Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sulimo nie mieli nóg
2
@Yiamuiaijahaima największa strata chyba to Mariano
0
Jak komuś się nudzi to właśnie na Twitterze detektywa Rafała Muniaka rozpoczęło się śledztwo.
3
@tomek8756 Juventus już mu nie przeszkadzał xD
0
@Emhyr dziś czuje, że będzie gol z karnego Lewego.
4
@Deviler to niech strzeli hat tricka, wszystkich zadowoli.
2
@Tasde ojj nie. Uważam, że Lahoz by go od razu wywalił. To jest taki sędzia co uwielbia pokazywać kto tu rządzi, a wszelka dyskusja z nim kończy się zazwyczaj żółtą kartką.
5
@PatrychoO Czekam na mecz w którym Lahoz będzie sędziował, za to co dzisiaj powiedział wywaliłby go na pewno z boiska. Lahoz jest jaki jest, ale pyskówek bardzo nie lubi.
0
@bartas97 dobre, obiektywne podejście. Mam wrażenie, że ostatnio była dyskusja nie o tym o czym powinna. Vinicius robi sobie co chce, a sędziowie nie karają go odpowiednio. Przecież za te wyzwiska czerwona od razu powinna pójść, tak samo jak z Mallorca. Mając na koncie żółtą kartkę, dyskutuje kilka razy z sędzią i nic, żadnej kary tylko upominania.
0
Czy Viniciusowi mogą dać karę za te wyzwiska w stronę sędziów? W sensie zawieszenie czy coś?
Pytam, bo sędzia nie wpisał w protokole tego.
2
@JimMorrisonFCB Busquets ma grać chyba
8
@Don Lucas a De Jong?
0
@albi tak
2
@SLBenfica1904 mnie śmieszy.
1
@talizmo to jest ten niepodważalny dowód?
2
@DawidM110 architekt bez danych
11
@mateusz1989VeB Ja bym się nie cieszył jeszcze, użytkownik-Rafał Muniak na TT ma wszystkie dowody.
0
@barcelonaLM Real kilka lat temu przegrał z Eibarem 3:0
1
@barto_8 nie zrobią -14, mogą jedynie zmniejszyć swoją stratę lub nic nie zmienić.
3
@wasacz Villarreal akurat dobrze się pokazuje w Europie, wygrali LE i dotarli do 1/2 finału LM.
0
@Azi niby tak, ale nie wiadomo czy się uda do takiej sytuacji doprowadzić.
0
@Azi a celta?
1
Jest, 3 punkty w jednym z najtrudniejszych wyjazdów!
1
@Dari0G Faktycznie, źle zrozumiałem.
0
@Dari0G gdzie ja napisałem, że ktoś kto nie gra w tą grę to lewicowiec? Lewica zabrania-chodzi o to, że streamerzy nie mogą sobie pograć w grę, bo zlecą się specyficzni ludzie i będą nazywać ich nietolerancyjnymi.
7
Lewica zabrania innym grać w Hogwarts Legacy, bo Rowling ma inne poglądy xD
0
@Nhyz mnie chyba Neymar przyciągnął, ale nie pamiętam dokładnie, co byłą największą przyczyną.
0
@Janas11224 za co przeprosił?
2
@Emhyr podpisali CVC...
0
@cules100pro co powiedział?