0

@Krzysztof1987 został by.

1

Według Sportu Moukoko marzy o grze dla Barcelony. Jeżeli to prawda, nie możemy tego zepsuć.

1

@Janiama Brazylia 2:1 Chorwacja
Argentyna 2:1 Holandia

3

brakuje piłkarzy Barcelony... Może 1/4 lepiej pójdzie.

1

@Deviler To nie Michniewicz chciał kasę, kasa chciała Michniewicza.

0

@Pawel13sz jeden z największych błędów Pereza, że go wypuścił.

1

Są pozytywy, 8 naszych piłkarzy z Hiszpanii bez kontuzji.

0

@Emhyr Oczywiście jak jego zdaniem należy się premia to niech da, ale ze swoich pieniędzy.

1

@Janiama Hiszpania 2:1 Maroko Fati i Pedri
Portugalia 1:2 Szwajcaria

1

Jak dobrze, że po 2018 roku nie kibicuje już tej reprezentacji. Teraz to już nie muszę się obawiać o to, przejmuje się tylko klubem czyli Barca.

0

Po co tam stał? Kurde, taką bramkę ukradł

0

@kulek22 W takim razie szacunek dla Tite.

0

Pamiętacie jak Mancini się zarzekał, że na Euro zagrają wszyscy? Nie zagrał Meret chyba, Tite wydaje się, że zrobi to.

0

Jaki oni spalony widzieli?

4

Widać, że Raphinha bardzo chce tą bramkę, a Neymar mu chce pomóc

0

Ach ten duet komentatorski. Wolne nie są ich dobrą stroną.

1

@macio_944 tymczasem ja, który ma wywalone i docenia obie ekipy.

0

Kurde, blisko było

3

@Irmscher10 to są ludzie tacy:
1. Jest Lewandowski-wszystko jego wina
2. Nie ma Roberta-kiedyś to było jak Robercik strzelał bramki

1

@stickie jednak Kounde, Dembele i Griezmann swoje robią, gdyby nie oni to by ich tu nie było.

0

Ten turniej sprawił, że znowu polubiłem Brazylię. Na mistrzostwach prezentuje się to tak:
1. Argentyna
2 Hiszpania
3 Holandia
4 Brazylia
5 Francja

0

@mekston Nie ujmuje nic Brazylii, bo podobnie było w fazie pucharowej Copa America 2021. Jako widz oczekiwałem po prostu pięknej Brazylii.

1

@AmigoBlancos szacun tutaj dla Modricia i jego kolegów.

0

Zabrał asystę Raphinhy

0

@mekston wiem, ale oczekiwałem dobrego widowiska, a było nudno.

1

@Kapitan hawk asystę miał przecież.

0

W fazie grupowej Brazylia grała nudno, no może oprócz Serbii. Niech dziś dadzą nam takie widowiska przez cały mecz.

0

@AmigoBlancos jedyny minus to ten Vinicius. W sensie dla mnie, bo gra dobrze.

0

@Azrik na Livescore zaliczyli Neymarowi.

0

Brakuje asysty lub gola Raphinhy jeszcze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?