1

@xVENUMx Japonia też spoko zagrała

1

@blakkudium wygląda jak młody Peter Schmeichel

3

Coś czuję że Egipcjanie mogą tu urwać z jeden punkt

3

Czuję się jakbym oglądał Barce za czasów Koemana

0

Zaraz wjebią Hiszpanom na 1-0

1

Wchodzi 10 letni kontrakt

2

Chłop co wstawia Olmo w 80 minucie za bestie Ferrana szkoda że do 90 nie poczekał

17

Wszedł Lamine i więcej się stało niż przez 70 minut

3

Wchodzi Lamine na ratunek

0

Czekam aż Unai Simone coś odwali jak to ma w zwyczaju

8

Szczerze Szkocja - Haiti było bardziej intrygujące

10

Fabian Ferran i Oyarzabal do zmiany

1

@AmigoBlancos albo nastukaja 900 podań i przewala 1-0 po jakimś farfoclu

0

Moim zdaniem Hiszpania wygra po rzucie rożnym i wrzutce na pałę Cubarsiego który strzeli

1

@kcule14 i Flick przy telefonie do de la fuente

0

@Who_you_mam mówię że maksymalnie 40 nikt normalny go za 60 nie kupi, real go nie puści za 20 milionów

0

@Who_you_mam 40 to jest maks, jakoś mega to się nie wyróżniał

0

Na razie Hiszpania wali głową w mur i to mur z tektury bo na dużo im pozwalaj a mimo to nie potrafią strzelić, zaledwie 2 dobre sytuacje w 45 minut, takie setki Ferran powinien wykorzystać

0

@YNOSVT znaczy ogólnie strzeliłaby 2 gole ale jest jak jest. Jest taki jeden „strzelec” wybitny

14

Tu by się przydał Fermin „uderzam z każdej pozycji” Lopez za Ferrana

1

Ale Ferran to płotka

0

Kolejny dzban do kolekcji w cyrku oni chyba tylko takich ściągają

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Sędzia dalej gwizdka z dupy nie wyjął

4

Synek bo jak ja cię pierdolnę to cię krew zaleje, nie fauluj raphy

0

No ładnie męczennik to zrobił trzeba przyznać

40

No i jazda z dziadem brawo

1

@PatrychoO przez chwilę nawet prawie prowadziliśmy 1-0

2

Ale stypa na trybunach, powinni z nimi jechać do spodu a siedzą jak na pikniku walonym

4

Nie no kurwa są chyba jakieś granice, ja rozumiem że mecz o nic ale 3 od Walencji trochę lipa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?