0

Llorente nie zagra z nami to samo Cardaso

2

Ale zapierdolil ale golazoooo

1

@Sergio_Devils owszem a co w tym dziwnego?

0

Myślałem że llorente szluga pali hahahahah

1

@Castro Jest jeszcze Gigi Buffon i chociażby Neuer czy Kahn oni też wyciągali ogrom piłek, dla mnie Buffon najlepszy, a jest jeszcze Yashin, tu się można kłócić ale nie z automatu że Thibou najlepszy, dla mnie jest w top 3 ale nie najlepszy

1

„Courtuis najlepszy w historii? Można się z tym zgodzić oczywiście” Orłowskiego odkleja znowu i to mocno

2

Dla mnie to jest błąd że zdjął halanda, teraz city będzie wrzucać a nie bardzo ma na kogo

0

@SiempreCule10 no i wykrakałem, milimetr

2

Co jest kurde czego Lunin wchodzi

1

@norbi77 o to chodziło, zawsze się linie rysuje w takich akcjach a tu nic, zaraz w 2 połowie pokażą jak wystawał milimetr buta Rubena i karny

3

@norbi77 nie było powtórki i to jest pojebane najbardziej

2

Co ten komentator gada zaraz mnie szlag trafi

3

Doku jest zajebisty dziś, jak ktoś tu może najwięcej zrobić to on

2

Czyli pewnie Bayern Real w ćwierćfinale, w teorii Bayern ich rozpierdolic powinien ale pewnie znowu będzie wylew, rykoszet z dupy, karny i Real wygra ale oby nie

1

@sokot opis do obu pasuje

3

Bodo leci po finał w tym roku

0

@partymaker a poza tym mamy dość dobry środek pola, Pedri, Bernal się mega rozwija, Fermin jako spo, de jong zależy od dnia i za de jonga kogoś można no ale nie Bernardo moim zdaniem

0

@partymaker nie chodzi o ten mecz, śledzę ostatnio mecze City i on się nie wyróżnia wcale, a ma 31 lat i młodszy już nie będzie

0

I serio ktoś bernardo do nas chce? Xdddd

0

@Dari0G prawie słowo klucz i chwała Bogu że nie dostał bo już w ogóle by mu szajba odbiła

0

@Sulimo no jakiś genialny to on nie jest

2

Rodri to najgorszy zdobywca złotej piłki w historii tak szczerze

0

Hahahahahahahhahahah

1

Guehi zabłysnął jak gówno w przerębli

0

Że tak to ujmę, remis wywalczony w „białych” rękawiczkach

2

Bardzo prosty mecz, wszystko było pod kontrolą do ostatniej sekundy, zasłużony remis, teraz ich dojechać na camp nou i git

1

Ale cicho się zrobiło hahahahhah

4

Ferran co ty kurwa odpierdalasz

1

Ferran się śmieje ze strzału Araujo a sam w obecnej formie by nie trafił w piłkę

3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?