1

@Janiama blisko byłem.

0

Na tweeterze jakiś gość stawił 5 złoty, że gola strzelą Watkins, Van dijk i NUNEZ. Gdyby nie urugwajczyk miałby ponad 400 złoty za to xD

2

@tristan87 Stanowskiego też fajna

5

Prawie 200 tysięcy osób zagłosowało, aby powtórzyć mecz z Argentyną xD Tak samo było ze Szwajcarią 1,5 roku temu.

0

Przełączam na Wardege, tych 2 typów po prawej nie da się słuchać.

2

@VegetaPolska spodziewali się, że przedłużą xD

0

@tristan87 talent ma do tego xD

0

@Khajio czemu toksyczny?

1

Moim zdaniem Ferran

0

@martin3131 piłka klubowa różni się od reprezentacyjnej np. z dobrej strony pokazały się na tym turnieju zawodnicy Man Utd oraz Atletico, a z słabej Bayernu.

3

Alvarito Morales-Messi has only one World Cup, and they say he is the best in history. Pelé laughs, Pelé has three WCs. Messi is a failure because he has only one WC... Cristiano Ronaldo is still the best, he won a EURO which is more difficult than the WC and has more UCL.

1

@Azi na kotki głosować

1

@don'T.R.I.P.e no właśnie...

6

Michniewicz to chyba najbardziej pechowy człowiek na świecie. Wszędzie gdzie się zjawi, pojawia się syf. W dodatku tyle ludzi i dziennikarzy uwzięło się na nim(po za wspaniałym Stanwoskim), biedny.

0

@El dominatore aaa to przepraszam, ale nie powiem jaki dokładny wynik był.

3

Polecam najnowszy odcinek Kanału Sportowego, żeby zobaczyć jaka euforia była Argentyńczyków.

0

@El dominatore na jakim momencie teraz jesteś? Bo, ja już po Arabii, powątpiewam czy taka Argentyna jest w stanie wyjść z grupy.

6

@Przemek2323 ze łzami pewnie pisane, trochę smutne.

4

@Przemek2323 też to widziałem xD

2

Teraz zauważyłem, że przed ręką Montiela jakiś Francuz dotknął piłkę ręką, więc powinien być wolny dla Argentyny.

1

@draxidox Ciekawe czy Michniewicz przeprosi.

2

@barcelonaLM niby tak, ale Atletico jest po za pucharami Europejskimi w tym momencie.

0

@karol97 z powodu urazu jedna dodatkowa

0

@AlexDark00 taki argument pewnie sobie ten dziennik wymyślił.

0

@KlonaZepan a jak myślisz. Widać chyba, że nie.

0

@Azi jeszcze głupszy powód

1

@Tomek_TF Argentyna nie przegrała rzutów karnych z nim, nawet na Copa America uratował Argentynę. Był to mecz z Kolumbią, on to rozgrywa po swojemu po przez prowokowanie.

1

@Sysia11 jeszcze Lewy do nas dołączył

2

@Emhyr ja się właśnie dziwię, że tyle narzekania. Jak na standardy, nie było tak źle.

6

@Janiama ja w tamtym momencie, pomyślałem że tylko karne uratują Argentynę. Nawet po golu Messiego czułem, że wyrównają Zależało to od Enigo Martineza, widać zmianę w psychice Argentyńczyków w czasie dogrywki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?