Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzysztof1987 został by.
1
Według Sportu Moukoko marzy o grze dla Barcelony. Jeżeli to prawda, nie możemy tego zepsuć.
1
@Janiama Brazylia 2:1 Chorwacja
Argentyna 2:1 Holandia
3
brakuje piłkarzy Barcelony... Może 1/4 lepiej pójdzie.
1
@Deviler To nie Michniewicz chciał kasę, kasa chciała Michniewicza.
0
@Pawel13sz jeden z największych błędów Pereza, że go wypuścił.
1
Są pozytywy, 8 naszych piłkarzy z Hiszpanii bez kontuzji.
0
@Emhyr Oczywiście jak jego zdaniem należy się premia to niech da, ale ze swoich pieniędzy.
1
@Janiama Hiszpania 2:1 Maroko Fati i Pedri
Portugalia 1:2 Szwajcaria
1
Jak dobrze, że po 2018 roku nie kibicuje już tej reprezentacji. Teraz to już nie muszę się obawiać o to, przejmuje się tylko klubem czyli Barca.
0
Po co tam stał? Kurde, taką bramkę ukradł
0
@kulek22 W takim razie szacunek dla Tite.
0
Pamiętacie jak Mancini się zarzekał, że na Euro zagrają wszyscy? Nie zagrał Meret chyba, Tite wydaje się, że zrobi to.
0
Jaki oni spalony widzieli?
4
Widać, że Raphinha bardzo chce tą bramkę, a Neymar mu chce pomóc
0
Ach ten duet komentatorski. Wolne nie są ich dobrą stroną.
1
@macio_944 tymczasem ja, który ma wywalone i docenia obie ekipy.
0
Kurde, blisko było
3
@Irmscher10 to są ludzie tacy:
1. Jest Lewandowski-wszystko jego wina
2. Nie ma Roberta-kiedyś to było jak Robercik strzelał bramki
1
@stickie jednak Kounde, Dembele i Griezmann swoje robią, gdyby nie oni to by ich tu nie było.
0
Ten turniej sprawił, że znowu polubiłem Brazylię. Na mistrzostwach prezentuje się to tak:
1. Argentyna
2 Hiszpania
3 Holandia
4 Brazylia
5 Francja
0
@mekston Nie ujmuje nic Brazylii, bo podobnie było w fazie pucharowej Copa America 2021. Jako widz oczekiwałem po prostu pięknej Brazylii.
1
@AmigoBlancos szacun tutaj dla Modricia i jego kolegów.
0
Zabrał asystę Raphinhy
0
@mekston wiem, ale oczekiwałem dobrego widowiska, a było nudno.
1
@Kapitan hawk asystę miał przecież.
0
W fazie grupowej Brazylia grała nudno, no może oprócz Serbii. Niech dziś dadzą nam takie widowiska przez cały mecz.
0
@AmigoBlancos jedyny minus to ten Vinicius. W sensie dla mnie, bo gra dobrze.
0
@Azrik na Livescore zaliczyli Neymarowi.
0
Brakuje asysty lub gola Raphinhy jeszcze.