SiempreCule10
Dołączył/a: marzec 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba komuś jest nie na rękę żebyśmy wygrali ten mecz
0
A tego to się nie spodziewałem XDDD
0
@Dari0G O to że mamy lidera, real ma dwie czerwone i dostał wpierdol na bernabeu
2
Co tu się kurwa wydarzyło poszedłem się myć a tu 2-0
0
Ale niepewny dziś cubarsi żeby aby nic wiecej nie odwalił
0
Co tu taka atmosfera jakby real oddał lidera ?
3
Słychać wycie? Znakomicie
1
Koniec!!!! Vamooosssss
1
Najczęściej co ja dzis słyszę to gwizdek i fraza "piłka dla realu'
2
O kurcze tylko 4 minuty stawiłem na 8 minimum
0
@mekston spokojnie bedzie doliczone ile potrzeba
9
Jak to jest możliwe że real ani jednej kartki nie ma w tym meczu?
2
@jeonek I ktoś powinien mu odpowiedzieć "Wyciągniemy wnioski i wypierdalaj z tego klubu"
0
A wszytsko mogłoby wyglądać inaczej gdyby Ferran potrafił strzelić na praktycznie pustą bramkę z 7 metrów niekryty
4
Gramy jak cipy szczerze mówiąc
3
Nie ma Pedriego i nie mamy nic do gadania w środku pola, de jong stopuje każdą dobrą akcje, fermin na razie przygasł, Eric też dupy nie urywa
0
Rash i Rapha na drugą połowę obowiązkowo, ferran do bazy, Eric też dziś niewidoczny
0
Obudźmy się bo bedzie źle
0
O ile zakład że real wcisnie z karnego w 98 minucie?
0
Cholera ten rzeźnik zaraz wejdzie
0
Moriba co asyste dał
0
Ależ Olmo go pokrył
0
To jest niesamowite, po prostu niesamowite
1
Co tu sie dzieje XD
0
@VeB 1899 Bez Inigo to nie działa, poza tym gramy jak dzieci we mgle
1
Co się kurwa dzieje z obroną?
0
Mam dziwne przeczucie że coś sie odwali w tym meczu
0
Wiecej szczęścia niż rozumu
1
Balde jakoś zapieprza jak mu się zachce do ataku ruszyć ale przysprintować do końca piłkę spróbować wywalić to woli sobie truchtac i patrzeć
2
Gdzie kurwa jest obrona w tym meczu?