0

@kiper09 a przypadkiem nie jest tak, że może to się tak skończyć? Ten deal Pjanic-Arthur był podejrzany.

4

Nie jest najlepiej, ale mogło być zdecydowanie gorzej. Grunt, że mecz na Camp Nou.

0

@Worny może Barbera też, bo na 9 tylko Fati

0

@Sulimo jak DC, to polecam nowego Batmana.

0

@Emhyr a dobra, to tak.

2

@Emhyr czysta*
bo z Victoria udało się 5:1

1

@Recha_0684 właśnie nie może, bo pauzuje.

1

Fati odzyskuje ten swój luz, oby udało się formę taką utrzymać. Teraz będzie miał okazję na dwa mecze z rzędu, bo na 9 w pierwszej kadrze nie ma nikogo, oprócz Ansu.

29

1 czysta manita Xaviego

1

@Emhyr miałeś rację

0

@Emhyr Llorente, Carvalho lub Guillamon jak dla mnie

3

@Emhyr ten ostatni karny XD

0

Canales nie strzela

13

Oby Atletico nie załapało się na LM w tym sezonie. Trzymam kciuki za Sociedad, Villarreal czy Betis

0

Jorge Calabres-"Real Madrid didn't lose against Barça. Real Madrid don't lose, they just stop winning... That mentality makes the difference."
XD

8

@DaPidejpi obustronny walkower w takim razie

0

@barcelonaLM w płaczu to chyba było pisane

0

@kamiVeB właśnie dobrej nie mam, dlatego się tutaj pytam o opinię

3

A ta bramka realu nie powinna być anulowana? Nacho chyba był na spalonym i zasłaniał Ter Stegenowi Karima

0

@Sau_Ron wiem, idealnie nie jest. Jednak jak czytam Xavi out to...

0

@mekston faktycznie usuwam. Coś źle popatrzyłem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@Pawel13sz no wiem, ale moim zdaniem powinniśmy bardziej doceniać. Praktycznie po każdym meczu było jakieś narzekanie tutaj.

19

Barcelona pokonała większość topowych drużyn z La Liga już w tym sezonie
-Real- dzisiaj
-Atletico na wyjeździe tydzień temu
-Sevilla na wyjeździe 3:0
-Bilbao 4:0
-Real Sociedad na wyjeździe 4:1
-Villarreal 3:0
-Valencia na wyjeździe 1:0
*Osasuna na wyjeździe 2:1(naciągane, ale jednak mają 7 miejsce)
*Betis w karnych
Czemu tak mało doceniamy to?

4

Dziś albo wczoraj przeczytałem tutaj, że Balde to drugi Semedo. Dalej ten ktoś tak uważa?

44

To był najlepszy mecz Gaviego w karierze.

0

W ogóle dziś obstawiłem (tak dla siebie) 3:0-Blisko było

0

@Kiok342 w La Liga skończyło by się bankructwem.

1

Mudryk za 100 mln...

3

Brawo, brawo potrzeba więcej takich romantyków. Ja wierzę, że on i UEFA chcą uratować piłkę nożną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?