0

Znowu ta jebana łąkotka

1

Jak Szczęsny na mundialu w 2018

2

Życzę im spadku z całego serca tak samo jak Espanyolowi

0

Jak ja nienawidzę Getafe, bydło i nic wiecej

0

Ależ golazoooooo

1

Nie powinniśmy oddawać Vicky za żadne skarby a jeśli chodzi o Alexie to może być to dobra oferta, ma 32 lata prawie

0

Ależ uderzył vamosssas

1

Dobra to teraz opierdziel w szatni i lecimy po 3 punkty

0

No to jazda po 3 punkty!

0

@Encore nie wiem po co on sie tak czai tu trzeba podejść i zawalić z całej siły pewnie a nie nabiega pół godziny jak baletnica

1

Matko bosko co to się stanęło

2

No w końcu bardzo dobre wiadomości mam nadzieję że Hansi z niego wyciśnie maxa

3

Król spalonego Alvaro Morata dalej w formie życia

1

Kto by się spodziewał ze morata nie trafi znowu

0

Ale pogralii vamoossss

0

Ja nie rozumiem czego ludzie się tym Dembele podniecają Lamin jest 10 razy lepszy

1

I pomyśleć że za rok drużyna która ledwo uniknęła spadku będzie grała w ucl

0

Mecz na miarę paraolimpiady z całym szacunkiem dla paraolimpiady

5

Co Hansi zrobił z tą drużyną to nie mam pytań. Mamy krajowego hat-trica vamoossss

0

Mamy tooooo vamoosososo

9

Eric znowu bardzo dobry mecz

0

7 minut doliczył

1

Ale to jest bydło oby spadli w tym sezonie

14

Chłop ma szczęście że czerwień dostał bo by mu Gavi korkiem w łeb wjechał

0

Rapha do zmiany

4

Soto grado znów kantuje

0

Alelele golazoooooo

2

Balde wchodzi, bardzo dobrze, rozrusza trochę grę

1

Dobra panowie skupić się, spiąć poślady i wygrać majstra

2

@Messi1000000 musi wygrać ewentualnie 2 remisy ale lepiej wygrać dziś i spokój

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?