na Viniego to gwizdza jak na Figo kibice Barcy, jeszcze brakuje zeby świńskim łbem dostał

3

Ale gwizdy na Viniego, prosze niech Levante to wygra dziś

1

Boże Maldini co ty robisz dziś

0

Fermin co dał piłe brawo

1

Olmo dziś na razie zdecydowanie najlepszy, Lamin ostatnio niestety nie dojeżdża lekko, w PK to ja bym jako pierwszy wybór brał Ronnego

0

Co tu się kurwa wydarzyło hahahaha

0

Panie Turek koncz pan ten mecz!!!

2

Co sie dzieje matko boska co tu sie podziało

3

Goollllllllllll balaosososoos

1

Komentator podniecony do granic możliwości

0

@RinooniR nie no szczerze to nie ma sie do czego przywalić moim zdaniem, sędziuje dziś sprawiedliwe i dobrze

0

Już Vini się sadzi

2

Ależ Vini został rozjebany lekko mówiac, jak dziecko we mgle

0

Szczerze mega szacun dla Albacase za odwagę, nie boją się, atakują dalej, bronią, nice

0

Chłopaki błagam was, utrzymanie to

1

Gooollllllllllllll vamooossss

0

Kłopoty Realu gubią się

0

Bestis na 2-1 z Elche

0

Dobra dawać Mbappe na lekach trzeba wynik uratować

4

Arsenal na 3-1 vamos zubimendi

0

Cholera, Garnacho na 1-2

3

Arsenal na 2-0 z Chelsea

2

Powtórki meczów Barcy w przerwie na Eleven i od razu wieczór lepszy

0

Real dziś do ogrania jest

1

@PuszkinFan 45 baniek dali

0

Kurde ostatni raz Real zagrał gorzej w niedzielę

0

Vini to jednak mega forma widze "Przełamał się'

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?