SiempreCule10
Dołączył/a: marzec 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Llorente nie zagra z nami to samo Cardaso
2
Ale zapierdolil ale golazoooo
1
@Sergio_Devils owszem a co w tym dziwnego?
0
Myślałem że llorente szluga pali hahahahah
1
@Castro Jest jeszcze Gigi Buffon i chociażby Neuer czy Kahn oni też wyciągali ogrom piłek, dla mnie Buffon najlepszy, a jest jeszcze Yashin, tu się można kłócić ale nie z automatu że Thibou najlepszy, dla mnie jest w top 3 ale nie najlepszy
1
„Courtuis najlepszy w historii? Można się z tym zgodzić oczywiście” Orłowskiego odkleja znowu i to mocno
2
Dla mnie to jest błąd że zdjął halanda, teraz city będzie wrzucać a nie bardzo ma na kogo
0
@SiempreCule10 no i wykrakałem, milimetr
2
Co jest kurde czego Lunin wchodzi
1
@norbi77 o to chodziło, zawsze się linie rysuje w takich akcjach a tu nic, zaraz w 2 połowie pokażą jak wystawał milimetr buta Rubena i karny
3
@norbi77 nie było powtórki i to jest pojebane najbardziej
2
Co ten komentator gada zaraz mnie szlag trafi
3
Doku jest zajebisty dziś, jak ktoś tu może najwięcej zrobić to on
2
Czyli pewnie Bayern Real w ćwierćfinale, w teorii Bayern ich rozpierdolic powinien ale pewnie znowu będzie wylew, rykoszet z dupy, karny i Real wygra ale oby nie
1
@sokot opis do obu pasuje
3
Bodo leci po finał w tym roku
0
@partymaker a poza tym mamy dość dobry środek pola, Pedri, Bernal się mega rozwija, Fermin jako spo, de jong zależy od dnia i za de jonga kogoś można no ale nie Bernardo moim zdaniem
0
@partymaker nie chodzi o ten mecz, śledzę ostatnio mecze City i on się nie wyróżnia wcale, a ma 31 lat i młodszy już nie będzie
0
I serio ktoś bernardo do nas chce? Xdddd
0
@Dari0G prawie słowo klucz i chwała Bogu że nie dostał bo już w ogóle by mu szajba odbiła
0
@Sulimo no jakiś genialny to on nie jest
2
Rodri to najgorszy zdobywca złotej piłki w historii tak szczerze
0
Hahahahahahahhahahah
1
Guehi zabłysnął jak gówno w przerębli
0
Że tak to ujmę, remis wywalczony w „białych” rękawiczkach
2
Bardzo prosty mecz, wszystko było pod kontrolą do ostatniej sekundy, zasłużony remis, teraz ich dojechać na camp nou i git
1
Ale cicho się zrobiło hahahahhah
4
Ferran co ty kurwa odpierdalasz
1
Ferran się śmieje ze strzału Araujo a sam w obecnej formie by nie trafił w piłkę
3
@Andrzej_Majonez i Pedri