2

@Sulimo nie mieli nóg

2

@Yiamuiaijahaima największa strata chyba to Mariano

0

Jak komuś się nudzi to właśnie na Twitterze detektywa Rafała Muniaka rozpoczęło się śledztwo.

3

@tomek8756 Juventus już mu nie przeszkadzał xD

0

@Emhyr dziś czuje, że będzie gol z karnego Lewego.

4

@Deviler to niech strzeli hat tricka, wszystkich zadowoli.

2

@Tasde ojj nie. Uważam, że Lahoz by go od razu wywalił. To jest taki sędzia co uwielbia pokazywać kto tu rządzi, a wszelka dyskusja z nim kończy się zazwyczaj żółtą kartką.

5

@PatrychoO Czekam na mecz w którym Lahoz będzie sędziował, za to co dzisiaj powiedział wywaliłby go na pewno z boiska. Lahoz jest jaki jest, ale pyskówek bardzo nie lubi.

0

@bartas97 dobre, obiektywne podejście. Mam wrażenie, że ostatnio była dyskusja nie o tym o czym powinna. Vinicius robi sobie co chce, a sędziowie nie karają go odpowiednio. Przecież za te wyzwiska czerwona od razu powinna pójść, tak samo jak z Mallorca. Mając na koncie żółtą kartkę, dyskutuje kilka razy z sędzią i nic, żadnej kary tylko upominania.

0

Czy Viniciusowi mogą dać karę za te wyzwiska w stronę sędziów? W sensie zawieszenie czy coś?
Pytam, bo sędzia nie wpisał w protokole tego.

2

@JimMorrisonFCB Busquets ma grać chyba

8

@Don Lucas a De Jong?

0

@albi tak

2

@SLBenfica1904 mnie śmieszy.

1

@talizmo to jest ten niepodważalny dowód?

2

@DawidM110 architekt bez danych

11

@mateusz1989VeB Ja bym się nie cieszył jeszcze, użytkownik-Rafał Muniak na TT ma wszystkie dowody.

0

@barcelonaLM Real kilka lat temu przegrał z Eibarem 3:0

1

@barto_8 nie zrobią -14, mogą jedynie zmniejszyć swoją stratę lub nic nie zmienić.

3

@wasacz Villarreal akurat dobrze się pokazuje w Europie, wygrali LE i dotarli do 1/2 finału LM.

0

@Azi niby tak, ale nie wiadomo czy się uda do takiej sytuacji doprowadzić.

0

@Azi a celta?

1

Jest, 3 punkty w jednym z najtrudniejszych wyjazdów!

1

@Dari0G Faktycznie, źle zrozumiałem.

0

@Dari0G gdzie ja napisałem, że ktoś kto nie gra w tą grę to lewicowiec? Lewica zabrania-chodzi o to, że streamerzy nie mogą sobie pograć w grę, bo zlecą się specyficzni ludzie i będą nazywać ich nietolerancyjnymi.

7

Lewica zabrania innym grać w Hogwarts Legacy, bo Rowling ma inne poglądy xD

0

@Nhyz mnie chyba Neymar przyciągnął, ale nie pamiętam dokładnie, co byłą największą przyczyną.

0

@Janas11224 za co przeprosił?

2

@Emhyr podpisali CVC...

0

@cules100pro co powiedział?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?