0

Osasuna już oddycha rękawami

0

Co to kurwa był za nur Vinicjusa XDD

1

@Barceloniarz987 była dobra kontra 3 na 3 i znowu strata niestety

4

To fajnie że ma swoje zdanie i jest zadowolony….. ale nikt inny nie jest, trochę odkleiło chłopa, jeśli on uważa że ta obrona jest git po 4-0 to przesadził

5

@norbi77 jedyny co ma jaja powiedzieć to prosto bez żadnych półsłówek

3

Dobra bądźmy szczerzy tam każdy w drużynie co przybywa tam ponad rok robi się tak samo zjebany jak Vini

0

@MiloszFCB1899 lepiej być żydowskim, rudym, czarnym gejem niż kibicować realowi

1

@fotohobby zacznijmy od tego kto normalny striptizera udaje przy celebracji gola, tu trzeba mieć najebane fest pod kopułą

0

@capricornusjrk jak był mały to go podobno upuścili z drzewa i walną łbem o ziemię

2

@RozowaPantera tam 90% „kibiców” to im kibicuje dlatego że mają ligi mistrzów, jakby nie mieli to nikt by na to gówno splunąć nie chciał

0

A już myślałem że po wczoraju sie nie da bardziej wkurwic ale się przeliczyłem

1

@turhiay zobaczył zobaczył ale stwierdził że pierdoli

5

La rambla dziś nie zawodzi w komentarzach XDDDD

0

Nie no ale bez jaj z meczu na mecz tu jest coraz lepiej, już wały lecą w biały dzień i nawet się nie kryją z tym XDDDD

0

@Limaker nawet gwizdka nie było hahaha

0

@Who_you_mam wtedy zniesiona jest także zasada piłki przy ciele i gwiżdże się wszystko jak leci dla realu

0

@wawrzyn1 oj tam przesadzasz, normalny mecz realu madryt

2

@Hubertusk oni widzą to co chcą zobaczyć

5

Ci komentatorzy to są niedojebani jednak

5

A gdzie czerwień dla klauna?

0

@Comentateiro a czy Carreras w ogóle ostatnio dostał kartkę? On ma po 15 fauli na mecz i zero kartek no fenomen

0

@TridenteMSN pokazał jaja do trybun i go wyzywać zaczęli i aferę robił że rasizm czyli standard ogólnie

9

„Proszę pana bo oni na mnie gwiżdżą i mnie wyzywają, ja chcę tylko grać w piłkę” - Vinicjus Junior

20

Jak żyję to większego zjeba nie widziałem

4

Hahahahah Vini jak podbiegł i go podpierdolił

0

@Piecu11 vini aferę kręci i go wyzywają

1

Ten pajac to zawsze się awanturować musi? Już rasizm zaraz będzie płakać i chuj

1

Jeszcze ten kretyn

1

@Cryptolis ja nie rozumiem po co Waszyngton w tych negocjacjach, niech się dogadują między sobą a nie amerykance się wszędzie wpieprzają

1

@Roobo ja bym powiedział że większość mężczyzn powinna zarabiać mniej w piłce, taki Ter Stegen co robi afery i grzeje ławę może trzepać 15 milionów rocznie czyli cały limit płacowy barcy kobiet rocznie, pojebane że niektórzy za ławkę zarabiają po kilka baniek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?