0

jak mogli takie coś zrobić z tej akcji?

2

@LewoSkrzydlowy11 Ramos jeszcze

2

Najbardziej mi szkoda sytuacji Balde :(

3

@SkN z ostrożności raczej

1

@FcPortoFan1999 +Haaland+Arsenal+Cała Barca oprócz Alonso+Ronaldo+Vini+Mbapper+Neymar+Messi+Kane

0

@Borry Sevilla też jest 18, Barca 1

0

@4drian0 szkoda braku Erica :(

1

@Janiama 0:3 Ferranx2, Depay

0

@Witekk10 z tego co widziałem to sędziuje jakiś mecz w pucharze króla :p

7

Teraz właśnie odkryłem, że Cabrera, któremu Var usunął czerwoną kartkę, miał już wcześniej żołtą kartkę. Lahoz za te przewinienie nie dał drugiej żółtej xDD Cyrk

9

szkoda braku Chadiego Riada

0

To Tenas niech zagra

0

Borussia może sprzedać Sommera za 5MLN! Może to być opcja dla Bayernu.

0

@Herato tak, bo jednak repka jest ważna

7

Najgorsze jest to, że można tak łatwo komuś zniszczyć życie. Nie wydaję wyroku, ale jeśli kłamie to mam nadzieję na sporą karę dla niej. Oby to nie była prawda.

0

@Rewolucja123 zależy jacy, ale normalnie nie powinien nikt tak ragować, bo to osiemnastolatek.

0

@Kamiloza91 tylko pół roku zostało :)

0

@Kamiloza91 tak myślałem, że 9 minut było za mało. Druga połowa to istny chaos, gdzie nikt nie wiedział o co chodzi, nawet sam Lahoz.

0

@AlwaysBlaugrana jednak? Od zawsze był fatalny.

0

@Worny Jak mawiał pewien wybitny trener "jest jak jest" na La Rambli.

6

Bundesliga: 8
Premier League: 9
Serie A: 18
La Liga: 42
Czerwone kartki w tym sezonie

0

Nawet z Varem sobie Lahoz nie radzi, najgorszy sędzia

1

@Janiama Barcelona 2:0 Lewy, Fati

0

@Mario96w nie doprecyzowałem, moich kotków.

1

Dziś smutny dzień dla kotków

0

@GeneralXavi kto to powiedział?

0

No Carvajalowi poszczęściło się.

1

Faes przekupiony xD

0

@Homeopata8989 bramkarz chyba tylko

1

@Janiama ok, twoja opinia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?