SiempreCule10
Dołączył/a: marzec 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barwo chlopaki vamosss teraz po następną
0
Koncertowo to spierdolił
0
Lamin dziś nie wyszedł z szatni
2
Carreras immunitet zachowany
3
Ale jest jebaniem Madrytu 11:1 jak ja kocham jak byle jaki madryt przegrywa coś pięknego
3
Weź już daj spokój czy on zawsze musi się sapać o chuj wie co?
0
Rudiger kontuzja że zszedł ?
0
Jest i Joker jazda z nimi
0
Kto by sie spodziewał
0
PSG remisuje 2-2 w 95 minucie
5
XDDD 2 razy chlop łokciem wyjebał i znowu bez kartki
4
Fajne że pokazali powtórzę gdzie chyba Rudiger ręką blokował
0
Ja pierdole co tu się dzieje
1
Sorloth z nami by to zmieścił na 100%
0
Po co on to uderza Alvarez ładnie wychodził
0
Jak tam kurwa faulu nie ma?
0
Grunt to dobrze wejść w mecz XD
4
Dobra ale z czego my sie cieszymy? Przecież eksperci mówią że mimo wygrania 5-0 to nie możemy zapmiec o Negeirze
1
@vangoor piecze ich dupa i to mocno i dobrze bo ma piec
7
No to klasyczkiem na koniec "I wanna make history with Athletic club Bilabo" lololololo Athletic win! Xddddd
3
Genialny meczyk zagraliśmy, Fermin to potwór - 1 gol I 2 asysty, to samo Ronny, mam nadzieję że Roony bedzie grał dużo więcej, Eric maestro, Rapha wraca wreszcie na właściwe tory, i 5 czyste konto pod rzad, zajebisty mecz i oby tak dalej
0
Brighton remisuje z City
0
Brawo chlopaki teraz wygrać finał w niedzielę i mecz w Pucharze
0
Fulham prowadzi z Chelsea 1-0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@malypuzon Łoniaki Łyliams go pociesz
3
Takie strzaly to Joan w zęby łapie
1
Taki średni ten Bernal szczerze mówiac
1
United to lubi spadkowiczów w tym sezonie ostatnio Wilki ostatnie w tabeli i remis teraz Burlnley 1-0 w dupe
0
Ładnie Malidni pograł