Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaliczyli wczoraj asystę Raphinhy do Ferrana?
0
Kessie ponoć 6 tygodni...
0
@natanvip jak dobrze, że Ernesto tam nie poszedł.
5
@Destroyer_of_Worlds Nie
0
@Emhyr musisz w innych mediach
0
Nawet Kroos narzeka na sędziów...
0
@AmigoBlancos A to przypadkiem nie jest źle przetłumaczone?
6
@wasacz o matko faktycznie... Tam pisze jeszcze, że w tej sytuacji z Viniciusem przeciwnik powinien wylecieć, ale z Elche chodziło o ich mecz, gdzie nie uznali 3 bramek Realowi z powodu spalonego.
2
Kurde ten Valverde jeszcze wstawia zdjęcie z przebraniami za postacie z batmana. Jeszcze bardziej Realowi zazdroszczę go.
0
@agaFCB aaa myślałem, że chodzi z obecnego składu.
0
@Herato kto jest tym trzecim oprócz Gaviego i Pedriego?
1
@Grabarz1750 Samo pisanie, że sędziowie ukradli Realowi 3 punkty jest komiczne. Mogli wygrać ten mecz przez resztę czasu. Sędziowie mieli może duży wpływ, ale nie może Real tak się usprawiedliwiać.
5
@Rhaan Nie tylko kibice, oficjalne konto też.
2
@Grabarz1750 Klub, który skarży się na sędziowanie i uważa, że przegrali przez decyzje sędziów się ośmiesza.
7
Naprawdę dwie godziny temu oficjalne konto Realu wrzuciło tweet o sędziowaniu. Kabaret
0
@PatrykBarca w Eleven Chabiniak i Święcicki są. Oni akurat fajnie komentują.
2
@PatrykBarca dziennikarz tygodnika piłka nożna Leszek Orłowski i Piotr Laboga
0
@barcowy1899 dziś czytałem, że Alonso.
1
@Roobo Z Cadizem też chyba komentował, było 4:0, a i tak bez emocji.
0
@Kimirionum Serio jest? Bo, po komentarzu nie widać. Byłem przekonany, że za Realem, co nie zmienia faktu, że jest tragiczny.
1
@Kitek1640 naprawdę Laboga i Orłowski to tragiczny duet.
0
@Kessie eee tam. Chcieli rzucić jakieś wyzwanie Ter Stegenowi, ich piłkarze nie stwarzali zagrożenia to trzeba było pomóc.
0
kolejka niespodzianek- Sevilla, Atletico i Barcelona, bo wygrała 1:0
Laboga...
0
Czy Robert Lewandowski jest "fenomenalnie fenomenalny"?
0
@agaFCB Racja, ale takie są niestety fakty.
1
W ogóle Pedri wczoraj miał asystę drugiego stopnia. Czyli w tym sezonie ma chyba ich już 9, ale 0 z pierwszego stopnia.
1
@Kszysiek7 Arsenal jeszcze.
2
@Aragorn33 Teraz już wiem czemu w niektórych ligach były takie sytuacje.
3
@barcelonaLM Ok, ciekawe nie wiedziałem o tym.
0
@Aragorn33 nie wrócimy na fotel lidera, będzie tyle samo punktów w przypadku porażki, ale Real wygrał bezpośredni mecz.