0

Barwo chlopaki vamosss teraz po następną

0

Koncertowo to spierdolił

0

Lamin dziś nie wyszedł z szatni

2

Carreras immunitet zachowany

3

Ale jest jebaniem Madrytu 11:1 jak ja kocham jak byle jaki madryt przegrywa coś pięknego

3

Weź już daj spokój czy on zawsze musi się sapać o chuj wie co?

0

Rudiger kontuzja że zszedł ?

0

Jest i Joker jazda z nimi

0

Kto by sie spodziewał

0

PSG remisuje 2-2 w 95 minucie

5

XDDD 2 razy chlop łokciem wyjebał i znowu bez kartki

4

Fajne że pokazali powtórzę gdzie chyba Rudiger ręką blokował

0

Ja pierdole co tu się dzieje

1

Sorloth z nami by to zmieścił na 100%

0

Po co on to uderza Alvarez ładnie wychodził

0

Jak tam kurwa faulu nie ma?

0

Grunt to dobrze wejść w mecz XD

4

Dobra ale z czego my sie cieszymy? Przecież eksperci mówią że mimo wygrania 5-0 to nie możemy zapmiec o Negeirze

1

@vangoor piecze ich dupa i to mocno i dobrze bo ma piec

7

No to klasyczkiem na koniec "I wanna make history with Athletic club Bilabo" lololololo Athletic win! Xddddd

3

Genialny meczyk zagraliśmy, Fermin to potwór - 1 gol I 2 asysty, to samo Ronny, mam nadzieję że Roony bedzie grał dużo więcej, Eric maestro, Rapha wraca wreszcie na właściwe tory, i 5 czyste konto pod rzad, zajebisty mecz i oby tak dalej

0

Brighton remisuje z City

0

Brawo chlopaki teraz wygrać finał w niedzielę i mecz w Pucharze

0

Fulham prowadzi z Chelsea 1-0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@malypuzon Łoniaki Łyliams go pociesz

3

Takie strzaly to Joan w zęby łapie

1

Taki średni ten Bernal szczerze mówiac

1

United to lubi spadkowiczów w tym sezonie ostatnio Wilki ostatnie w tabeli i remis teraz Burlnley 1-0 w dupe

0

Ładnie Malidni pograł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?