Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart Rennes, Nantes
2
@kiper09 nie lekceważ Porto. Benfica też miała być łatwa do ogrania.
0
@KrwawiaceoczyVEB Pewnie zagra Eric i Christensen albo ewentualnie Alonso. W ostateczności wejdzie Pique.
0
@Nano22 niby tak, ale on z Lahozem najgorzej mi się kojarzą.
1
@Ojciec5tkidzieci Napoli akurat w tym momencie jest w bardzo dobrej formie. Po wynikach możemy wnioskować TOP3 lub TOP5 w Europie. Również liga włoska odczuje najmniejsze skutki mundialu, szczególnie Napoli. Wiadomo, że tak jak w każdym sezonie będzie zniżka formy na wiosnę. Tylko pytanie, czy aż taka?
2
@Cvzx na własne życzenie, mogli na Club Brugge.
0
@KrwawiaceoczyVEB o nie, tylko nie on.
0
@Ojciec5tkidzieci jeszcze Eintracht Napoli
0
@Davvd jakiś klub francuski, bo ostatnio z tego kraju tylko z PSG gramy.
0
@MESSIah16 Prawda, nie oglądam.
1
@damianex10 do czasu, bo o 13 zacznie się u nas
0
Man City
Benfica
Liverpool
Milan
Napoli
Chelsea
Porto
PSG
Moje typowanie(ewentualnie BVB i Bayern)
0
Dawaj Pasut! Musisz wygrać!
0
@Mixtape z oficjalnych
0
W końcu 2:0. Kiedy ostatnio takim wynikiem wygraliśmy?
0
Ehh Laboga i Orłowski...
2
@Gaucho Gavi ostatnio grał cały mecz z Victoria.
19
@Compadre Ja mam nadzieję, że Pique go wykona.
1
@pero1983 widocznie jeszcze nie jest w 100% gotowy.
1
@Janiama 3:0 Lewandowski, Ferran i Pique z karnego
0
@sendesara Rozumiem Ciebie, ale jednak taka jedna plotka może zepsuć jakiemuś piłkarzowi wizerunek. Dziennikarze wymyślający takie plotki pozostają bezkarni i mogą dalej tak robić.
1
@Bzyczekk Teraz wpadłem na pomysł, że może też Kounde. Ale chyba jednak Eric-tak myślę.
0
Czyli 3 po Pique weźmie Eric?
0
@Cule1234 moim zdaniem tak piłkarze powinni reagować na nieprawdziwe informacje. Było by tego zdecydowanie mniej.
0
Ostatnio nie było kolorowo, ale jednak odchodzi Legenda. Wielkie dzięki za te 5 lat Pique (tyle miałem okazję kibicować Barcelonie) . Najbardziej będę pamiętał bramkę z Sevilla w końcówce meczu rewanżowego w Copa del Rey. Jeden z najlepszych obrońców w historii FC Barcelony. Również pomógł klubowi w tym trudnym momencie. Miejmy nadzieję, że zostaniesz godnie pożegnany w meczu sobotnim. Na zawsze w sercu pozostanie u ciebie Barcelona! Gracias Geri!
0
@Transu96 Fajna rzecz.
1
@Sulimo uu(znaki)
0
@Dieselzor jak PSG wygra z Juventusem, a Benfica straci punkty to Juve ostatnie w grupie.
0
@Mow_mi_Douglas Ok, wolałem się upewnić, bo z tego co widziałem był tam jakiś mały rykoszet.
1
Ja już po nim wszystkiego się spodziewam. W końcu porównywał założycieli Superligi do Putina.