SiempreCule10
Dołączył/a: marzec 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Batman w tej masce to do konca roku ma zamiar grać?
3
Joan to jest kurwa bramkarz top
0
Ładnie balde poleciał
0
To jest ten pierwszy dotyk chciał posladkiem jak Ney
0
Ferran ależ technika
0
Rekin dziś jak płotka
0
Brawo Lamine następna wejdzie
0
Kurde gra sie nie klei Pedri by sie przydał
2
@turhiay Gerardem Martinem
0
No dobra ale obronił ? Obronił to nie ma problemu
0
Hahahaha Garica jak nim rzucił
0
Co ten Ołłowski pierdoli
0
Aj zeszła lekko
2
@Roobo też, i jak miło sie zrobiło przez chwile
1
@PatrychoO jak w 2016, zajebiste są takie, kojarzą mi sie z Neymarem
0
Ołłowski komentuje bedzie jazda
0
Wesołych świąt wszystkim! Dużo zdrowia, szczęścia i żebyśmy od stycznia wygrali wszystko co jest do wygrania.
1
@Xxxbarca4ever chyba rapha
18
Żeby tak ładnie podsumować ten mecz to mamy jebanego kocura na bramce, najlepsza inwestycja od czasów zatrudnienia Flicka, w końcu mamy bramkarza z prawdziwego zdarzenia
0
@FCB24 Wydaje mi się że to też wina Lamina, zawsze jak schodzi i tak późno no w minutach 75+ to zawsze wkurzony bo on chce grać cały czas, oby sie tylko to nie skończyło spaleniem jak z Pedrim kilka lat temu jak wyglądał jak wrak człowieka bo grał wszytsko
1
Ależ poklepali chłopaki
2
Roony już mógłby wejść ndz 86 minuta, niech pogra chlopak
0
@Gitarkafcb Tego rekordu nie pobije nikt, nawet przy pomocy sędziów co Leo tam nastrzelał to nie ma chuja na niego
0
Jutro będzie materiał na temat rodziny sędziego że nie było 2 karnego
2
Dobra nie ma co na nich liczyć, skupmy się na sobie, jutro trzeba wyjść bez Pedriego i ograć Villareal i na świeta mamy lidera i 4 punkty przewagi
0
Penbappe zaraz strzeli kolejną bramkę i znowu z karnego jak wiekoszć, a tak w ogole to mi sie wydaje że oni karnego to co mecz mają, to jest szczescie dopiero
1
@norbi77 Boże broń aby nie Ołłowski
1
@sergio5 fajnie się chłop rozwinął, dobrze sobie radzi na środku
0
@vivalaice21 Moim zdaniem więcej daje obecnie Ferran, nie gramy jak Bayern gdzie dajemy piły na jednego piłkarza ktory kończy tylko kombinacyjnie a Ferran ładnie się cofa do podań a nie tylko czeka na piłkę na 16 metrze
0
Wraca stary dobry Rapha vamossss!