0

@kodi77 bo podał do strzelca bramki. Gaviemu w końcu nie zaliczyli?
Edit. Teraz zauważyłem, że ci chodzi i pierwszą bramkę. Gdzie to zaliczyli?

1

@maroon i całego mundialu

1

Kurde Soler teraz ty.

1

Pomyśleć, że stawiałem 1:0 po golu Fatiego. Dobrze, że nie w bukmacherce jakieś.

1

@Lionel_Messi10 ok, na livescore nie ma :(

1

@HighestInTheRoom i właśnie dlatego ocenia się powołania po fakcie a nie przed pierwszym meczem.

1

Nie zaliczyli asysty Gaviemu?

0

A jak Nitro psioczył, po co Alba po co Asensio po co Busquets.

0

1-szy mecz w wykonaniu 18 latka na mundialu i cyl gol i asysta.

2

Brawo Balde, brawo Gavi!
Piękna Hiszpania!

0

@626 i gol na wagę zwycięstwa.

3

Czyli na Niemcy szykowany Ansu

8

A potem dziwne, że Pedri nie ma asyst, 3 już mu okradli.

1

Każdy z piłkarzy Barcelony w tym meczu pokazuje się dobrze.

0

1-szy piłkarz Barcelony z golem na tym mundialem.

0

Alba asysta a Busi ładnie zagrał do lewego obroncy

1

Dobre wejście w mecz Pedriego i Gaviego.

1

Dawać Japonia, wytrzymajcie!

1

@Rust_Cohle black friday bardziej

0

@PatrychoO 2018 to gol Nianga xD

0

@kuz no tak, ale 1,5 roku temu byli mistrzami, a Polska ostatnio miała sukces(1/4 finału) 6 lat temu, ale w tym roku masz rację. Czy przez ostatnie 6 lat jest jakaś drużyna, która nie wykorzystywała swojego potencjału tak jak to robi Polska lub gorzej?

1

@Comfortable_ Dzięki, nawet nie zauważyłem, już nie oglądam.

0

@kuz Ok, mi chodziło o okres po 2016 roku.

0

@kuz mistrz Europy?

0

Frenkie asysta
Depay w miare dobre wejście
Christensen bardzo dobry mecz
Dembele teraz asysta
tylko Lewy tu się kontrastuje

1

@Rust_Cohle Nitro zwyzywał Boxdela i Zwykłego ostro, Boxdel mu odpowiada w podobny sposób. Afera poszła o to, że Zwykły Kibic dostał piłką w głowę od Nitra podczas Move. Zobacz sobie filmik trwający około 7 minut Coach Życia, on to posklejał.

0

Kurde co tam się odwaliło między Boxdelem, a Nitro, nawet Zwykły Kibic uczestniczy w tej aferze.

13

@Sulimo Czy jest jakaś reprezentacja, która ma taką kadrę jak Polska i gra gorzej? Chodzi mi o potencjał jaki marnujemy, jesteśmy w tym chyba najlepsi.

1

Prawie jak Messi.

2

Teletubiś na trybunach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?