2

Chłop chyba celował w tego Belga co leżał za linią

1

Koncertowo to spierdolił

4

Ale ich Egipt gniecie

0

Każdy ma swojego Ferrana

4

Belgia gra jakby tam z przymusu ich wzięli a oni wakacje chcieli

2

@KamQiX to fakt, poza mundialem w Rosji jest u nich lipa od zawsze, jeden przebłysk i koniec

0

Belgia od 2018 roku zaczęła się sypać, drużyna nie do poznania, poprzedni mundial to też kompromitacja dla nich, na euro to samo

0

@Katalończyk 99 Szwecja to potęga? Sukinsyny żadnego meczu nie wygrali w kwalifikacjach a tu grają

2

@Roobo może na sam koniec, na ostanie 10 minut ale zależy od wyniku

6

Z europejskich potęg na razie tylko Niemcy trzymają poziom

3

Ładnie załadował brawo Egipt

1

@xVENUMx Japonia też spoko zagrała

1

@blakkudium wygląda jak młody Peter Schmeichel

3

Coś czuję że Egipcjanie mogą tu urwać z jeden punkt

3

Czuję się jakbym oglądał Barce za czasów Koemana

0

Zaraz wjebią Hiszpanom na 1-0

1

Wchodzi 10 letni kontrakt

2

Chłop co wstawia Olmo w 80 minucie za bestie Ferrana szkoda że do 90 nie poczekał

17

Wszedł Lamine i więcej się stało niż przez 70 minut

3

Wchodzi Lamine na ratunek

0

Czekam aż Unai Simone coś odwali jak to ma w zwyczaju

8

Szczerze Szkocja - Haiti było bardziej intrygujące

10

Fabian Ferran i Oyarzabal do zmiany

1

@AmigoBlancos albo nastukaja 900 podań i przewala 1-0 po jakimś farfoclu

0

Moim zdaniem Hiszpania wygra po rzucie rożnym i wrzutce na pałę Cubarsiego który strzeli

1

@kcule14 i Flick przy telefonie do de la fuente

0

@Who_you_mam mówię że maksymalnie 40 nikt normalny go za 60 nie kupi, real go nie puści za 20 milionów

0

@Who_you_mam 40 to jest maks, jakoś mega to się nie wyróżniał

0

Na razie Hiszpania wali głową w mur i to mur z tektury bo na dużo im pozwalaj a mimo to nie potrafią strzelić, zaledwie 2 dobre sytuacje w 45 minut, takie setki Ferran powinien wykorzystać

0

@YNOSVT znaczy ogólnie strzeliłaby 2 gole ale jest jak jest. Jest taki jeden „strzelec” wybitny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?