Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kiper09 a przypadkiem nie jest tak, że może to się tak skończyć? Ten deal Pjanic-Arthur był podejrzany.
4
Nie jest najlepiej, ale mogło być zdecydowanie gorzej. Grunt, że mecz na Camp Nou.
0
@Worny może Barbera też, bo na 9 tylko Fati
0
@Sulimo jak DC, to polecam nowego Batmana.
0
@Emhyr a dobra, to tak.
2
@Emhyr czysta*
bo z Victoria udało się 5:1
1
@Recha_0684 właśnie nie może, bo pauzuje.
1
Fati odzyskuje ten swój luz, oby udało się formę taką utrzymać. Teraz będzie miał okazję na dwa mecze z rzędu, bo na 9 w pierwszej kadrze nie ma nikogo, oprócz Ansu.
29
1 czysta manita Xaviego
1
@Emhyr miałeś rację
0
@Emhyr Llorente, Carvalho lub Guillamon jak dla mnie
3
@Emhyr ten ostatni karny XD
0
Canales nie strzela
13
Oby Atletico nie załapało się na LM w tym sezonie. Trzymam kciuki za Sociedad, Villarreal czy Betis
0
Jorge Calabres-"Real Madrid didn't lose against Barça. Real Madrid don't lose, they just stop winning... That mentality makes the difference."
XD
8
@DaPidejpi obustronny walkower w takim razie
0
@barcelonaLM w płaczu to chyba było pisane
0
@kamiVeB właśnie dobrej nie mam, dlatego się tutaj pytam o opinię
3
A ta bramka realu nie powinna być anulowana? Nacho chyba był na spalonym i zasłaniał Ter Stegenowi Karima
0
@Sau_Ron wiem, idealnie nie jest. Jednak jak czytam Xavi out to...
0
@mekston faktycznie usuwam. Coś źle popatrzyłem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@Pawel13sz no wiem, ale moim zdaniem powinniśmy bardziej doceniać. Praktycznie po każdym meczu było jakieś narzekanie tutaj.
19
Barcelona pokonała większość topowych drużyn z La Liga już w tym sezonie
-Real- dzisiaj
-Atletico na wyjeździe tydzień temu
-Sevilla na wyjeździe 3:0
-Bilbao 4:0
-Real Sociedad na wyjeździe 4:1
-Villarreal 3:0
-Valencia na wyjeździe 1:0
*Osasuna na wyjeździe 2:1(naciągane, ale jednak mają 7 miejsce)
*Betis w karnych
Czemu tak mało doceniamy to?
4
Dziś albo wczoraj przeczytałem tutaj, że Balde to drugi Semedo. Dalej ten ktoś tak uważa?
44
To był najlepszy mecz Gaviego w karierze.
0
W ogóle dziś obstawiłem (tak dla siebie) 3:0-Blisko było
0
@Kiok342 w La Liga skończyło by się bankructwem.
1
Mudryk za 100 mln...
3
Brawo, brawo potrzeba więcej takich romantyków. Ja wierzę, że on i UEFA chcą uratować piłkę nożną.