0

Zaliczyli wczoraj asystę Raphinhy do Ferrana?

0

Kessie ponoć 6 tygodni...

0

@natanvip jak dobrze, że Ernesto tam nie poszedł.

5

0

@Emhyr musisz w innych mediach

0

Nawet Kroos narzeka na sędziów...

0

@AmigoBlancos A to przypadkiem nie jest źle przetłumaczone?

6

@wasacz o matko faktycznie... Tam pisze jeszcze, że w tej sytuacji z Viniciusem przeciwnik powinien wylecieć, ale z Elche chodziło o ich mecz, gdzie nie uznali 3 bramek Realowi z powodu spalonego.

2

Kurde ten Valverde jeszcze wstawia zdjęcie z przebraniami za postacie z batmana. Jeszcze bardziej Realowi zazdroszczę go.

0

@agaFCB aaa myślałem, że chodzi z obecnego składu.

0

@Herato kto jest tym trzecim oprócz Gaviego i Pedriego?

1

@Grabarz1750 Samo pisanie, że sędziowie ukradli Realowi 3 punkty jest komiczne. Mogli wygrać ten mecz przez resztę czasu. Sędziowie mieli może duży wpływ, ale nie może Real tak się usprawiedliwiać.

5

@Rhaan Nie tylko kibice, oficjalne konto też.

2

@Grabarz1750 Klub, który skarży się na sędziowanie i uważa, że przegrali przez decyzje sędziów się ośmiesza.

7

Naprawdę dwie godziny temu oficjalne konto Realu wrzuciło tweet o sędziowaniu. Kabaret

0

@PatrykBarca w Eleven Chabiniak i Święcicki są. Oni akurat fajnie komentują.

2

@PatrykBarca dziennikarz tygodnika piłka nożna Leszek Orłowski i Piotr Laboga

0

@barcowy1899 dziś czytałem, że Alonso.

1

@Roobo Z Cadizem też chyba komentował, było 4:0, a i tak bez emocji.

0

@Kimirionum Serio jest? Bo, po komentarzu nie widać. Byłem przekonany, że za Realem, co nie zmienia faktu, że jest tragiczny.

1

@Kitek1640 naprawdę Laboga i Orłowski to tragiczny duet.

0

@Kessie eee tam. Chcieli rzucić jakieś wyzwanie Ter Stegenowi, ich piłkarze nie stwarzali zagrożenia to trzeba było pomóc.

0

kolejka niespodzianek- Sevilla, Atletico i Barcelona, bo wygrała 1:0
Laboga...

0

Czy Robert Lewandowski jest "fenomenalnie fenomenalny"?

0

@agaFCB Racja, ale takie są niestety fakty.

1

W ogóle Pedri wczoraj miał asystę drugiego stopnia. Czyli w tym sezonie ma chyba ich już 9, ale 0 z pierwszego stopnia.

1

@Kszysiek7 Arsenal jeszcze.

2

@Aragorn33 Teraz już wiem czemu w niektórych ligach były takie sytuacje.

3

@barcelonaLM Ok, ciekawe nie wiedziałem o tym.

0

@Aragorn33 nie wrócimy na fotel lidera, będzie tyle samo punktów w przypadku porażki, ale Real wygrał bezpośredni mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?