SiempreCule10
Dołączył/a: marzec 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja pierdolę jak oni tego kounde objeżdżają
0
Balde ładnie dał
2
Z tym że nasza gra jest żałosna to wyjątkowo się z Leszkiem zgodzę
0
W końcu mamy zajebistego bramkarza
0
Joan Garcia nam dupe dziś ratuje
0
Boże balde co ty robisz
0
Araujo na atak mam nadzieję
0
Ależ krycie dziś jest fenomenalne
4
Hansi zmień ferrana proszę cię
1
Jak oni to kurwa wasza zajebana mać nawet nie sprawdzili, spalony był na początku akcji
0
Spalony był jak dla mnie
0
Ja pierdole jak to przeszło
0
Roony nie wierzę
0
Vamosss cubarsi
1
Oj będą ciężary w lidze
0
@RAFI9 już raz 3 punkty z Girona nam dał, dziś powtórka oby
0
Ale by się nam napadzior przydał z prawidłowego zdarzenia za ferrana i lewego ale w pierwszej kolejności obrońcę trzeba i to na już
0
@Filipem też tego nie rozumiem, karny to powinien być mocny i nie do obrony a nie takie balety przed uderzeniem
1
Szczere mówiąc dla mnie jest dziwne dawanie karne 18latkowi, powinien Rapha walić, bo laminie od razu było widać że nie trafi, psycha chyba siadła po meczu ostatnim
0
Na jakiego chuja oni mu dają karne, niech strzela ten co najlepiej umie a nie ten co ma ego najwyższe
3
Co ten Ołłowski pierdoli
0
@fLou 22.02.2026 ma przewidywany powrót więc na Levante prawdopodobnie jeśli wszystko będzie ok
0
Eryczek trochę spadek formy ostatnio
0
Coś niedobrego się z barca dzieje ostatnio, nie tylko od meczu z Atletico, niestety ale obrona nie dojeżdża, najgorsze jest to że pomoc też leży ostatnio, no Pedri no party
0
Powalone to jest że oni mają tyle karnych, były prawidłowe co prawda ale samo to jakiego farta trzeba mieć żeby prawie w każdym meczu karnego mieć
1
@Filipem i że młody pajac czerwonej nie zobaczył
3
Ale wydrukowali
0
Fajnie że Simeone sprawdził ja blade na prostej nodze się wjebal w piszczel
2
To niezły spalony XDDDDD
0
Skandal jebany wal