3

Każdy zespół pokonany z czołówki La Liga w tym sezonie, w następnej połowie sezonu trzeba w końcu wygrać z Rayo.

1

Kurde szkoda Kounde, oby nic to nie zmieniło w jego formie.

0

@Champs_Elysees a kara to za co, za pójście do sądu?

8

@jeyx77x tak

0

@Nano22 Messi-nigdy nie wygrał Ligi Europy

1

Navas w Nottingham Forest!

0

Szkoda mi tego Amrabata, tak się nastawił na transfer.

0

@HypeR Mad Hatter też dobra opcja. Najlepiej to ktoś nowy, bo uniwersum Batmana ma bardzo dużo złoczyńców.

0

@HypeR Akurat w tej sadze nie, ale gdzieś później. Hugo Strange byłby ciekawą opcją, albo Anarky chociaż to odpada, bo Riddler już był, a to byłby podobny motyw.

0

@HypeR ja czekam na Clayface, jeden z najbardziej nie docenianych, a silnych złoczyńców. Jednak kult sów też ciekawy.

1

@John_Doe Nie będzie pewnie :(

1

@DonMatteo901 co tak długo, szkoda. Mimo tego, będę czekać z niecierpliwością.

0

Nic dziwnego, że Xavi walczył o to, żeby Gavi dostał ten legendarny numer.

4

@Ojciec5tkidzieci najlepsza walka z Staśko to ignorowanie jej.

1

@Ojciec5tkidzieci ona o tym wie, właśnie po to robi.

13

@Pawel13sz czy to nie jest jawne działanie na niekorzyść klubu?

4

@MesQueUnClub96 niedługo z nami grają

1

@Tomek_TF 30 nie mógł by mieć, może tylko numer od 1-25

1

@Robert_Kubica mi nie.

0

@Emhyr ja znalazłem też opinię, że Camavinga jest najlepszym lewym obrońcą ligi.

2

@Ojciec5tkidzieci ja wyłączyłem xD

7

Najlepsze jest to, że gol w 19 minucie. I co klaskali Viniciusowi w 20 minucie? xD

0

@ChampionLW na facebooku to akurat poczytasz same mądrości "elity polskich inteligentów".

1

@don'T.R.I.P.e zobaczyłem sobie tamtą sytuację i nie wiem. Faulu nie było, więc wygląda na to, że po prostu sobie nie uznał-brzmi to kuriozalnie. Może coś przeoczyliśmy.

2

@LuQa_ nieźle się pomylili xD

0

W przepisach jest wymóg 3 bramkarzy na mecz puchar króla? Bo jeśli nie, to Xavi nie może wysłać na trybuny Tenasa?

0

Na TVP Sport czytam, że 1 półfinał będzie 7-10 lutego, a drugi mecz 1-3 maja...

23

Mendes w przeciągu około 5 minut :
-Walnął w twarz Pedriego
-Sanki na Lewym
-Nadepnięcie na Busquetsa
Niech się cieszą, że po tym dopiero wyleciał.

1

@Kapitan hawk na razie mają 7 punktów przewagi nad Atletico i Villarrealem, więc nie muszą się martwić

2

@Emhyr Jak dla mnie zdominowany mecz, brakowała skuteczności. Jednak na pewno nie ma tej sytuacji co z Betisem. Po bramce Lewego przestaliśmy atakować, tutaj ciągle stwarzaliśmy sobie sytuacje, ale nie tak jak w pierwszej połowie. Problemy dopiero zaczęły się od około 85 minuty, ale to w mojej opinii nie zakrzywia obrazu całego meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?