Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kodi77 bo podał do strzelca bramki. Gaviemu w końcu nie zaliczyli?
Edit. Teraz zauważyłem, że ci chodzi i pierwszą bramkę. Gdzie to zaliczyli?
1
@maroon i całego mundialu
1
Kurde Soler teraz ty.
1
Pomyśleć, że stawiałem 1:0 po golu Fatiego. Dobrze, że nie w bukmacherce jakieś.
1
@Lionel_Messi10 ok, na livescore nie ma :(
1
@HighestInTheRoom i właśnie dlatego ocenia się powołania po fakcie a nie przed pierwszym meczem.
1
Nie zaliczyli asysty Gaviemu?
0
A jak Nitro psioczył, po co Alba po co Asensio po co Busquets.
0
1-szy mecz w wykonaniu 18 latka na mundialu i cyl gol i asysta.
2
Brawo Balde, brawo Gavi!
Piękna Hiszpania!
0
@626 i gol na wagę zwycięstwa.
3
Czyli na Niemcy szykowany Ansu
8
A potem dziwne, że Pedri nie ma asyst, 3 już mu okradli.
1
Każdy z piłkarzy Barcelony w tym meczu pokazuje się dobrze.
0
1-szy piłkarz Barcelony z golem na tym mundialem.
0
Alba asysta a Busi ładnie zagrał do lewego obroncy
1
Dobre wejście w mecz Pedriego i Gaviego.
1
Dawać Japonia, wytrzymajcie!
1
@Rust_Cohle black friday bardziej
0
@PatrychoO 2018 to gol Nianga xD
0
@kuz no tak, ale 1,5 roku temu byli mistrzami, a Polska ostatnio miała sukces(1/4 finału) 6 lat temu, ale w tym roku masz rację. Czy przez ostatnie 6 lat jest jakaś drużyna, która nie wykorzystywała swojego potencjału tak jak to robi Polska lub gorzej?
1
@Comfortable_ Dzięki, nawet nie zauważyłem, już nie oglądam.
0
@kuz Ok, mi chodziło o okres po 2016 roku.
0
@kuz mistrz Europy?
0
Frenkie asysta
Depay w miare dobre wejście
Christensen bardzo dobry mecz
Dembele teraz asysta
tylko Lewy tu się kontrastuje
1
@Rust_Cohle Nitro zwyzywał Boxdela i Zwykłego ostro, Boxdel mu odpowiada w podobny sposób. Afera poszła o to, że Zwykły Kibic dostał piłką w głowę od Nitra podczas Move. Zobacz sobie filmik trwający około 7 minut Coach Życia, on to posklejał.
0
Kurde co tam się odwaliło między Boxdelem, a Nitro, nawet Zwykły Kibic uczestniczy w tej aferze.
13
@Sulimo Czy jest jakaś reprezentacja, która ma taką kadrę jak Polska i gra gorzej? Chodzi mi o potencjał jaki marnujemy, jesteśmy w tym chyba najlepsi.
1
Prawie jak Messi.
2
Teletubiś na trybunach