0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@arasz1819 Racja! Dziennikarze mają duży wpływ na rozwój sytuacji.

1

@xvcWinterSoldier Ja byłem jedną z tych osób, ale wtedy w ogóle nie śledziłem plotek itp związanych z Barceloną, tylko oglądałem wszystkie mecze.

5

Nie wiem jak wy, ale ja jestem takiego zdania jeżeli Messi chciałby powrócić, to klub powinien mu to umożliwić oczywiście na sensownych warunkach finansowych.

0

@PawkoFCB W tamtym sezonie żaden z piłkarzy Barcelony nie zdobyli POTM. Pamiętam jak wręczyli go za jakiś miesiąc chyba marzec Felixowi zamiast Aubameyangowi. Wtedy akurat było el clasico w którym strzelił 2 gole i miał asystę...

0

@PawkoFCB OK Lewandowski akurat może nie, ale Balde miał 2 asysty jako lewy obrońca. Nawet Mladenovic dostał informa.

5

Żałosne to, że w TOTW nie ma Lewandowskiego czy Balde.

6

Nie rozumiem jak można obniżyć overall Ramos'owi z 88 do 84 albo Rashford'owi z 85 do 81, ale Hazard'owi to już z 85 do 84.

0

Co Deulofeu poddymił. Powiedział, że nie chce wracać do Barcelony, ale gdyby dostał ofertę z Realu Madryt to zgodziłby się.

1

@pax Ok, moim zdaniem określenie "nikły" podważa asystę Balde. Dla mnie podobna asysta co do Lewandowskiego. Ale teraz rozumiem dlaczego tak redakcja uważa.

2

Nie rozumiem czemu Balde przy bramce Depaya miał nikły udział.

0

@tristan87 Rzeczywiście on.

1

@LambiPL Na najnowszym odcinku Footrolla 8 minuta.

4

@LambiPL Najlepsze, że to był cytat, serio dokładnie tak napisał ktoś.

1

Który z naszych był na odcinku Footrolla?
Komentarz cytuję- Brawo szkoda tylko ze Robert strzela tylko ogorka bramki, chodz moze sie odblokuje

0

@HERORICH2 w tym sezonie jeszcze o mistrza?

0

Jacy są piłkarze co mogą zagrozić Lewandowskiemu w graczu miesiąca oprócz Rodrygo?

0

6 raz z rzędu w lidze Sevilla traci gola.

1

@Comentateiro Według mojej opinii:
Rayo-gra=wynik
Real Sociedad grawynik
Victoria gra=wynik
Cadiz gra=wynik
Bayern gra>wynik
Elche gra>wynik

0

Pedro strzela! 0:4

1

Goool Monzy! 1:0

0

Ter Stegen samodzielnym liderem teraz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja już wszystko zrozumiem, ale tego co się stało w Krośnie... To już przesada, granicy nie ma.

1

@Janiama Barcelona 5:0 Elche Lewandowski hat trick, Depay, Fati

0

@okiemtypera_lucaxx95 Lipsk i Porto jeszcze.

0

@AlexDark00 D10S od czego to?

1

@trolownik w tym sezonie Arsenal, Napoli lub Barcelona w top 5 na ostatnie miejsce.

0

@Katalonbar w tym sezonie?

0

@P33ck Liczymy Dest!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?