SiempreCule10
Dołączył/a: marzec 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@xVENUMx Japonia też spoko zagrała
1
@blakkudium wygląda jak młody Peter Schmeichel
3
Coś czuję że Egipcjanie mogą tu urwać z jeden punkt
3
Czuję się jakbym oglądał Barce za czasów Koemana
0
Zaraz wjebią Hiszpanom na 1-0
1
Wchodzi 10 letni kontrakt
2
Chłop co wstawia Olmo w 80 minucie za bestie Ferrana szkoda że do 90 nie poczekał
17
Wszedł Lamine i więcej się stało niż przez 70 minut
3
Wchodzi Lamine na ratunek
0
Czekam aż Unai Simone coś odwali jak to ma w zwyczaju
8
Szczerze Szkocja - Haiti było bardziej intrygujące
10
Fabian Ferran i Oyarzabal do zmiany
1
@AmigoBlancos albo nastukaja 900 podań i przewala 1-0 po jakimś farfoclu
0
Moim zdaniem Hiszpania wygra po rzucie rożnym i wrzutce na pałę Cubarsiego który strzeli
1
@kcule14 i Flick przy telefonie do de la fuente
0
@Who_you_mam mówię że maksymalnie 40 nikt normalny go za 60 nie kupi, real go nie puści za 20 milionów
0
@Who_you_mam 40 to jest maks, jakoś mega to się nie wyróżniał
0
Na razie Hiszpania wali głową w mur i to mur z tektury bo na dużo im pozwalaj a mimo to nie potrafią strzelić, zaledwie 2 dobre sytuacje w 45 minut, takie setki Ferran powinien wykorzystać
0
@YNOSVT znaczy ogólnie strzeliłaby 2 gole ale jest jak jest. Jest taki jeden „strzelec” wybitny
14
Tu by się przydał Fermin „uderzam z każdej pozycji” Lopez za Ferrana
1
Ale Ferran to płotka
0
Kolejny dzban do kolekcji w cyrku oni chyba tylko takich ściągają
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Sędzia dalej gwizdka z dupy nie wyjął
4
Synek bo jak ja cię pierdolnę to cię krew zaleje, nie fauluj raphy
0
No ładnie męczennik to zrobił trzeba przyznać
40
No i jazda z dziadem brawo
1
@PatrychoO przez chwilę nawet prawie prowadziliśmy 1-0
2
Ale stypa na trybunach, powinni z nimi jechać do spodu a siedzą jak na pikniku walonym
4
Nie no kurwa są chyba jakieś granice, ja rozumiem że mecz o nic ale 3 od Walencji trochę lipa