0

Ronny wchodzi dawaj byku ratuj

6

Nie no to jest kurwa kryminał a nie mecz

0

Poza Ericem dziś nie mamy obrony

0

Coś bardzo złego sie dzieje w obronie i nie mówię tu o wysokiej obronie tylko o tym że Kounde ktory był rok rok temu w top 3 PO na świecie zaliczył mega zjazd, to samo Cubarsi tragedia, Balde też zjazd, jedynie Eric i czasami Maldini poziom trzymają

0

Cubarsi ze swoją miną "Nie wiem co sie dzieje" jeszcze te wlosy jakby z łagru wyszedł, ja pierdole

1

Brawo Rashhh vamosss teraz jeszcze jedna

0

Dobra my tego meczu chyba nie możemy wygrac, odgórnie tak ustalone

0

Jak on to kurwa obronił

0

Jest karny, brawo lamine

0

Czekajcie bo karny zaraz

0

Dobra ja wszytsko rozumiem ale kurwa takiego spalonego to ja w całym swoim zyciu nie widziałem, tam jest milimetr, albo mniej, ale nas ojebali

4

O kurwa ale spalony hahahahha xd

1

Jakie Ferran to drewno to ja nie mogę

2

Doczekamy sie powtórki po golu Lamina? Czy już zapominamy o temacie i gramy dalej?

0

Nie ma tam chuja o nie uznaniu tego gola, ale jak zawsze coś sie wykombinuje

0

Nie ma mowy ze tam spalony jest

0

Ferminator pięknie zasadził

5

Ale Olise to jest bestia dziś znowu gol i 3 asysty, chlop ma w bundeslidze w tym sezonie: 18 meczów 10 goli i 13 asyst, w UCL ma 6 meczów 1 gol i 5 asyst, ale kot

4

Pdf strzela hahahha

6

United co ma 3 gole nie zaliczone XD to City to jakiś zart

2

United na 3-0 deklasacja

1

Bramkarz wygladal jakby chcial sie rzucic minute przed strzałem

0

On sie wypierdolił przed faulem

1

Penalti a favor del Real Madrid

1

United na 2-0 Vamoss

1

Jak City dziś przegra a Arsenal wygra z Nottingham to Arsenal odskoczy city na 9 punktów

1

@ACRAB95 0 celnych strzelów, grają piach

4

Czułameni nie zagra w najbliższym meczu Ligowym przez żółte kartki, następny mecz grają wyjazd z Villarealem

6

Ale City to jest ściek ostatnio

0

Ale się wyłozył, brawo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?