0

Ja pierdolę jak oni tego kounde objeżdżają

0

Balde ładnie dał

2

Z tym że nasza gra jest żałosna to wyjątkowo się z Leszkiem zgodzę

0

W końcu mamy zajebistego bramkarza

0

Joan Garcia nam dupe dziś ratuje

0

Boże balde co ty robisz

0

Araujo na atak mam nadzieję

0

Ależ krycie dziś jest fenomenalne

4

Hansi zmień ferrana proszę cię

1

Jak oni to kurwa wasza zajebana mać nawet nie sprawdzili, spalony był na początku akcji

0

Spalony był jak dla mnie

0

Ja pierdole jak to przeszło

0

Roony nie wierzę

0

Vamosss cubarsi

1

Oj będą ciężary w lidze

0

@RAFI9 już raz 3 punkty z Girona nam dał, dziś powtórka oby

0

Ale by się nam napadzior przydał z prawidłowego zdarzenia za ferrana i lewego ale w pierwszej kolejności obrońcę trzeba i to na już

0

@Filipem też tego nie rozumiem, karny to powinien być mocny i nie do obrony a nie takie balety przed uderzeniem

1

Szczere mówiąc dla mnie jest dziwne dawanie karne 18latkowi, powinien Rapha walić, bo laminie od razu było widać że nie trafi, psycha chyba siadła po meczu ostatnim

0

Na jakiego chuja oni mu dają karne, niech strzela ten co najlepiej umie a nie ten co ma ego najwyższe

3

Co ten Ołłowski pierdoli

0

@fLou 22.02.2026 ma przewidywany powrót więc na Levante prawdopodobnie jeśli wszystko będzie ok

0

Eryczek trochę spadek formy ostatnio

0

Coś niedobrego się z barca dzieje ostatnio, nie tylko od meczu z Atletico, niestety ale obrona nie dojeżdża, najgorsze jest to że pomoc też leży ostatnio, no Pedri no party

0

Powalone to jest że oni mają tyle karnych, były prawidłowe co prawda ale samo to jakiego farta trzeba mieć żeby prawie w każdym meczu karnego mieć

1

@Filipem i że młody pajac czerwonej nie zobaczył

3

Ale wydrukowali

0

Fajnie że Simeone sprawdził ja blade na prostej nodze się wjebal w piszczel

2

To niezły spalony XDDDDD

0

Skandal jebany wal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?