Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama Do tego można "wliczać" Gaviego, bo do 1-szej kadry nie został jeszcze zgłoszony, a ma być. Transfer z Barcelony Athletic do FC Barcelony. Ale to naciągane mocno.
0
@Ptasior Zapomniałem o tej opcji.
0
Ciekawe co z LO.
1. Marcos Alonso, ale tutaj praktycznie każdy go nie chce
2. Alejandro Balde- Nie jestem pewien czy poradzi sobie z pierwszą drużyną.
3 Caio Henrique- Najlepsza opcja, ale za drogi. W dodatku na razie nie ma jakiś wysokich szans na niego.
4. Nikt
Wydaję mi się, że Marcos Alonso, ale ta przeszłość...
1
@krywas Pamiętaj o zasadzie max 25.
1
Ja tak miałem z Raphinha, kiedy Gerard Romero zaczął potwierdzać transfer. Potem jednak trochę zmieniłem zdanie, kiedy bardziej zainteresowałem się graczem. Teraz mam duże oczekiwanie wobec niego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Janiama czemu trzech bramkarzy? Ostatnio były dwa.
19
Wiem, że to tylko sparingi, ale Raphinha naprawdę bardzo dobrze się zapowiada.
2
@HansFCB Najciężej wytypować 12,16,25
4
Jak obstawiacie numery kadry na przyszły sezon?
Ja tak:
1 Ter Stegen
2 Dest
3 Pique
4 Araujo
5 Busquets
6 Gavi
7 Dembele
8 Pedri
9 Lewandowski
10 Fati
11 Ferran
12 drugi Lewy Obrońca(jak nie przyjdzie to Depay)
13 Inaki Pena
14 Nico
15 Christensen
16 Azpillicueta(?)
17 Aubameyang
18 Alba
19 Kessie
20 Roberto
21 De jong
22 Raphinha
23 Kounde(?)
24 Eric Garcia
25 Abde/Collado
2
@Kondziubarca Widziałem to, szkoda gadać. Jeszcze powiedział, że FC Barcelona to wiejski klub...
0
@Arczek2001 O ile z Kounde to on nie skreślał Barcelony w przeciwieństwie do innych dziennikarzy, ale z Raphinha moim zdaniem trochę starcił.
0
Fabrizio Romano moim zdaniem w tym okienku trochę traci na wiarygodności.
0
@Death_voice o kim dokładnie mówi Gerard Romero?
0
@Culer_1906 Według mojej opinii dzisiaj raczej nie, ale zobaczymy.
0
@AmigoBlancos kto dla ciebie najsłabiej/najlepiej z Realu/Barcelony?
0
Raphinha na razie obiecująco się prezentuje.
0
@ViscaelBarca2007 ewentualnie Araujo na PO
0
@jacobFCB 3:0 Lewy, Fati, Raphinha
0
@taris Szczerze ja aż taki pewny nie jestem, nie wiem czemu. Najbardziej pewny byłem wtedy gdy wygraliśmy 4:0. Po prostu nie widziałem innego scenariuszu, na szczęście wygraliśmy. Oczywiście tak jak zawsze obstawiam na Barcelone(3:0), ale wyobrażam sobie też porażkę.
0
@K0stek w Polsce CHYBA nie
3
@Janiama w mojej opinii będzie tak:(jak przyjdzie Kounde)
Ter Stegen
Dest Kounde Araujo Alba
Frankie/Silva Busquets Pedri
Raphinha Lewy Torres
2
Do Auby zaliczona jest asysta Raphinhy czy jednak obrońca źle wybił?
4
Brawo Raphinha!
2
Olele Olala Ser del barca es el millor que hi ha!
1
Przegrywamy z Benficą 3:0
Kto po tym spodziewał się takich wzmocnień w Barcelonie?
W okienku zimowym sprowadziliśmy za darmo Alvesa i Aubameyanga do tego Ferrana kupiliśmy oraz wypożyczyliśmy Traore. Wtedy to się wydawało nieprawdopodobne, a teraz w połowie lipca przychodzi do nas Pablo Torre, mistrz włoch-Kessie(z czego w sezonie 19/20 jeden z lepszych piłkarzy ligi) do tego zdobywca LM, człowiek który sprawdził się u Tuchela-Andreas Christensen. Potem po półrocznej sadze Dembele uaktywnia kontrakt na korzystnych dla klubu warunkach, wygrywamy z Chelsea w walce o Raphinhe. Teraz na 99,9% przychodzi Robert Lewandowski, a to nie koniec. Zobaczymy co z Kounde trzeba być dobrej myśli.
To jest piękne!
2
@HarveySpecter tak samo
0
@kkbarca do 2027 :)
0
@Barca1922 Neymar, ale czynnie od Messiego.
0
@ArcziArtt Ja myśle, że nie będzie dziś oficjalki, ale może Here we go! Ale jutro kto wie...