0

Batman w tej masce to do konca roku ma zamiar grać?

3

Joan to jest kurwa bramkarz top

0

Ładnie balde poleciał

0

To jest ten pierwszy dotyk chciał posladkiem jak Ney

0

Ferran ależ technika

0

Rekin dziś jak płotka

0

Brawo Lamine następna wejdzie

0

Kurde gra sie nie klei Pedri by sie przydał

2

@turhiay Gerardem Martinem

0

No dobra ale obronił ? Obronił to nie ma problemu

0

Hahahaha Garica jak nim rzucił

0

Co ten Ołłowski pierdoli

0

Aj zeszła lekko

2

@Roobo też, i jak miło sie zrobiło przez chwile

1

@PatrychoO jak w 2016, zajebiste są takie, kojarzą mi sie z Neymarem

0

Ołłowski komentuje bedzie jazda

0

Wesołych świąt wszystkim! Dużo zdrowia, szczęścia i żebyśmy od stycznia wygrali wszystko co jest do wygrania.

1

@Xxxbarca4ever chyba rapha

18

Żeby tak ładnie podsumować ten mecz to mamy jebanego kocura na bramce, najlepsza inwestycja od czasów zatrudnienia Flicka, w końcu mamy bramkarza z prawdziwego zdarzenia

0

@FCB24 Wydaje mi się że to też wina Lamina, zawsze jak schodzi i tak późno no w minutach 75+ to zawsze wkurzony bo on chce grać cały czas, oby sie tylko to nie skończyło spaleniem jak z Pedrim kilka lat temu jak wyglądał jak wrak człowieka bo grał wszytsko

1

Ależ poklepali chłopaki

2

Roony już mógłby wejść ndz 86 minuta, niech pogra chlopak

0

@Gitarkafcb Tego rekordu nie pobije nikt, nawet przy pomocy sędziów co Leo tam nastrzelał to nie ma chuja na niego

0

Jutro będzie materiał na temat rodziny sędziego że nie było 2 karnego

2

Dobra nie ma co na nich liczyć, skupmy się na sobie, jutro trzeba wyjść bez Pedriego i ograć Villareal i na świeta mamy lidera i 4 punkty przewagi

0

Penbappe zaraz strzeli kolejną bramkę i znowu z karnego jak wiekoszć, a tak w ogole to mi sie wydaje że oni karnego to co mecz mają, to jest szczescie dopiero

1

@norbi77 Boże broń aby nie Ołłowski

1

@sergio5 fajnie się chłop rozwinął, dobrze sobie radzi na środku

0

@vivalaice21 Moim zdaniem więcej daje obecnie Ferran, nie gramy jak Bayern gdzie dajemy piły na jednego piłkarza ktory kończy tylko kombinacyjnie a Ferran ładnie się cofa do podań a nie tylko czeka na piłkę na 16 metrze

0

Wraca stary dobry Rapha vamossss!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?