SiempreCule10
Dołączył/a: marzec 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znowu ta jebana łąkotka
1
Jak Szczęsny na mundialu w 2018
2
Życzę im spadku z całego serca tak samo jak Espanyolowi
0
Jak ja nienawidzę Getafe, bydło i nic wiecej
0
Ależ golazoooooo
1
Nie powinniśmy oddawać Vicky za żadne skarby a jeśli chodzi o Alexie to może być to dobra oferta, ma 32 lata prawie
0
Ależ uderzył vamosssas
1
Dobra to teraz opierdziel w szatni i lecimy po 3 punkty
0
No to jazda po 3 punkty!
0
@Encore nie wiem po co on sie tak czai tu trzeba podejść i zawalić z całej siły pewnie a nie nabiega pół godziny jak baletnica
1
Matko bosko co to się stanęło
2
No w końcu bardzo dobre wiadomości mam nadzieję że Hansi z niego wyciśnie maxa
3
Król spalonego Alvaro Morata dalej w formie życia
1
Kto by się spodziewał ze morata nie trafi znowu
0
Ale pogralii vamoossss
0
Ja nie rozumiem czego ludzie się tym Dembele podniecają Lamin jest 10 razy lepszy
1
I pomyśleć że za rok drużyna która ledwo uniknęła spadku będzie grała w ucl
0
Mecz na miarę paraolimpiady z całym szacunkiem dla paraolimpiady
5
Co Hansi zrobił z tą drużyną to nie mam pytań. Mamy krajowego hat-trica vamoossss
0
Mamy tooooo vamoosososo
9
Eric znowu bardzo dobry mecz
0
7 minut doliczył
1
Ale to jest bydło oby spadli w tym sezonie
14
Chłop ma szczęście że czerwień dostał bo by mu Gavi korkiem w łeb wjechał
0
Rapha do zmiany
4
Soto grado znów kantuje
0
Alelele golazoooooo
2
Balde wchodzi, bardzo dobrze, rozrusza trochę grę
1
Dobra panowie skupić się, spiąć poślady i wygrać majstra
2
@Messi1000000 musi wygrać ewentualnie 2 remisy ale lepiej wygrać dziś i spokój