Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Roobo Ale akurat zawsze zawodnik, który strzela gola w końcówce na wagę zwycięstwa jest chwalony. Obojętnie w jakim klubie. Został też zawodnikiem meczu. Nie rozumiem czemu szukasz na siłę słabej gry Roberta. Racją jest, że był dobrze kryty przez piłkarzy Valencii, ale kiedy udało mu się minąć obrońców wykorzystał to. Po to tutaj jest sprowadzany
2
@Darkin Najczęściej niestety to robi Pedri.
0
@BorzyKrzys Co się dokładnie wydarzyło?
3
@Roobo Lewandowski w tym meczu nie wyglądał źle. Uważam, że na tle kolegów wyglądał najlepiej. Miał słupek w 1 połowie, kilka razy piłki zbierał z środka albo otwierał akcje, a na końcu zdobywa bramkę na wagę trzech punktów.
2
@Kondziubarca Ja to odbieram(jeżeli takie coś miało miejsce) jako żart zwykły.
1
@Janiama Barcelona 3:0 Lewy, Pedri, Fati
1
Nie no, ale dziś trzeba przyznać, że kibicie na Spotify Camp Nou wypadli rewelacyjnie. Cały mecz doping i śpiewanie hymnu.
0
Te konto Madrid Zone ciekawe.
1
@Janiama 1:0 Lewy
0
Ale jak tak dalej będzie to ta Liga Europy nie jest tak pewna dla Juventusu.
1
Messi i Lipsk w tym samym momencie.
0
@Mroziu Podałem przykład Probierza. Uważam, że w tym momencie żaden trener Polski nie poradziłby sobie w FC Barcelonie. Nie mówię żeby uważać się za najgorszych, ale obiektywnie podejść do tematu. FC Barcelona jest drużyną grającą w LM i mająca na celu wygrać wszystko. Czy ty byś chciał żeby trenerem FC Barcelony został taki Papszun czy Michniewicz?
0
@Mroziu Jak niby trener Polak ma poradzić sobie w takim klubie jak FC Barcelona? Twierdze, że mamy słabych trenerów, ponieważ czy któryś z nich pracuję w jakimś dobrym klubie. Oczywiście odpowiedź brzmi nie, skoro sam Probierz nie poradził sobie w Grecji to jak ma w Barcelonie.
0
@Mroziu ty tak na serio?
5
Probierz ostatnio nieźle się kompromituje. Ostatnia wypowiedź jego brzmiała, że trener Polski poradziłby sobie w FC Barcelonie.
0
@Mow_mi_Douglas on to akurat ostatnio po za klasykiem ciągle gra ładnie.
4
Jeżeli jakimś cudem Inter przegra 2 mecze to Barcelonie wystarczy remis z Bayernem i wygrana z Victoria.
0
@Roobo w przypadku 2 remisów, a Barcelony 2 wygranych wychodzi Barca.
42
Balde niesamowity dziś był.
0
Barca na Camp Nou jeszcze(odpukać) nie straciła bramki w lidze.
0
O nie Orłowski...
1
@Janiama Barca 1:0 Lewandowski
1
@Jakchcesz To nie była asysta. Po za słupkiem, był chyba rykoszet piłkarza Villarrealu.
0
@FcPortoFan1999 nie możecie przegrać.
0
Pedri przypomina Inieste, a Gavi nikogo nie przypomina, jest w swoim rodzaju. Czy w historii Barcelony był taki piłkarz zbliżony charakterem do Gaviego. Kibicuje od 2017 roku, więc nie wiem.
0
@Limit_l3ss Pisałeś o dzisiejszym meczu. Mecz wygrany 3:0 z zeszłorocznym półfinalistą Ligi Mistrzów to chyba nie jest na miano~Xavi to oficjalnie zero trenerskie.
1
@Limit_l3ss Tutaj akurat też się mylisz. Ty naprawdę chcesz widzieć w tak ciężkim okresie jakieś arcydzieło? Wygrana 3:0 z silnym przeciwnikiem, mało zagrożenia po stronie gości, a tutaj określenia, gdyby było na odwrót. O tym właśnie pisałem nie dawno, nie ma tak rozpuszczonych kibiców jak fani Barcelony.
0
@Rhaan OK, dzięki teraz już wiem czemu są czasem takie oceny. A jaka jest najlepsza strona do sprawdzania ocen?
4
@Limit_l3ss Jak ty tak na serio to przecież możesz zmienić klub wszystkim będzie lepiej.
2
Czemu na sofascore Alonso ma 7.6, a Kounde 7.2?