3

Cancelo lepszy niż Balde

2

Maldini gra jak dawniej, ale zjazd

0

Dobra brawo chłopaki, bardzo dobre zmiany w końcu, Ferminator to bestia, na plus dziś Frenkie, Araujo pozytywnie mnie zaskoczył, teraz Kopenchaga i trzeba wygrać, bierzemy top8 i lecimy dalej

0

To co? Na kopenchage Araujo w wyjściowym?

3

Brawo Araujo szybki skubany

1

Atalanta na 2-3 Bilabo trzymajcie to

6

Chyba pierwszy raz Bilbao dla nas coś dobrego zrobiło

0

Pan Kapitan dziś wali bombę z 30 metrów na 5-2

2

Wchodzi El Capitan

2

Trzeba coś tu wbić jeszcze

0

No i dupa chelsea na 1-0

0

Byle Chelsea dziś remis i bedzie dobrze

1

Jak wszytsko się utrzyma to mamy top8

1

Pięknie Rash, lewy na dwa razy ale brawo jeszcze jeden i mamy top 8

1

Chłopaki na trybunach chyba od Karola podłapali "Gdybym jeszcze raz miał urodzić się"

1

Ale zajebał brawo Olmooo

0

@Derpowsky podobno Fiorentino się nazywa

0

Nie no ludzie, cały czas kłody pod nogi

1

Ta laska nam Pedriego zajechała, słaby mecz niestety już 2 pod rzad

3

Nie no napastnik tej klasy takie coś to powinien ładować z zamkniętymi oczami a on to pacnął jak panienka

0

Chyba prawidłowy gol ale lewy co uderzył to nie mam pytań

1

Lewemu dziś jeszcze czerwonej brakuje i będzie komplet

2

Absurdalny mecz w naszym wykonaniu

0

Rapha dziś jest niewidoczny, niedobrze

1

Poza Ferminem to tak naprawde nie ma plusów, jedyne zaskoczenie to że de jong piękną asyste dał

0

Lewy i Ronny do zmiany moim zdaniem, Rash i Olmo i jazda bo dziś trzeba wygrać

1

Potrzebny nam pilnie obrońca inaczej czarno to widze

2

Dajcie Rasha na atak może coś ustrzeli, gorszy niż lewy dziś nie bedzie

1

Robercik brawo super gol

0

Ja nie wierze XDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?