SiempreCule10
Dołączył/a: marzec 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Chłop chyba celował w tego Belga co leżał za linią
1
Koncertowo to spierdolił
4
Ale ich Egipt gniecie
0
Każdy ma swojego Ferrana
4
Belgia gra jakby tam z przymusu ich wzięli a oni wakacje chcieli
2
@KamQiX to fakt, poza mundialem w Rosji jest u nich lipa od zawsze, jeden przebłysk i koniec
0
Belgia od 2018 roku zaczęła się sypać, drużyna nie do poznania, poprzedni mundial to też kompromitacja dla nich, na euro to samo
0
@Katalończyk 99 Szwecja to potęga? Sukinsyny żadnego meczu nie wygrali w kwalifikacjach a tu grają
2
@Roobo może na sam koniec, na ostanie 10 minut ale zależy od wyniku
6
Z europejskich potęg na razie tylko Niemcy trzymają poziom
3
Ładnie załadował brawo Egipt
1
@xVENUMx Japonia też spoko zagrała
1
@blakkudium wygląda jak młody Peter Schmeichel
3
Coś czuję że Egipcjanie mogą tu urwać z jeden punkt
3
Czuję się jakbym oglądał Barce za czasów Koemana
0
Zaraz wjebią Hiszpanom na 1-0
1
Wchodzi 10 letni kontrakt
2
Chłop co wstawia Olmo w 80 minucie za bestie Ferrana szkoda że do 90 nie poczekał
17
Wszedł Lamine i więcej się stało niż przez 70 minut
3
Wchodzi Lamine na ratunek
0
Czekam aż Unai Simone coś odwali jak to ma w zwyczaju
8
Szczerze Szkocja - Haiti było bardziej intrygujące
10
Fabian Ferran i Oyarzabal do zmiany
1
@AmigoBlancos albo nastukaja 900 podań i przewala 1-0 po jakimś farfoclu
0
Moim zdaniem Hiszpania wygra po rzucie rożnym i wrzutce na pałę Cubarsiego który strzeli
1
@kcule14 i Flick przy telefonie do de la fuente
0
@Who_you_mam mówię że maksymalnie 40 nikt normalny go za 60 nie kupi, real go nie puści za 20 milionów
0
@Who_you_mam 40 to jest maks, jakoś mega to się nie wyróżniał
0
Na razie Hiszpania wali głową w mur i to mur z tektury bo na dużo im pozwalaj a mimo to nie potrafią strzelić, zaledwie 2 dobre sytuacje w 45 minut, takie setki Ferran powinien wykorzystać
0
@YNOSVT znaczy ogólnie strzeliłaby 2 gole ale jest jak jest. Jest taki jeden „strzelec” wybitny