5

@KrychaFCB najlepszy content tego mundialu

1

@Zbyszard w 1/16 grają z 1 lub 2 miejscem z innych tabel, później jeśli przejdą to będa mogli grać ze sobą

1

Brawo Ekwador! Jazda ze szwabami, SI SE PUEDE!!

1

Tu jest Yeboah a najlepszy i tak jest Issam Jebali, do dziś nagłówek pamiętam „Jebali z zaskoczenia, przełamanie napastnika”

1

Jeboła ładnie pokiwał

2

@Lionel_Messi10 szczerze myślałem że ultimate będzie z 600, 700 kosztowac a tak to bardzo przyzwoici, cena spoko

5

Dobra dawaj Neymara a nie jakieś Martinelli czy inne typy

4

Do reszty ich juz popierdolilo? 100 to jest maks za niego, on nie jest warty 150

1

@Rifek świnie są jak koła, bez nich daleko nie zajedziesz

1

Dziwnie się przyzwyczaić że jeden Williams gra dla Hiszpanii a łoniaki dla Ghany

1

Dla po to jest nie do pomyślenia palić klubową koszulkę, nie ważne czyje nazwisko z tyłu ale to barwy klubowe, ja osobiście koszulki Barcy nie spalił bym nigdy w życiu za żadne skarby, ale czego się spodziewać po kotletiko

5

Messi ma tyle samo goli co Diego w 86 roku, Leo w 2 mecze a Diego w 7

0

Ciekawe co tam u Crisa i Gio słychać

0

W takiej formie to się nie zdziwię jak on jakiś rekord na jednym mundialu dowali. Już jest najlepszy w historii Mundialu a to 2 mecz dopiero na tym a on ma 5 goli

4

To jest po prostu Bóg piłki, najlepszy z najlepszych

0

Zaraz zajebie hat tricka

6

5 goli Argentyny na mundialu i 5 messiego ale jaja

0

@MILOSZ_F22 fede walił ludzi z sierpa bez kartki

2

Po prostu z karnego nie chciał bo by było gadanie, wolał z gry walnąć

0

Strzał imieniem Alvaro Moraty

4

Już niedługo mecz przyjaźni Argentyna - Austria

2

@Deathwing112 szczerze mówiąc też mnie to wkurza mocno, nie rozumiem tego fenomenu żeby gazować wszystkim co się da, sam mieszkam w centrum miasta i jest to mega wkurzające, najgorzej wieczorami jak chcesz sobie posiedzieć ale się nie da

1

@BorzyKrzys będzie ogień, dosłownie

4

@D10SLEO wrotki mu już odpięło, pierdoli jak potłuczony

2

@Bogan „żyj swoim życiem, tobie ma być wygodnie” święte słowa

6

@Deviler oby Republika, mają Arabów w zasięgu, samo to że zremisowali z Hiszpanią która robiła Arabów wczoraj, no i 2 gole z Urugwajem

1

Tak patrzę na tabelę strzelców to już dużo osób ma po 2 albo 3 bramki, ciekawe co Leo i żółw dziś odwalą

2

@misterio mam nadzieję że Republika wyjdzie, Arabia jest w zasięgu, a Urugwaj wątpię że w takiej formie przejdzie Hiszpanów

1

Deszcz napierdziela pod ciśnieniem niczym z węża strażackiego i jest parno bardziej niż było aż siwo jest, cholerny armagedon

3

Skubany co dziś wyjmuje to ja nie mam pytań

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?