SiempreCule10
Dołączył/a: marzec 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@KrychaFCB najlepszy content tego mundialu
1
@Zbyszard w 1/16 grają z 1 lub 2 miejscem z innych tabel, później jeśli przejdą to będa mogli grać ze sobą
1
Brawo Ekwador! Jazda ze szwabami, SI SE PUEDE!!
1
Tu jest Yeboah a najlepszy i tak jest Issam Jebali, do dziś nagłówek pamiętam „Jebali z zaskoczenia, przełamanie napastnika”
1
Jeboła ładnie pokiwał
2
@Lionel_Messi10 szczerze myślałem że ultimate będzie z 600, 700 kosztowac a tak to bardzo przyzwoici, cena spoko
5
Dobra dawaj Neymara a nie jakieś Martinelli czy inne typy
4
Do reszty ich juz popierdolilo? 100 to jest maks za niego, on nie jest warty 150
1
@Rifek świnie są jak koła, bez nich daleko nie zajedziesz
1
Dziwnie się przyzwyczaić że jeden Williams gra dla Hiszpanii a łoniaki dla Ghany
1
Dla po to jest nie do pomyślenia palić klubową koszulkę, nie ważne czyje nazwisko z tyłu ale to barwy klubowe, ja osobiście koszulki Barcy nie spalił bym nigdy w życiu za żadne skarby, ale czego się spodziewać po kotletiko
5
Messi ma tyle samo goli co Diego w 86 roku, Leo w 2 mecze a Diego w 7
0
Ciekawe co tam u Crisa i Gio słychać
0
W takiej formie to się nie zdziwię jak on jakiś rekord na jednym mundialu dowali. Już jest najlepszy w historii Mundialu a to 2 mecz dopiero na tym a on ma 5 goli
4
To jest po prostu Bóg piłki, najlepszy z najlepszych
0
Zaraz zajebie hat tricka
6
5 goli Argentyny na mundialu i 5 messiego ale jaja
0
@MILOSZ_F22 fede walił ludzi z sierpa bez kartki
2
Po prostu z karnego nie chciał bo by było gadanie, wolał z gry walnąć
0
Strzał imieniem Alvaro Moraty
4
Już niedługo mecz przyjaźni Argentyna - Austria
2
@Deathwing112 szczerze mówiąc też mnie to wkurza mocno, nie rozumiem tego fenomenu żeby gazować wszystkim co się da, sam mieszkam w centrum miasta i jest to mega wkurzające, najgorzej wieczorami jak chcesz sobie posiedzieć ale się nie da
1
@BorzyKrzys będzie ogień, dosłownie
4
@D10SLEO wrotki mu już odpięło, pierdoli jak potłuczony
2
@Bogan „żyj swoim życiem, tobie ma być wygodnie” święte słowa
6
@Deviler oby Republika, mają Arabów w zasięgu, samo to że zremisowali z Hiszpanią która robiła Arabów wczoraj, no i 2 gole z Urugwajem
1
Tak patrzę na tabelę strzelców to już dużo osób ma po 2 albo 3 bramki, ciekawe co Leo i żółw dziś odwalą
2
@misterio mam nadzieję że Republika wyjdzie, Arabia jest w zasięgu, a Urugwaj wątpię że w takiej formie przejdzie Hiszpanów
1
Deszcz napierdziela pod ciśnieniem niczym z węża strażackiego i jest parno bardziej niż było aż siwo jest, cholerny armagedon
3
Skubany co dziś wyjmuje to ja nie mam pytań