Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Virusk3 do 31 sierpnia 23:59
21
@Lionel_Messi10 Pique akurat nie da się odmówić miłości do FC Barcelony. Znów to pokazuje.
0
@JordiAlbion o to fajnie.
0
@JordiAlbion na jakim meczu?
0
Polecam chodzić na mecze mistrzostw świata u20 itp. jak się ma okazję. Właśnie teraz odkryłem dopiero, że widziałem na żywo Ronalda Araujo strzelającego gola Ekwadorczykom oraz Darwina Nuneza . Fajna pamiątka.
0
@Messibestplayerintheworld ścigali samochód Alemanyego.
0
Co tam się dzieje
1
@masq kozacka to była kreskówka
0
@Marcin91fcb dzięki
0
@Marcin91fcb o co chodzi w tym wałku z Rosellem i Bartomeu w sprawie kontraktu Neymara?
1
@Zorrocule Wydaje mi się, że akceptuje z tego co pisali media. Myślę, że on jest takim piłkarzem też od atmosfery. Po za tym bardzo go lubię, ale na końcu zdecyduje Xavi i sam piłkarz.
14
@Zorrocule Ja jestem za odejściem Depaya, żeby miał więcej minut. Aubameyang mam nadzieję, że zostanie bardzo dobry zmiennik dla Lewandowskiego.
1
@Encore Szkoda, że na tym Euro zamiast gola strzelił samobója. Tacy co nie oglądali mistrzostw popatrzą sobie na suche statystyki 0 goli 0 asyst samobój i dzięki Simonowi zaczną pisać bzdury w internecie.
0
@DonVincenzo Czyli kadra będzie z 24 zawodnikami?
10
Myśle, że tak to będzie wyglądać z numerami:
1-Ter Stegen
2 Sergino Dest
3 Gerard Pique
4 Ronald Araujo
5 Sergio Busquets
6 Gavi
7 Ousmane Dembele
8 Pedri
9 Robert Lewandowski
10 Ansu Fati
11 Ferran Torres
12 Marcos Alonso
13 Inaki Pena
14 Nico Gonzalez
15 Andreas Christensen
16 Miralem Pjanic
17 Pierre Emerick Aubameyang
18 Jodri Alba
19 Franck Kessie
20 Sergi Roberto
21 Frenkie de Jong/Bernando Silva
22 Raphinha
23 Jules Kounde
24 Eric Garcia
25 Memphis Depay/ Ez Abde
Uważacie inaczej?
0
@jedrek7000 na Busquetsa gwizdali?
1
@AmigoBlancos nawet nie chyba napewno.
16
No i ma najlepszy piłkarz w historii swoją przewrotkę.
3
W końcu ta przewrotka
0
@AllBundy teraz dwie asysty
2
@Emhyr A Roberto?
2
@Pawel13sz Dla mnie będzie tak:
Ter Stegen, Pena, Alba, Alonso, Kounde, Araujo, Pique, Christensen, Garcia, Roberto, Dest, Nico, Pjanic, Busquets, Pedri, Frankie(Chyba że uda się ściągnąć Bernando), Gavi, Kessie, Raphinha, Dembele, Ferran, Fati, Lewandowski, Aubameyang, Abde/Depay
1
@Worny
1-Pedri
2-Lewandowski
3-Raphinha
4-Raphinha
5-Alonso
6-1
7-1
8-1
1
@fart Niektórzy tutaj po za dyspozycją sportową Marcosa Alonso mają problem do jego przeszłości.
0
@Lokoo Właśnie problemem jest jego przeszłość jeszcze.
2
@Survier Tylko z Alonso jeszcze problemem jest jego przeszłość
0
@taris to chyba, że tak.
0
Ciekawe jak ta kadra będzie wyglądała od 1 września
Według mnie tak:
GK- Ter Stegen, Inaki Pena
LB- Alba, Balde/Alonso
RB- Dest, Roberto
CB- Pique, Eric Garcia, Christensen, Kounde, Araujo
CDM- Nico, Busquets, Pjanic
CM/CAM- De Jong/ Bernando Silva, Pedri, Gavi, Kessie
LW- Fati, Ferran
RW- Raphinha, Dembele
ST- Lewandowski, Aubameyang
Collado i Abde mają na wypożyczenie iść.
Neto i Puig mają zaraz odejść.
Umtiti i Braithwaite- wydaje mi się, że nie będą powołani jak nie znajdą klubu.
Depay wydaje mi się, że odejdzie.
Pablo Torre w Barcie Athletic.
Zostaje jedno miejsce w kadrze jeżeli tak to będzie wyglądać. Macie jakieś pomysły kto je zajmie czy będziemy grać 24? (po za opcją Depaya i Pablo Torre)
2
@KrwawiaceoczyVEB też jestem za tym, aby Aubameyang został.
8
Jutro 3 ważne wydarzenia dotyczące Barcelony.
-Prezentacja Roberta Lewandowskiego
-Urodziny Gaviego
-rocznica wydania przez FC Barcelone komunikatu odejścia Leo Messiego