1

@LaRoja Nie jest nic złego jak tańczy, ale jak celebruje tak bramkę na stadionie Atletico to sam się prosi o kłopoty. Oczywiście może tańczyć nawet na tym stadionie, jednak powinien pomyśleć czy się mu to opłaca.

0

@Vernon_Roche on wczoraj to samo mówił.

2

@smokaty albo może Rodrygo, który dziwnym trafem nie jest faulowany.

19

Nie rozumiem jak można robić jakąś aferę, bo Vinicius jest faulowany. Niektórzy obrońcy brazylijczyka nie widzą ŻADNEJ winy Viniciusa. Są też tacy co zabraniają prowokować piłkarza Realu, ale już Vinicius może-wczoraj powinien mieć czerwoną kartkę za dyskusje, ale to już przemilczane.

0

Kto to jest ten Rafał Muniak? Bo tam takie dziwne rzeczy znajduję na jego Twitterze.

12

@Pawel13sz ciężko będzie, jeszcze przy grze na 3 frontach.

2

@Gwyn ojj wiesz o co chodzi.

1

Reakcje na 2 pierwsze bramki Footrolla to złoto xD

0

@Volk to jest smutne. Na tej stronie jest kilka takich osób co czekają na ten jeden błąd.

5

@xDoMinO26x Raphinha

5

@Kondziubarca gdzie on to powiedział?
To na TT napisał-Jeśli taki mecz nie będzie przełomem dla Raphinhii i Kessiego, tzn. że taki przełom już nie nastąpi. Świetny mecz. Pokaz siły. Przejście na ten system z czwórką środkowych pomocników to na razie czyste złoto.

9

W tym momencie mamy więcej punktów przewagi nad Realem niż bramek straconych.

1

@Bezhistorii Niby tak, ale jednak mają słabą formę.

2

@Bezhistorii Ostatnio Villarreal ma słabą formę, przegrali 3:1 z Elche. Było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie tej drużyny. Tydzień temu z Rayo u siebie też przegrali.

1

@Kengo
-8 minut doliczył, a im mało?
-Vinicius miał tylko zółtą kartkę
-faule to na korzyść Realu chyba, Mallorca 2 razy więcej miała, czy słuszne nie mnie to oceniać

0

@Kengo JESZCZE takiego Pedri gola nie ma w tym sezonie np. w tamtym sezonie to był gol z Sevilla czy Galata, ale miejmy nadzieję, że strzeli. Najładniejszy to chyba gol przeciwko Osasunie, ale dokładnie nie pamiętam. A co do Lewego, ja akurat ten gol zapamiętałem, bo w mojej opinii jedna z najlepszych bramek Lewego w Barcelonie :)

0

@Kengo nie no ostatnio zmarnował setkę, kiedy nie podał do Balde w pierwszej połowie przeciwko Realu Betis. Nie znam się na tym xG, więc pewnie masz rację. Dlatego zdziwiłem się stwierdzeniem, że Pedri jeden z bardziej skutecznych.

0

@Kengo Możliwe, ale kojarzę te setki zmarnowane przez Pedriego

0

@Kengo Pedri skuteczny w tym sezonie? Nie powiedziałbym

8

@macio_944 i Superpuchar jeszcze

1

@barcanawieki czyli najlepszym obrońcą jest Pepe, zepsuł sobie Ramos wizerunek w oczach Ronaldo

1

@Worny
1 Ter Stegen
2 Bellerin
3 Christensen(jeżeli cena=jakość)
4 Alonso
5 El Clasico z tego roku
6 Bayern na Camp Nou
7 Forma Ter Stegna i obrony
8 LE

0

Dobra koniec tego, lepiej obejrzeć Batmana Beyond...

0

@Tomo1989 Valencia akurat to daleko od poziomu tych 2 zespołów, walczą o utrzymanie.

0

@AmigoBlancos ok, rozumiem.

0

@AmigoBlancos uważasz, że gol słusznie nie uznany?

0

0

@Kamiloza91 lobik był z Osasuna

0

@Sau_Ron tak, ale wygraliśmy z nimi 3:1 w superpucharze, niedokładnie napisałem, ale chodziło mi o to, że pokonaliśmy przynajmniej raz każdą drużynę z czołówki La Liga.

0

@AmigoBlancos nie doprecyzowałem, chodziło z drużyn z La Liga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?