Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Khajio Ter Stegen z ławki też.
0
Japonia zmorą dla typerów.
8
Brawo Flick, pomijaj dalej Ter Stegna, Neuer stracił 5 bramek.
0
@DonMatteo901 4 chyba
0
@Janiama
Kanada 1:1 Maroko
Chorwacja 1:1 Belgia
Hiszpania 3:0 Japonia
Niemcu 2:0 Kostaryka
4
Takie coś na Twitterze znalazłem, Polska w fazie grupowej:
-najmniej sytuacji bramkowej
-najmniej sytuacji z gry
-najmniej kontaktu z piłką
-najmniej strzałów oddanych i celnych
-Polska przyjęła najwięcej celnych strzałów
1
Ja typuje jak Mundo tylko:
Alba->Balde
Morata->Fati
0
@kuz uwielbiam jego komentarz, jedynie co mi przeszkadza to czasem ma spóźnioną reakcję.
0
@kuz napiszesz dokładnie jak powiedział, bo zapomniałem. Też mi się spodobało.
0
@GeneralXavi tutaj chyba też jakieś emocje były.
0
@FCB24 Dania czarny koń? Była faworytem do wyjścia z grupy.
0
@shaun poczekaj, bo VAR
0
A Dania nie miała być pierwsza, a Francja druga lub trzecia?
0
Griezmann z golem!
0
Już wiem skąd kojarzę ten głos(Kwiatkowskiego). Przypadkiem nie komentował meczu Barcelona Sevilla 3:0 w pucharze Hiszpanii?
0
Biedny Andreas, robił co mógł by dostać się do 1/8
1
Ciekawe są takie nastroje wśród niektórych ludzi.
Polska remisuje z Meksykiem-szukanie gorszej drużyny od Polski
Polska wygrywa z Arabią-zastanawianie się na jakich rywali Polska może trafić w 1/4 lub 1/2 finału
0
@dniel szkoda, że nie ma takiej możliwości.
0
O kurde co się dzieje.
0
Czyli teraz wychodzi Tunezja chyba?
0
Christensen TOP
1
@Janiama
Dania 2:1 Australia
Francja 2:0 Tunezja
Polska 0:2 Argentyna
Arabia 1:0 Meksyk
0
@Rudy432 Australia 1:2 Dania
Tunezja 0:2 Francja
Arabia 1:0 Meksyk
Argentyna 2:0 Polska
Może jeszcze pozmieniam.
0
@Barca1992 a nieuznany gol USA?
0
2 wyniki dziś udało się wytypować.
0
Uwielbiam takie gole jak ten przed chwilą. Jak mogli tego nie uznać?
3
ładny gol, szkoda że nie uznany.
0
ojj chyba nie uda się utrzymać takiego wyniku.
0
@Emhyr można na 2 ekrany oglądać jak dylemat masz.
0
Frenkie!!!!!!