3

Doku jest zajebisty dziś, jak ktoś tu może najwięcej zrobić to on

2

Czyli pewnie Bayern Real w ćwierćfinale, w teorii Bayern ich rozpierdolic powinien ale pewnie znowu będzie wylew, rykoszet z dupy, karny i Real wygra ale oby nie

1

@sokot opis do obu pasuje

3

Bodo leci po finał w tym roku

0

@partymaker a poza tym mamy dość dobry środek pola, Pedri, Bernal się mega rozwija, Fermin jako spo, de jong zależy od dnia i za de jonga kogoś można no ale nie Bernardo moim zdaniem

0

@partymaker nie chodzi o ten mecz, śledzę ostatnio mecze City i on się nie wyróżnia wcale, a ma 31 lat i młodszy już nie będzie

0

I serio ktoś bernardo do nas chce? Xdddd

0

@Dari0G prawie słowo klucz i chwała Bogu że nie dostał bo już w ogóle by mu szajba odbiła

0

@Sulimo no jakiś genialny to on nie jest

2

Rodri to najgorszy zdobywca złotej piłki w historii tak szczerze

0

Hahahahahahahhahahah

1

Guehi zabłysnął jak gówno w przerębli

0

Że tak to ujmę, remis wywalczony w „białych” rękawiczkach

2

Bardzo prosty mecz, wszystko było pod kontrolą do ostatniej sekundy, zasłużony remis, teraz ich dojechać na camp nou i git

1

Ale cicho się zrobiło hahahahhah

4

Ferran co ty kurwa odpierdalasz

1

Ferran się śmieje ze strzału Araujo a sam w obecnej formie by nie trafił w piłkę

3

5

No to klasyczkiem „Lolololololo Athletic win”

2

Pedri fenomenalnie, Lamine też pięknie skończył, pięknie pograli brawo chłopaki

2

@RozowaPantera trochę niewidoczny, dał piękną piłkę w pole karne ale Ferran zamiast walić na bramę to podał do obrońcy

0

Założę się że połowa albo większość laramblowiczów wcale by nie była gorsza niż ferran ostatnio, chłop kompletnie nic nie wnosi do gry, już pomijając brak goli to on nawet przyjąć piłki nie potrafi

2

No faul tam był jak chuj

3

Jahahahahahahahah ale jebany doliczył

9

„ja bym brawami nagrodził taką sztuczkę” hahahahahha ja pierdolę

3

No i u komentatorów przedwczesna erekcja a teraz zjazd

5

Komentatorzy jacy szczęśliwi „No Takkk! Oczywiście nie ma o czym mówić” xddddd

0

Oho sędzia na misji coś sprawdza

0

Kurde Monaco co robi 1-3 z PSG

2

Jak jest 50 twarzy Greya to jest 1 twarz Gullera on całe życie jest zdziwiony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?