Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama blisko byłem.
0
Na tweeterze jakiś gość stawił 5 złoty, że gola strzelą Watkins, Van dijk i NUNEZ. Gdyby nie urugwajczyk miałby ponad 400 złoty za to xD
2
@tristan87 Stanowskiego też fajna
5
Prawie 200 tysięcy osób zagłosowało, aby powtórzyć mecz z Argentyną xD Tak samo było ze Szwajcarią 1,5 roku temu.
0
Przełączam na Wardege, tych 2 typów po prawej nie da się słuchać.
2
@VegetaPolska spodziewali się, że przedłużą xD
0
@tristan87 talent ma do tego xD
0
@Khajio czemu toksyczny?
1
Moim zdaniem Ferran
0
@martin3131 piłka klubowa różni się od reprezentacyjnej np. z dobrej strony pokazały się na tym turnieju zawodnicy Man Utd oraz Atletico, a z słabej Bayernu.
3
Alvarito Morales-Messi has only one World Cup, and they say he is the best in history. Pelé laughs, Pelé has three WCs. Messi is a failure because he has only one WC... Cristiano Ronaldo is still the best, he won a EURO which is more difficult than the WC and has more UCL.
1
@Azi na kotki głosować
1
@don'T.R.I.P.e no właśnie...
6
Michniewicz to chyba najbardziej pechowy człowiek na świecie. Wszędzie gdzie się zjawi, pojawia się syf. W dodatku tyle ludzi i dziennikarzy uwzięło się na nim(po za wspaniałym Stanwoskim), biedny.
0
@El dominatore aaa to przepraszam, ale nie powiem jaki dokładny wynik był.
3
Polecam najnowszy odcinek Kanału Sportowego, żeby zobaczyć jaka euforia była Argentyńczyków.
0
@El dominatore na jakim momencie teraz jesteś? Bo, ja już po Arabii, powątpiewam czy taka Argentyna jest w stanie wyjść z grupy.
6
@Przemek2323 ze łzami pewnie pisane, trochę smutne.
4
@Przemek2323 też to widziałem xD
2
Teraz zauważyłem, że przed ręką Montiela jakiś Francuz dotknął piłkę ręką, więc powinien być wolny dla Argentyny.
1
@draxidox Ciekawe czy Michniewicz przeprosi.
2
@barcelonaLM niby tak, ale Atletico jest po za pucharami Europejskimi w tym momencie.
0
@karol97 z powodu urazu jedna dodatkowa
0
@AlexDark00 taki argument pewnie sobie ten dziennik wymyślił.
0
@KlonaZepan a jak myślisz. Widać chyba, że nie.
0
@Azi jeszcze głupszy powód
1
@Tomek_TF Argentyna nie przegrała rzutów karnych z nim, nawet na Copa America uratował Argentynę. Był to mecz z Kolumbią, on to rozgrywa po swojemu po przez prowokowanie.
1
@Sysia11 jeszcze Lewy do nas dołączył
2
@Emhyr ja się właśnie dziwię, że tyle narzekania. Jak na standardy, nie było tak źle.
6
@Janiama ja w tamtym momencie, pomyślałem że tylko karne uratują Argentynę. Nawet po golu Messiego czułem, że wyrównają Zależało to od Enigo Martineza, widać zmianę w psychice Argentyńczyków w czasie dogrywki.